Startovací náboje 6mm short 100ks Pobjeda

Startovací náboje 6mm short 100ks Pobjeda
Vaše cena:
139 Kč s DPH
115,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
PTG
Katalogové číslo:
199-000
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
6 ks
Brno
3 ks
Třinec
99+ ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

PTG 6mm Short

Startovací hlukové náboje určené pro plynové pistole a revolvery cal.6mm

Náplň náboje nemá paralyzující ani jiné účinky.

Je určen k vytvoření hluku a na vystřelování světlic.

Balení 100ks.

Po každé střelbě je nutno zbraň důkladně vyčistit.
Pokud dojde u zanesení hlavně dochází k velkému tlaku na závěr zbraně a může dojít k jeho zničení.
Používejte pouze originální a kvalitní střelivo známých výrobců, při používání levného střeliva může dojít k poškození zbraně.


 • Autor:
  Lucie Peláková
  Datum:
  29.3.2015

  Dobrý den, použila jsem tyto náboje pro pistoli IWG Record GP 1S cal. 6mm, předtím jsem měla Sellier&Bellot Start 6 mm (vše zakoupené na Colosus.cz). Pistoli mám cca 4 roky, vystřílela však zatím jen jednu krabičku (100 ks). Pistoli jsem průběžně čistila. Při prvním použití těchto nábojů jiného výrobce Flobert K došlo při prvním výstřelu s plným zásobníkem k nezvykle silné ráně, při níž byla pistole poškozena. Ke zranění nedošlo, pouze zbraň střelce "kopla" a očoudila ruku. S pistolí jsem 25. března navštívila prodejce v Praze v Rumunské, chtěla jsem znát názor na to, co se stalo. Prodejce mi řekl, že jde nejspíš o "únavu materiálu" pistole. To mi po jedné krabičce vystřílených nábojů přijde divné. Ptala jsem se, zda mohu v poloze páčky E vysunout zásobník, to mi nedoporučil s tím, že by mohlo dojít ke zranění, spíše pistoli zakopat (do odpadu jsem ji s plným zásobníkem nechtěla hodit, aby někde při drcení odpadu někoho nevyděsily rány). Koupila jsem si tedy novou pistoli, a tuto poškozenou jsem ukázala kamarádovi. Jelikož je majitelem zbrojního průkazu a neměl z "poplašňáku" takové obavy jako já, utvrzená v tom navíc prodejcem, normálně vysunul zásobník mačkáním spouště s nastavenou páčkou na E. Zjistili jsme, že při oné ráně bylo odpáleno všech šest nábojů najednou, proto to byla rána jako z brokovnice a pistole se poškodila. Kamarád má za to, že jde o problém nábojů, které jsou buď vadné, nebo pro tuto pistoli nevhodné, tedy že nejde o únavu materiálu u pistole. Tentýž názor zastává můj další kamarád, rovněž vlastník zbrojního průkazu a aktivní střelec. Zajímalo by mne, zda s tím máte ještě nějaké zkušenosti od jiných zákazníků. Chtěla bych také varovat ostatní uživatele, protože si myslím, že v tomto případě mohlo dojít i ke zranění ruky, kdyby se pistole více poškodila. Těmto nábojům tedy již nedůvěřuji a pořídím si původní S&B. Co se týká samotné pistole IWG, chápu, že jde o nejlevnější variantu startovací pistole, nicméně je vyrobená v Německu a působí jako celkem odolný výrobek. Prodejce se sice o ní vyjadřoval o laciném výrobku, od kterého nemohu čekat zázraky, ale to mi taky nepřipadá jako vhodné vysvětlení a vhodný přístup k zákazníkovi. Není to přeci nějaká čínská hračka z obchodu Vše za 39,- a měla by být alespoň záruka bezpečnosti. Po rozhovoru s prodejcem jsem měla pocit, že mohu od takového výrobku očekávat cokoliv hrozného.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  30.3.2015

  Dobrý den, v tomto případě není na vině ani zbraň ani střelivo. Pokud jsem správně pochopil tento rozsáhlý text, střílel ze zbraně tyto náboje někdo jiný než vy. Stalo se to, že střelec dal zásobník do zbraně obráceně nebo prostě jinak než je popsáno a ukázáno v návodu. Pouze v takovém případě dojde k odpálení všech nábojů ze zásobníku najednou a dojde k prasknutí rámu. Náboje pobjeda prodáváme několik let do všech různých zbraní zcela bez problémů. Tady se prostě potkala změna střeliva se změnou střelce, který nečetl návod. O tomto jsem 100% přesvědčen.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  29.7.2017

  Dobrý den, snad není možné vložit zásobník jinak než správně?

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X