Slavia


Slavia

Zlamovací vzduchovky Slavia jsou určeny pro rekreační a sportovní střelbu, případně i pro odstřel drobných škůdců (pouze tam, kde je dovoleno).

V naší nabídce naleznete vyšperkované vzduchové zbraně s dlouholetou tradicí od České zbrojovky. Nyní v prodeji novější modely s vyšší energií, například nejnovější model Slavia 634 cal. 5,5mm nabízející vysokou přesnost a kvalitu zbraně.

Vybrat v našem e-shopu si můžete i příslušenství a náhradní díly ke vzduchovým zbraním, třeba hlavně a písty.

 

Vzduchovka Slavia 634 cal.5,5mm

Vzduchovka Slavia 634

Vzduchovka Slavia 634 cal. 5,5 mm patří mezi velmi oblíbené vzduchovky od České zbrojovky. Má oproti starším modelům vyšší energii a díky dlouholetým zkušenostem České zbrojovky ve výrobě zbraní patří tato vzduchovka mezi nejlepší na trhu. 

Vyznačuje se vysokou přesností a díky kalibru 5,5mm je vhodná i na hubení drobných škůdců. Hledí je stavitelné horizontálně i vertikálně, pažba je vyrobena z kvalitního dřeva a samozřejmě má také pojistku pro zajištění zbraně.

 

Prohlédněte si celou nabídku vzduchovek Slavia a jejich příslušenství!

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X