Vzduchovky


Vzduchovka je střelná zbraň využívající stlačeného vzduchu, nejčastěji v podobě pušky nebo pistole. Používá se například k rekreační a cvičné střelbě.

V naší nabídce můžete vybírat z vynikajících vzduchovek španělského výrobce Gamo, dále si zde můžete prohlédnout velice přesné CO2 pušky německého výrobce Umarex, nebo také turecké vzduchovky Hatsan, které mají vynikající poměr cena - kvalita - výkon.

Nabízíme české vzduchovky značek  Slavia a CZ.

Pro hobby střelbu doporučujeme levné vzduchovky Crosman.

Pamatujte, že nejde jen o to mít nejsilnější vzduchovku, ale přece tu nejpřesnější. Proto nezapomeňte na prémiovou řadu Umarexu vzduchovky Walther. Pro které nabízíme rozsáhlé příslušenství, pružiny, kompenzátory hluku, spuště a další.

 

 Prohlédněte si celou nabídku vzduchovek!
 

 

Vzduchovka Hammerli 850 Air Magnum cal.5,5mm

Umarex 850 Air Magnum cal. 5,5mm

Precizní celokovová konstrukce systému vzduchovky nese jasné znaky německé kvality.

Pažba pro model Hammerli Air Magnum 850 vyrobená z polymeru, tvar a barva podtrhuje taktický design vzduchovky.

Kombinace pohonu CO2 a dlouhé vrtané hlavně zajišťuje vysokou přesnost a tím skvělé výsledky střelby.

Vzduhovka Hammerli AirMagnum 850 využívá v základu větší 88g CO2 bombičku, se kterou vystřílí cca 200 výstřelů. Za pomoci adaptéru pro 850 AirMagnum, mohou být použity standardní bombičky 12g. 

 
 
 
Vzduchovka Slavia 630 cal.4,5mm
 
 
 
Vzduchovka Slavia 630 cal.4,5mm

Slavie patří mezi klasické vzduchovky České Zbrojovky. Velice kvalitní systém zbraně, vyšperkovaný dlouholetou výrobou. Kvalitní dřevěná pažba. Pojistka pro zajištění zbraně. Hledí stavitelné jak horizontálně tak vertikálně. Díky menší síle pružiny vhodná pro mladší, začínající střelce.

 

 

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X