Flobertka ALFA 420 nikl-dřevo cal: 4mm Randz Long

Flobertka ALFA 420 nikl-dřevo cal: 4mm Randz Long
Doprava zdarma
Vaše cena:
5 090 Kč s DPH
4 207,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Alfa Proj
Katalogové číslo:
17002.106
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Dočasně nedostupné
osobní odběr:Počet ks Nedostupné
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT
Flobert Alfa 420 nikl dřevo cal.4mm


Volně prodejné revolvery k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně.

Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.

Celokovová konstrukce, dřevěné střenky.

Single a Double-Action-System


Obsah balení:

- zbraň
- plastový kufřík
- 2ks kartáčků na čištění
- návod
- záruční list


Názor colosus.cz:

Flobertky v klaibru 4mm mají bubínek z jednoho kusu oproti 6mm, kde je bubínek rozdělen z důvodu bezpečnosti. Energie 4mm flobertky je menší a hodí se pro přesnou sportovní terčovou střelbu. Vynikající zbraně značky Alfa Proj Brno nepotřebují další chválu. 100% kvalita, bezporuchovost a dokonalé zpracování dělá z těchto flobertových zbraní jedničku na českém trhu.

Parametr Popis
Ráže 4 mm
Počet ran 9
Typ střeliva 4 mm flobert
Pažbičky dřevo
Barva steel
Délka hlavně 50 mm
Celková délka 175 mm
Hmotnost 780 g

 • Autor:
  Ing. Karel Voráček
  Datum:
  2.5.2017

  Koupeno, vyzkoušeno, zastříleno a ..... obrovské zklamání ! Přes velmi slušné provedení samotné zbraně a váze odpovídající "ostré" zbrani se jedná o PŘEDRAŽENÝ POPLAŠŇÁK ! Nástřel postupně snižován - z 10 metrů na pouhé 2 metry a výsledek naprosto ubohý. Následné prozkoumání zbraně odhalilo překvapivý detail - hlaveň nemá standardní vývrt, úroveň střelby tak klesá na úroveň "flusbroku" , v lepším případě perkusní zbraně. Navíc obsah výmetné složky v "hilsně" odpovídá tak maximálně tradiční kapsli pro dětské revolvery. S návodem dodávaný zkušební nástřel údajně z 5 metrů ( ! ) se mi jeví značně pochybný. Osobně bych velmi rád byl u toho, když novou nezastřílenou zbraní dosáhne zkušební komisař tohoto výsledku ! Po dlouhém rozvažování jsem si tento revolver zakoupil a jsem velmi zklamán. "Zlatá" vzduchovka ! Náboje použité - tuzemské i dražší německé ( firma DYNAMIT NOBEL ) a naprostý debakl - kromě výše uvedené podhodnocené výmetné směsi v nábojnici se u německých nábojů objevil velmi negativní jev - při pouhém samotném zasunutí do nábojové komory válce a následném pohybu revolverem hlavní dolů ( zasunutí do pouzdra ) se uvolnilo samovolně několik projektilů z jednotlivých nábojnic - prostě vypadly z nábojové komory !!! Prostě další shit pro Východní Evropu.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  2.5.2017

  Dobrý den, energie flobertky je do 7,5J, vzduchovky mají do 16J proto je mnohem lepší. Flobertky mají smysl v kalibru 6mm a hlavní aspoň 4". Vzduchovka bude ale vždy lepší. Flobertka jako jediná využívá klasické střelivo, hilzna + kulka a je volně prodejná. Pro trénink manipulace a střelbu opravdu jen 641.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X