Umarex

Logo výrobce Umarex - plynové pistoleSpolečnost Umarex byla založena roku 1972 pod názvem “UMA Mayer & Ussfeller GmbH”.
Raketový start a vynikající pověst této společnosti zajistila výroba a export plynových a signálních zbraní ve vynikající kvalitě odpovídající těm nejpřísnějším normám.
Díky velkému rozvoji firmy v segmentu plynových zbraní se začala společnost zaměřovat i na segment vzduchových zbraní, kde došlo k první reorganizaci ve vedení společnosti a vznikla tak firma UMARECK a následně stávající UMAREX.

V čele těchto společností stáli pánové Wulf-Heinz Pflaumer a Franz Wonisch.
Tito dva pánové se ve své době stali králi replik.

Tento dynamický a raketový start společnosti se povedl díky modelu RECK PK 800, který se stal legendární díky své perfektní věrnosti originálu Walther PPK a ihned získal světový obdiv.

Dnes je společnost Umarex největším světovým výrobcem a dovozcem vzduchovek.
Firma Umarex koupila společnosti jako je Walther, která se zabývá výrobou ostrých zbraní té nejlepší kvality, jako jsou Walther P99 a Walther P22. Vše je konstruováno na nejmodernějších strojích a firma Walther je vlastníkem těch nejmodernějších technologií.

Společnost Umarex má právo využívat licencí známých světových výrobců zbraní a tím vytvořit věrné repliky zbraní jako jsou Smith & Wesson, Beretta, Colt, Browning, Hammerli, Magnum Research Inc., Ruger, Heckler & Koch, Reck.

Kvalita výrobků je zaručena díky nejnovější technologii 3-D CAD a NC.
Veškeré části a komponenty zbraní jsou testovány v 3D simulacích a až po veškerých testech může jít daný produkt do výroby. Při výrobě plynových zbraní se používá stejných technologií jako u výroby ostrých zbraní, odlišné jsou pouze materiály a slitiny kovů.

 

Umarex je dnes korporační skupinou pronikající novými tržními segmenty.
Jádrem obchodu jsou střelné zbraně rozšířené o dodatečný sortiment – sportovní potřeby, rekreační vybavení, kontrolní přístroje, opracování dřeva a maloobchodní závodní koncepce.

 

Společnost Umarex patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím světovým společnostem reagujících na novodobé trendy a nejnovější technologie.

 

Je nám ctí, že naše společnost RWO Team, s.r.o. je exkluzivním zastoupením této značky ve všech jejich segmentech na českém trhu. Velice si ceníme důvěry, kterou v nás společnost UMAREX vložila.


Stránky výrobce: http://www.umarex.com


1 | 2  | 3  | 10  | 20  | 30  | 36  | 
Další stránka

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X