Plynové náboje PV-S 9mm pistole 10ks Supra Pepper

Plynové náboje PV-S 9mm pistole 10ks Supra Pepper
Vaše cena:
299 Kč s DPH
247,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Wadie
Katalogové číslo:
271308
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
3 ks
Brno
22 ks
Třinec
99+ ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

Pepřové náboje pro plynové zbraně 9 mm 10 ks

PV pepřový plynový náboj ráže 9 mm.

Obsah: Nonivamid (technický pepř) - 45 mg v jedné nábojce.

Baleno po 10 kusech.

Určeno pro plynové pistole cal. 9 mm.

 

Názor colosus.cz:

PV-S - Pepřová náplň technicky vyrobeného pepře. Oproti Pepřovým PV mají dvojitou dávku účinné látky. Výhoda oproti CS je, že nepodléhá expiraci. Látka v náboji časem nevyprchává a neztrácí účinek. Pokud chcete obranu proti zvířatům, určitě zvolte tyto náboje. Při zasažení začne útočník slzet, pálí ho oči, je mu nevolno, kašle, špatně se mu dýchá, někdy kálí a močí. U narkomanů může nastat problém, že na ně nebude pepřový náboj působit, záleží na tom, jakou drogu užil. Proto doporučuji mít za sebou v zásobníku CS a pepřový náboj.


 • Autor:
  Emil
  Datum:
  6.12.2011

  Zkouška nnáboje 9 ml PV-S Supra Pepper: Výsledek: Včera jsem se rozhodl vyzkoušet uvedený náboj nepřímo. Jednu ránu jsem vypálil v garáži, do níž jsem vstoupil po půl minutě. Po dvou či třech vdechnutích, jsem začal úporně kašlat i vykašlávat hleny. Kašel trval asi hodinu. Zároveň pálení očí, slzení, zarudnutí. Po protření očí rukou se pálení zdvojnásobilo. Oplach očí- pomohl málo. Pálení očí tak 2 hodiny přetrvávalo. A to, byla jen malá zkouška účinku, bez přímého zásahu. Přímý zásah očí ze dvou až tří metrů,musí být destruktivní...Jsem zdravotník, takže jsem si tuto malou zkoušku dovolil. Výplach očí jsem provedl O -septonexem gtt. To, jen pro zajímavost. Netušil jsem, že střela bude mít takový účinek, ještě po půl minutě...Nedoporučuji příliš experimentovat. Opravdu účinné!
 • Autor:
  Josef
  Datum:
  11.8.2013

  Naprosto souhlasím,odzkoušeno stejně jako ve vašem případě.Ještě bych rád dodal,že po vystřelení je nezbytné pistoli očistit,protože jsem jí omatlával rukou,za několik minut jsem si protřel obličej a zábava ve stylu prskání a kýchání zaručena.
 • Autor:
  Honza
  Datum:
  27.1.2016

  Souhlasím, na vyčištění je nejlepší cca dvakrát vystřelit poplašným nábojem a teprve potom rozborka a čištění.
 • Autor:
  Ash
  Datum:
  2.12.2018

  Az na to, ze nez se utocnik 2 az 3x zhluboka nadechne, aby si cichnul co tam mas dobryho, tak budes mit nuz v brise, nebo rozbitou hlavu teleskopickym obuskem :D Pak si parkrat odkasle, jako na videich z youtube, sebere ti penezenku a vklidu si pujde dokaslat domu :) Obecne se rika, ze jediny alespon minimalni zastavujici ucinek je primy zasah CS a videa na youtube toto tvrzeni naprosto podporuji ;) Nejhorsi je pry dostat proudem z kesra, i v Jackass to rikaly a ti je opravdu neprodavaj ;)
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  3.12.2018

  Dobrý den, nejde jen o vdechnutí, plyn reaguje i na pokožce a v očích. Záleží na koncentraci, ale u PV-S po zásahu nejde udržet oči otevřené. což usnadňuje únik. Nevím jaké výrobky používají na videích v Youtube. Nebráníme se přímému testu, jestli si nějaký Youtuber troufá :-)
 • Autor:
  Danfil
  Datum:
  22.2.2010

  Opravdu účinné a spolehlivé pepřové náboje.
 • Autor:
  Míla
  Datum:
  16.11.2011

  Kolik mg měla ta nabojka toho pepře. Míla
 • Autor:
  Mikeš
  Datum:
  19.1.2015

  45 mg,jinak je to napsano v popise

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X