Crosman


Společnost Crosman vznikla již v roce 1923 v Rochesteru. Cílem této společnosti byla vždy vysoká kvalita a inovace. Mezi hlavní produkty této firmy patří zejména vzduchovky a diabola.

Firma Crosman vyrábí také PCP zbraně. Tyto větrovky jsou především oblíbené mezi lovci a to díky velké kapacity vzduchu, přesnosti a odolnosti této zbraně. Firma Crosman nevyrábí jen dlouhé vzduchové zbraně, ale také vzduchové pistole a revolvery.

 

 

 

 

Vzduchovka Crosman Copperhead cal.4,5mm

Vzduchovka Crosman Copperhead cal.4,5mm

Silná klasická lámací vzduchovka s dřevenou pažbou. Světlovodná mířidla zajistí pohodlné a rychlé zacílení. Muška se zeleným bodem a regulovatelné hledí s červenými body.

Na zbrani najdete šínu 11mm nutnou pro montáž optiky. Hlaveň má pravotočivé drážkování. Pažba je z tvrdého amerického dřeva imitujícího ořech.

 

 

 

 

Vzduchovka Crosman Sheridan Cowboy cal.4,5mm

Vzduchovka Crosman Sheridan Cowboy cal.4,5mm

Silná klasická lámací vzduchovka s dřevenou pažbou. Světlovodná mířidla zajistí pohodlné a rychlé zacílení. Muška se zeleným bodem a regulovatelné hledí s červenými body.

Na zbrani najdete šínu 11mm nutnou pro montáž optiky. Hlaveň má pravotočivé drážkování. Pažba je z tvrdého amerického dřeva imitujícího ořech.

Tvar lícnice je symetrický AMBI - vhodný jak pro praváky, tak leváky. Pojistka je umístěná před spouští tak, aby byla snadno a rychle dostupná, pro zajístění a odjištění zbraně.

 

 

      

 Prohlédněte si nabídku vzduchovek Crosman!      

 

 

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X