Tradiční luky Ragim


Luky RAGIM vyšší třídy

 

 

Italská firma Ragim se nezabývá jen sortimentem pro začátečníky, ale také ctí tradice tradiční lukostřelby, a proto mají ve své nabídce také reflexní luky vyšší třídy z jednoho kusu. Z širokého výběru typů těchto luků jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit o dva modely ve dvou různých provedeních.

 

Luk Ragim Taiga

Tento jezdecký luk inspirovaných orientem je extrémně lehký a pružný. Díky své velikosti je luk vhodný pro střelce od 150-185 cm se silnými pažemi jelikož je Ragim Taiga od 35lb. Po pár týdnech tréninku tuto sílu zvládnou i méně zdatní jedinci. Není čeho se obávat.

 

Luk Ragim Taiga nabízíme ve dvou barevných provedeních, zde jsou:

 

Ragim Taiga Ragim Taiga Custom

 

Luky Ragim Bear

Větší luky Ragim Bear v provedení Black a Brown jsou vhodné pro střelce od 160-195cm. Robustní luk, ale stále velmi lehký a rychlý. Luky Ragim Bear začínají také na 35lb. Nicméně díky pružnosti luku a skutečnosti, že 35lb dosahuje až po natažení do max. délky je střelba s lukem příjemná.

 

Ragim Black Bear Ragim Brown Bear

 

Šípy pro tyto výkonné luky musí mít vyšší parametry kvality, aby nedošlo k poškození luky nebo poškozování šípů. Pro tyto luky Ragim doporučujeme karbonové šípy firmy Carbon Express.

 

Stejně jako šípy musí být lepší i dopadiště, aby nedocházelo k prostřelování, proto nepodoprujeme slaměnné dopadiště. Vhodné dopadiště najdete zde: http://www.colosus.cz/kuse/prislusenstvi-pro-kuse/tercovnice/

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X