Plynová pistole Kimar CZ-75 černá cal.9mm

Plynová pistole Kimar CZ-75 černá cal.9mm
Prodej ukončen
Vaše cena:
2 450 Kč s DPH
2 025,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Kimar
Katalogové číslo:
doprodano-311220
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Již není v prodeji
osobní odběr:Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

Plynovka Kimar CZ-75 černá cal. 9mm

Samonabíjecí pistole s celokovovou konstrukcí ze slitiny ZnAl doplněnou o černé plastové střenky.

Povrchová úprava černěním je velmi realistická jak je u Kimaru zvykem.

Kimar 75 je replikou snad nejznámější české pistole ČZ-75 v ráži 9mm PA Blank.

Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň opatřena přepážkou z tvrdokovu, která 100% zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je tedy volně prodejná od 18ti let.

Kimar CZ-75 je vybavená Double Action - DA - spoušťovým mechanismem, při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu.

Plastové střenky formují jinak celokovový rám zbraně do pohodlné rukojeti. Kimar CZ75 se vyznačuje při stejné velikosti jako u Beretty 92 lepší ergonomií rukojeti. Tělo je užší proto se lépe drží.

Kimar CZ 75 je velmi velká, těžká plynová pistole s kapacitou zásobníku 10 nábojů, ale žádná jiná není tak známá a realistická - podobná k originálu - jako přávě tato.

Pistole Kimar 75 je samozřejmě vybavená také pojistkou, zajištěním proti nechtěnému výstřelu. Pojistka je snadno dostupná v zadní části zbraně vedle kohoutu. Ovládá se nahoru a dolů.

Plynová pistole Kimar CZ-75 je balena v plastové kufříku spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

V sekci doporučujeme koupit k tomuto modelu najdete náboje, pouzdra, čištění a další vhodné příslušenství.

 

Názor colosus.cz:

Jedinečná replika velice oblíbené zbraně CZ-75 v černém provedení. Jako jediný výrobce vyrábí opravdu povedenou repliku CZ-75 s kvalitním černěním. Mínusem je malá kapacita zásobníku, jelikož Italové dávají do zásobníku silné pružiny. I když výrobce uvádí vyšší hodnoty, v reálu tam tolik nábojů nedostanete. Někdy se může stát, že vám praskne spodní krytka zásobníku. Pokud je to svévolně, mění se kus za kus. Jinak je to velice spolehlivá zbraň.

 • Kimar CZ-75
 • Zásobník Kimar CZ-75
 • Nástavec na odpalování pyrotechniky
 • Kartáček pro čištění nábojové komory
 • Návod se záručním listem
 • Plastový kufřík
Parametr Popis
Typ pistole
Ráže 9 mm
Barva černá
Počet ran 6+1
Velikost velká
Rozměry 205x137 mm
Hmotnost 900 g

manual-kimar-cz-75.pdf (391 kB)
Originální manuál Kimar CZ-75

exploded-kimar-cz-75.pdf (197 kB)
Rozkres Kimar CZ-75


 • Autor:
  Míra Hák
  Datum:
  10.6.2013

  Omluvte mou troufalost, ale v čem je vlastně rozdíl mezi nábojem v "komoře" u revolveru a u pistole? U revolveru je to jasný. Výstřel nastane jen po zmáčknutí spouště. Lhostejno zda musím "promáčknout" kohout nebo si kohout natáhnu předem. Jediný způsob, jak může dojít k nechtěnému výstřelu je nešťastný pád revolveru kohoutem na zem, kdy pádem dojde přes kohout k napíchnutí rozbušky. Ale tomu může zabránit úderníková pojistka. Konstrukční komplikace, ale "prý" celkem bezproblémová. Ale u pistole je to o tom samém!!! Jde jen o konstrukční systém, Pokud mám třeba Glock tak vlastně nemůže dojít k náhodnému výstřelu náboje v komoře! Zbraň nemá vnější kohout, takže náraz do úderníku pádem odpadá. Zároveň lze mít nenatažený úderník ... Jediný způsob jak docílit nechtěného výstřelu je tepelné namáhání. Čili oheň ... Pokud tedy mám řekněme Glock 17 s nábojem v komoře a nenataženým úderníkem ... jak nastane třeba i náhodný výstřel? ... Jedině promáčknutím spouště ... Opravte mne jestli se pletu ...
 • Autor:
  Míra Hák
  Datum:
  10.6.2013

  A kruci brko ... ! Reaguju špatně na diskuzi na jinou zbraň, nebo to tu někdo promáznul ... Omlouvám se ...
 • Autor:
  Bohouš
  Datum:
  19.4.2013

  Zdravím, dnes mi tato zbraň přišla a ihned po prvním seznámení mi nastal problém s kohoutem. Natáhl jsem závěr (na prázdno bez náboje) a poté mi již nešel kohout vrátit do předešlé polohy. Bohužel nijak zvlášť se nevyznám ve zbraních, proto nevím co je zde za problém a tak se obracím na Vás. Pokoušel jsem už ledacos, ale nerad bych si nový přírůstek zničil. Děkuji Trnka.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  22.4.2013

  Dobrý den, závěr zbraně vrátíte do původní polohy uvilňovačem závěru (páčka před pojistkou) stisknout dolů. Pro navrácení kohoutu musíte mít zbraň odjištěnou (jde vidět červené značení jako na fotce) a stisknout spoušť.
 • Autor:
  Ondřej
  Datum:
  28.2.2013

  Dobrý den. Tato pistole je opatřena kompenzátorem v hlavni (šroubem simulujícím kulku pro opětovné natažení uzávěru) Bohužel se stává že se šroub díky své vůli v závitu může povolit (při střelbě,čištění) a zbraň se tím stává nespolehlivou. Doporučuji si změřit jeho odstup od ústí hlavně a občas jeho vzdálenost kontrolovat. Zároveň bych chtěl poprosit majitele/prodejce této zbraňe jestli by byl tak ochotný a změřil/napsal hloubku zašroubování kompenzátoru od konce hlavně jak ho nastavuje výrobce, moc by mi to pomohlo. Děkuji a přeji hezký den.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  1.3.2013

  Dobrý den, standardně je to 11mm od ústí hlavně.
 • Autor:
  Ondřej
  Datum:
  1.3.2013

  Děkuji mnohokrát.
 • Autor:
  fanda
  Datum:
  1.3.2013

  Dobrý večer, tak at koukám do hlavně jak husa do láhve, žádný kompenzátor tam nevidím, jen přepážku. takže ho asi předchozí majitel ztratil nebo odstranil. Nevíte, dá se někde koupit? Díky
 • Autor:
  Ondřej
  Datum:
  1.3.2013

  V tom případě Vám po výstřelu zůstane uzávěr zachycen a dál nelze střílet, až po opětovném natažení. Nejsem si jist zda-li je závit metrický, pokud ano lze jej vyrobit uřezáním kousku šroubovice a vyvrtáním odpovídajícího otvoru doprostřed a nakonec vyřezat drážku pro šroubovák. Volil bych ale raději zakoupení originálního dílu z důvodu bezpečnosti (pokud lze zakoupit).
 • Autor:
  fanda
  Datum:
  1.3.2013

  To já bych to taky raději koupil. Zkusím se pozeptat v nějakém obchodě s plynovkama. V každém případě díky moc za Vaši ochotu a čas, jste první kdo mi poradil a já vím co mam shánět. Děkuji a přeji hezký víkend. Fanda
 • Autor:
  fanda
  Datum:
  4.3.2013

  Tak jsem se dnes poptával po kompenzátoru i jinde než zde a dopadl hodně špatně. Kdyby mi mohl nějaký majitel této zbraně poslat rozměry a průměr díry kompenzátoru, zkusil bych to u jednoho šikovnýho zámečníka, ten by se s tím určitě popral.
 • Autor:
  Ondřej
  Datum:
  4.3.2013

  Napište mi sem Váš mail. Mrknem se na to.
 • Autor:
  fanda
  Datum:
  4.3.2013

  fanda.tyle@seznam.cz a díky moc za ochotu
 • Autor:
  FANDA
  Datum:
  10.10.2012

  Zdravím pánové, tuhle starší zbraň mám asi týden. Co mě překvapilo je to, že sama nedokáže automaticky vyhodit vystřelenou nábojnici.Když po výstřelu natáhnu uzávěr, naboj volně vyskočí,nový vjede do hlavně. Už jsem zkusil všechno, promazání , různé značky nábojů. Nevíte prosím někdo,co s tím?
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  12.10.2012

  Dobrý den, otestujte manuálně vkládání a vyndávání náboje do komory, zdali jde lehce nebo drhne. Pokud drhne je třeba pořádně vyčistit (oškrábat) napečený olej z komory.
 • Autor:
  fanda
  Datum:
  12.10.2012

  Dobrý večer, díky za tip. Zítra vyzkouším a dám vědět. Ještě 1x dík!
 • Autor:
  Jirka
  Datum:
  14.9.2012

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na zásadní rozdíly mezi touto zbraní a Atak zoraki 917. Ve smyslu spolehlivosti, funkčnosti a náročnosti na údržbu. Jakou z těchtou dvou zbraní (CZ 75 a ZORAKI 917) by jste spíše doporučovali? Nehodlám zbraň nosit každý den. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  17.9.2012

  Modelu Zoraki 917 hraje do karet větší kapacita zásobníku, spolehlivost je podobná, ani s jedním modelem nejsou časté problémy. Myslím, že rozhodnutí je jen o dizajnu. Ani jedna není problémová.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X