Elektrické paralyzéry


Elektrické paralyzéry, jak už název sám napovídá, slouží k paralyzování agresivních útočníků za pomocí elektřiny. Jsou vhodné především tehdy, pokud se chcete vyhnout fyzickému kontaktu s agresivní osobou a potřebujete se okamžitě a účinně bránit. 

V naší nabídce naleznete elektrické paralyzéry od světoznámých výrobců, jako jsou Defender, UZI, ESP a další.

 

Jak elektrický paralyzér funguje

Velmi zjednodušeně řečeno, elektrický paralyzér je obranný prostředek, kdy po nasměrování na útočníka a stisknutí tlačítka vyšle elektrický proud směrem k útočníkovi a znemožní mu tak agresivního jednání, které by jinak skončilo fyzickým napadením.

Útočník dostane díky několika milionům voltů šok, je paralyzován, avšak díky nízkému množství ampérů na něm elektrický paralyzér nezanechá trvalé následky

Ovládání a manipulaci zvládne každý.

  

Je to bezpečné?  

Jak již bylo zmíněno výše, díky nízké hodnotě proudu (pouze několik málo miliampérů) je plně paralyzován po určitou dobu, avšak neohrozí jej to na životě. Bezpečnost dokládá i skutečnost ,že elektrické paralyzéry používají bezpečnostní složky po celém světě.

 

Účinky elektrických paralyzérů 

Účinky mohou být různé, podle parametrů jednotlivých paralyzérů. Pro přiblížení, lze s rezervou říci, že pouhé zmáčknutí a okamžité puštění tlačítka (cca 0,5 sekundy) působí spíše na odstrašení útočníka a způsobuje svalovou kontrakci.

Pokud paralyzér využijete přibližně 1 - 3 sekundy, útočník s velkou pravděpodobností spadne na zem, avšak po chvilce je schopen opět stát na vlastních nohou. Smyslem tohoto šoku je odradit útočníka od dalšího útoku.

Plný elektrický šok (více než 3 sekundy) způsobí útočníkův pád, znehybnění, šok, dezorientaci a slabost. V takovémto stavu je útočník několik minut a tento obranný krok je vhodný tehdy, pokud předešlé dva kroky neodradily útočníka. V tomto případě máte dostatek času  na útěk do bezpečí a přivolání pomoci.

Lze tedy říci, že účinky elektrických paralyzérů jsou efektivní a dovedou ochránit oběť před možným fyzickým napadením.

Elektrický paralyzér je plnohodnotně využitelný i v případě, že má na sobě útočník vrstvy oblečení.

  

Elektrické paralyzéry a zákony  

Legislativa České republiky uvádí paralyzéry jako obranné prostředky, nikoli jako zbraně. Jedinou podmínkou nákupu paralyzérů je plnoletost (tedy 18 let). Ovšem při cestování do zahraničí je potřeba si zjistit informace, jak nahlíží na tento obranný prostředek legislativa daných států.

    

Prohlédněte si celou nabídku elektrických paralyzérů!    
 

Paralyzer Panther 2.500.000 Volts s LED svítilnou

Paralyzér Panther 2.500.000 Volts s LED svítilnou

Pogumovaný výkonný paralyzér s ergonomickou konstrukcí.

V paralyzéru Panther je zabudouvaná také LED svítilna s dobou svítivostí.

Vzhledem k výkonu až 2,5 mil. Voltů je paralyzér napájen integrovaným akumulátorem.

Dodávané poutko na předloktí je zároven pojistkou. Tato pojistka musí být vsunuta do paralyzéru jinak je neaktivní. Toto zabezpečení je velmi výhodné v případech, kdy by se útočníkovi podařilo paralyzér Panther vyrazit Vám jej z ruky.

 

 

Paralyzer Defender 4.000.000 Volts 3v1

Paralyzér Defender 4.000.000 Volts 3v1Výkon svítilny je značný, zvládá dosvit až 200 m. Stejně tak funkce paralyzéru má

ty nejvyšší hodnoty výkonu až 4 Mil. Voltů. K těmto dvoum důležitým funkcím přidal výrobce svítilno-paralyzéru DEFENDER možnost využití jako PowerBanku o kapacitě 1200 mAh.

Díky dodávanému napájecímu kabelu je možné z této zásoby energie nabíjet telefony Apple, Android, WP a další

 Svítilna Defender má 3 módy svícení. Jednotlivé módy svícení jsou: tlumené světlo - pro delší výdrž, silné světlo, stroboskop.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X