Flobertky


Flobertka je pojem převážně používaný pro palnou zbraň, určenou na typ náboje s okrajovým zápalem. Tyto náboje mají zápalnou slož v dutém okraji na dně nábojnice.

Flobertky se vyrábí převážně jako revolvery, ale i jako pušky.

Z naší nabídky si můžete vybrat ze spousty modelů revolverů i pušek. Špičkovým výrobcem v této oblasti je česká společnost Alfa-Proj, dále také Spielberg.

Vybítejte také kvalitní náboje či další příslušenství k flobertkám jako například pažby a pouzdra.

 

Flobertka Spielberg Brno 200F CARBINE černá

Flobertka Spielberg Brno 200F CARBINE černá

Flobertová jednoranná puška české výroby Spielberg Brno kalibru 6mm Flobert. Model CARBINE - zkrácená verze standarního modelu 200F s 45°závěrem přebíjení.

Zkrácená je hlavně hlaveň, která má nyní délku 310 mm a je zakončená vnějším závitem ukrytým pod šroubovací čepičkou ústí zbraně, kam můžete namontovat např. kompenzátor.

Byla zkrácená také buková pažba zbraně není tedy záměnná za standardní pažbu.Celková délka Spielberg 200F Carbine činí 710 mm.

 

 

 

 

Flobertka ALFA 420 nikl-dřevo cal: 4mm Randz Long

 

Flobertka ALFA 420 nikl-dřevo cal: 4mm Randz Long

Volně prodejné revolvery k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně.

Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.Celokovová konstrukce, dřevěné střenky.

Single a Double-Action-System .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X