Kladkové luky


Luky s kladkovým systémem jsou určeny ke sportovní nebo lovecké střelbě.

Kladky ulehčují střelci zacílení na cíl, protože v určitém bodě převezmou zpětný tah tětivy a střelec necítí žádný odpor. Po uvolnění dosáhne šíp větší rychlosti, která záleží hlavně na typu a tvaru kladek. Kladkové luky jsou díky technologii přesnější. Nejdůležitějším parametrem krom síly luku je délka nátahu podle které si luk vybíráme.

 

Naleznete u nás luky pro profesionály, ale také pro amatéry a juniory. Můžete si vybrat luk podle věku střelce se závislostí na výšce. Samozřejmě také podle síly luku, délce nátahu nebo podle toho zda je střelec levá či pravák, všechny tyto informace jsou uvedeny u každého luku. 

V naší nabídce můžete vybrat také kvalitní šípy, hroty, terčovnice nebo náhradní díly.

 

Luk Barnett Lil Banshee kladkový 18lb

Luk Barnett Lil Banshee kladkový 18lb

 

Luk Lil Banshee je kladková luk se sklo-laminátovými rameny uchycených ve středovém madle s pogumováním upraveným jak pro praváky tak leváky.

Kladky dodávají luku vyšší výkon. Po natažení do připravené pozice tah luku povolí, můžete tedy zamířit a poté co tětivu pustíte kladky zrychlí její pohyb vpřed a tedy i rychlost výstřelu šípu.

 

 

 

 

Luk Perfect Line Bowmax kladkový 35-60lb černý

Luk Perfect Line Bowmax kladkový 35-60lb černý

Kladkový luk s napínací sílou od 35lb. do 60lb. v závislosti nastavení kladek. Délka nátahu je přímo úměrná síle nátahu.

Luk je díky kladkám ideální pro začátečníky se střelbou na větší vzdálenost.

Jednoduchým nastavením kladek luku Bowmax upravíte délku nátahu od 23" do 32" s délkou nátahu přímo úměrně roste síla nátahu od 35lb do 60lb.

Pevná ramena vyrobena ze slitiny skelných vláken.

 

 

 

Prohlédněte si celou nabídku kladkových luků!

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X