Proč nakupovat u nás?


Proč nakupovat u nás?

V oboru volně prodejných zbraní se pohybujeme jako ryba ve vodě. A právě proto jsme se my, společnost RWO Team, s. r. o., rozhodli založit stránku Colosus.cz, kde najdete zbraně bez povolení a pyrotechniku od významných českých a světových výrobců.

V současnosti jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku a exkluzivním zastupitelem značek Jandao, UMAREX, TW1000 Hoernecke, Valiant a dalších. V naší velkoobchodní a maloobchodní síti najdete velký výběr zábavní pyrotechniky, volně prodejných zbraní a prostředků k sebeobraně.
 

Na co se u nás můžete těšit?

  • Odborné poradenství při nákupu
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Bohatý sortiment zábavní pyrotechniky
  • Pestrá nabídka příslušenství a doplňků
     

Jak nakoupit?

Nakoupit můžete z pohodlí domova na našem e-shopu nebo v jedné z našich prodejen. Pokud si nebudete při výběru vědět rady nebo budete mít doplňující otázky ke zboží, můžete nám napsat, případně oslovit náš personál v prodejně. Vždy se vám budeme snažit vyjít vstříc.
 

Kde nás najdete?

I přesto, že jsme výhradně e-shop, můžete najít hned dvě naše prodejny a jeden sklad, a to v různých koutek České republiky. Velkoobchod a centrální expediční sklad v jednom se nachází v Třinci. Zde sídlí také naše administrace a odsud odcházejí všechny vaše objednávky. Navštívit můžete také naši prodejnu v Brně a v Praze, kde můžete vidět část našeho sortimentu na vlastní oči. Tyto prodejny slouží také jako místo pro osobní odběr, který je vždy zdarma.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X