Nejlepší ohňostroje na světě

Nový rok je chvíle, která se slaví po celém světě. Lidé se baví, tancují, sbližují se a užívají si příchod dalšího roku. S blížící se půlnocí se pak shromažďují a vyčkávají na příchod velkolepých ohňostrojů. Podívejte se s námi na jedny z nejlepších a největších ohňostrojů světa! Třeba načerpáte inspiraci na vlastní novoroční oslavu.

Dubaj

Ohňostroj v Dubaji 2016 se konal na nejvyšším mrakodrapu světa – Burj Khalifa (Burdž Chalífa). Byla to velkolepá podívaná. Na ohňostroj se přišly podívat stovky lidí a další stovky pak sledovaly jeho záznam. Celý ohňostroj v Dubaji včetně světelné show trval pár minutek.

 

 

Paříž

Mezi nejlepší ohnoštroje na světě patří i ten pařížský. Ohňostroj v Paříži se koná tradičně u Eiffelovy věže a tento rok tomu nebylo jinak. Zvolená hudba i efekty v nás vyvolávaly pohádkový dojem. Dohromady vše tvořilo krásnou a kouzelnou show. Být o půlnoci u toho, určitě bychom měli husí kůži.

 

 

Londýn

Úplným opakem Paříže byl Londýn. Ten pro ohňostroj na Silvestr 2016 zvolil moderní, svěží hudbu, která nenechala určitě nikoho chladným. Během show zazněly r’n’b, popové klasiky i nové světové hity. Ohňostroj v Londýně 2016 se konal u břehu Temže u Londýnského oka, trval kolem 10 minut a bylo zapáleno ohromné množství raket.

 

 

Nagaoka v Japonsku

A teď trochu odbočíme od Silvestru a zabrousíme na japonský festival. Japonci jsou známí svou špičkovou technologií a rychlým pokrokem, a proto se není čemu divit, že i ohňostroje stojí opravdu za to. Každoročně pořádají ve městě Nagaoka festival ohňostrojů, jeden takový si můžete zhlédnout ve videu níže.

 

 

Pokud uvažujete, že Silvestr strávíte v zahraničí, určitě máte z čeho vybírat. Existuje plno míst, které se mohou pyšnit skvělými ohňostroji. Naopak pokud jej chcete strávit se svými blízkými a rodinou ve své domovině, můžete tyto majestátní ohňostroje brát jako inspiraci. V dnešní době můžete i za poměrně levné peníze vytvořit úžasnou podívanou.


Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X