Sportovní luky


Sportovní luky

Máte rádi zbraně? Rádi byste si zakoupili luk pro sportovní účely, ale nevíte, jaký si vybrat?Využijte naší nabídky sportovních luků!

Luky s kladkovým systémem jsou určeny ke sportovní střelbě. Kladky ulehčují střelci zacílení na cíl, protože v určitém bodě převezmou zpětný tah tětivy a střelec necítí odpor tětivy. Po uvolnění dosáhne šíp větší rychlosti, která záleží hlavně na typu a tvaru kladek. Kladkové luky jsou díky technologii přesnější. Nejdůležitějším parametrem krom síly luku je délka nátahu podle které volíme luk.

 

Prohlédněte si celou nabídku sportovních luků!

 

Luk Bear Anarchy pravý 60lb

Sportovní lukyVyrábí se v několika variantách 50/60/70 CAMO, SHADOW, pravý, levý.

Rychlost šípu až 104m/s
Vzdálenost os kladek 35.25” ( 89.5 cm)
Hmotnost 3.8 lb. (1.7 kg).
 

Luky s kladkovým systémem jsou určeny ke sportovní a lovecké střelbě.Délku nátahu lze regulovat v rozmezí 25-32", 635-813 mm.

Kladkový luk Bear Anarchy, nejvyšší třída modelové řady pro rok 2012.

Odlehčené tělo, přednapjaté lučiště, nulové tolerance v uložení ramen, systím velmi plochých kladek E-CAM, spolehlivý dvojtý systém tlumení kmitů a specialitou je 4 roll systém vedení tětivy.

 

Prohlédněte si celou nabídku luků Bear!

 

Luk Perfect Line Druid kladkový 20lb černý

Lovecké luky Poe Lang

Délka nátahu - 26" (cca.66cm)

Síla nátahu - 20lb (10 kg)

Hmotnost - 1050 g

Výška - 900 mm

 

Vynikající kompletní set pro mladší začínající lukostřelce. Kladkový systém luku umožňuje přesnější střelbu a není tak náročný jako u tradičních luků, je pouze nutné vědět jaký správný nátah je pro Vás vhodný. Hlavní výhodou je i držák šípů který je umístěn přímo na těle luku, což je nejen praktické, ale zlepšuje i celkový design luku. Tento model je také vhodný pro ženy.

 

 

Prohlédněte si celou nabídku sportovních luků Poe Lang!

 

 

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X