Flobertka ALFA 461 černý-plast cal: 4mm Randz Long

Flobertka ALFA 461 černý-plast cal: 4mm Randz Long
Doprava zdarma
Vaše cena:
5 050 Kč s DPH
4 174,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Alfa Proj
Katalogové číslo:
17005
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
2 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT
Flobert Alfa 461 černá plast cal. 4 mm

Volně prodejné revolvery k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně.

Kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.

Celokovová konstrukce.

Dřevěné střenky.

Single a Double Action System.

 

Názor colosus.cz:

Model 461 má nejdelší hlaveň, a proto je i velice přesný. Flobertky v kalibru 4 mm mají bubínek z jednoho kusu, na rozdíl od 6mm, kde je bubínek rozdělen z důvodu bezpečnosti. Energie 4mm flobertky je menší a hodí se pro přesnou sportovní terčovou střelbu. Vynikající zbraně značky Alfa Proj Brno nepotřebují další chválu. 100% kvalita, bezporuchovost a dokonalé zpracování dělá z těchto flobertových zbraní jedničku na českém trhu.

 • Zbraň
 • Plastový kufřík
 • 2 ks kartáčků na čištění
 • Návod
 • Záruční list
Parametr Popis
Ráže 4 mm
Počet ran 9
Typ střeliva 4 mm flobert
Pažbičky plast
Barva černá
Délka hlavně 150 mm
Celková délka 281 mm
Hmotnost 960 g

 • Autor:
  Mirek
  Datum:
  17.12.2015

  Zdravím,mám pár postřehů srovnání s revolverem vyrobeným v roce 1998 a dnešní produkcí. Současný 461 jsem koupil včera a první dojem byl tentýž jako před těmi téměř 18 lety kdy jsem dostal 461 s dřevěnýma střenkama darem. Čili super po všech stranách. Chod spouště v obou režimech bez výhrad,plynulý. U nového modelu mě příjemně překvapila možnost stavitelného odporu spouště,starší typ tohle nemá,ale spoušť je plynulá,bodový odpor kolem 1,25 kg single režím. Současný typ má také továrně nastavených cca 1,3kg na single. Na DA je odpor samozřejmě vyšší,ale zvladatelný.Signatura na pravé straně a bočnici má již klasickou podobu,model,ráže a Made In Czech Republik. Starší typ má pouze ráži na hlavni a na bočnici znak Alfa a nápis Bohemia. Co do slícování je novější model kvalitnější,našel jsem menší vůli mezi válcem a hlavní,nic moc,ale je o 4/100 menší než starší provedení. Vůle na osách jsou srovnatelné se starším modelem,téměř neznatelné,časování válce je výborné,válec zaaretuje hodně dříve než dopadne kohout,tak to má být. Na singl je celý chod vynikající. Střelba na cca 8 metrů se moc neliší od tovární pěti metrové nástřelky,všech 9 ran se vleze do 4 cm.Stříleno ve stoje bez opory,jednoruč bez přesné záměrné,jen tak ledabyle srovnat a pal. Střílel jsem i na 20 metrů,ve stoje bez opory,9 ran se vleze do vitální zóny stojícího člověka,čili opsaná kružnice do 30 cm,určitě půjde lepší výsledek,dvě rány mi ulítly,chyba mezi spouští a zemí :) Střelivo bylo klasické výroby SB.Celkově se revolver jeví jako solidní kus prvotřídní strojařiny. Ostatně jako všechno od Alfy.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X