Gamo


 

 

Střelnice Gamo Spinner

Společnost GAMO vznikla již v roce 1889 a s výrobou kvalitních diabolek a vzduchových zbraní začala v roce 1950. V dnešní době je tato splečnost největším výrobcem vzduchovek v Evropě a ve výrobě diabolek si drží první místo největšího výrobce na světě.

Kvalitní zpracování a nízká cena jsou hlavní rysy, kterými se dlouhé vzduchovky vyráběné touto španělskou společností vyznačují. 

Naše nabídka

 

Nabízíme široký výběr z produktů firmy GAMO, od vzduchovek, diabolků až po terče a jiná příslušenství.

 

 

 

 

 

Vzduchovka Gamo CFX cal.4,5mm

 

Vzduchovka Gamo CFX cal.4,5mm

Španělské Gamo patří mezi velice kvalitní výrobce vzduchových zbraní. Navíc jsou jejich modely také cenově dostupné. Za rozumné peníze získáte funkční výkonnou a krásnou vzduchovku. Závitované hlavně modelu Gamo CFX mají délku 450 mm. Gamo má spočítáno, že takový parametr stačí, aby jeho vzduchovku byly přesné. 

Černá polymerová pažba z tvrzeného ABS má vysokou odolnost a životnost. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům.Gumová bodka na konci pažby tlumí zpětné rázy 

I na vzdory páky nabíjení navíc vzduchovka váží příjemných 3 000 g.

 
 
 
Diabolo Gamo Lethal cal.4,5mm 
 
Diabolo Gamo Lethal cal.4,5mm

 

Gamo Lethal jsou diabolky bez olova.

Ocelová střela v plastovém pouzdře pro ochranu vývrtu hlavně vzduchovky má významnější výsledky v přesnosti, stabilitě a průstřelu.

Španělské diabolky Gamo Lethal mají hmotnost pouze 0,36 g, díky tomu dosáhnou vyšší rychlosti a vzhledem k přesnému rozložení hmotnosti vyšší přesnosti a na konec díky ocelovému středu vyšší průraznosti.

 

 

 

 

 

 Prohlédněte si nabídku Gamo!

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X