Lovecké luky


Lovecké luky

Rádi byste si pořídli luk pro lovecké účely, avšak nemůžete najít ten pravý? Jednou z možností je výběr loveckých luků přímo z naší nabídky! Veškeré informace o lucích naleznete přímo v popisech produktů. Prohlédněte si vybrané následující luky.

Lovecké luky
  

Luky s kladkovým systémem jsou určeny ke sportovní a lovecké střelbě.Délku nátahu lze regulovat v rozmezí 25-32", 635-813 mm.

Vzdálenost mezi osami kladek 31", 787 mm.

Flet-Off - zmírnění tahu tětivy od 80%.

Síla nátahu 60lb.

Hmotnost luku Attitude: 3,7 lb, 1680 g.

 

         Prohlédněte si celou nabídku loveckých luků!

 

Luk Perfect Line Druid kladkový 20lb camo

Luky Poe LangMezi oblíbené luky patří mimojiné také luk známého výrobce Poe Lang, který vyniká vysokou preciznozí a vynikající kvalitou.

Vynikající kompletní set pro mladší začínající lukostřelce. Kladkový systém luku umožňuje přesnější střelbu a není tak náročný jako u tradičních luků, je pouze nutné vědět jaký správný nátah je pro Vás vhodný. Hlavní výhodou je i držák šípů který je umístěn přímo na těle luku, což je nejen praktické, ale zlepšuje i celkový design luku. Tento model je také vhodný pro ženy. 

 


 

Prohlédněte si celou nabídku loveckých luků Poe La      ng!

 

Luk Barnett Lil Banshee kladkový 18lb

Kladkový luk pro amatéry a juniory nižší postavy.

Napínací síla luku Barnett Banshee Quad je 18lb.

Délka nátahu 18"-22".

Luk Lil Banshee je kladková luk se sklo-laminátovými rameny uchycených ve středovém madle s pogumováním upraveným jak pro praváky tak leváky.

Kladky dodávají luku vyšší výkon. Po natažení do připravené pozice tah luku povolí, můžete tedy zamířit a poté co tětivu pustíte kladky zrychlí její pohyb vpřed a tedy i rychlost výstřelu šípu.

 
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X