Vrácení zboží

Vrácení se nevztahuje na zboží zakoupené osobně na prodejně.

Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy, dodavatel je povinen vrátit spotřebiteli zaplacenou finanční částku nejpozději do 30 dnů od odstoupení.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit  od smluv
a)     na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
b)     na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
c)     na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání,
d)     na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal,
e)     na dodávku novin, periodik a časopisů,
f)     spočívajících ve hře nebo loterii.

Zboží musí být originálně zabaleno s veškerým dodaným příslušenstvím, originální obal nesmí být nijak poškozen a zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv použití.

Před odesláním zboží zpět prosím kontaktujte prodejce viz. kontakty daného oddělení a ten Vám podá podrobné instrukce, kam zboží zaslat.
Po překontrolování zboží  je zákazníkovi odeslán dobropis, který je povinen podepsat a zaslat zpět na přiloženou adresu, poté je částka převedena na bankovní účet zákazníka.

Peníze jsou zasílány pouze bankovním převodem na účet zákazníka.

Internetový obchod není půjčovna, pokud si chcete zboží před nákupem prohlédnout, máte možnost navštívit naše kamenné prodejny.

Podrobné informace v obchodních podmínkách.


Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X