Vzduchovka AirMaster Puncher Breaker cal.4,5mm

Vzduchovka AirMaster Puncher Breaker cal.4,5mm
Prodej ukončen Doprava zdarma
Vaše cena:
14 390 Kč s DPH
11 893,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
AirMaster
Katalogové číslo:
doprodano-APB45W
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Již není v prodeji
osobní odběr:Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

AirMaster Puncher Breaker 4,5 mm

Výrobce AirMaster se při výrobě modelů Puncher inspiroval u konkurence Hatsan a Evanix ani u typu Breaker tomu není jinak. Výsledkem je nová turecká PCP větrovka s krásným funkčním vzhledem a vychytávkami navíc.

Nejdůležitějším prvkem vzduchovky je samozřejmě její hlaveň. Puncher Breaker navzdory nižší cenové kategorii dostal kvalitní závitovanou hlaveň o délce 535 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pro kompenzátor hluku Airmaster, který je součástí balení.

AirMaster Puncher Breaker nemá běžná mířidla, a proto je vybaven montážní lištou 22 mm pro optiku či kolimátor.

Mechanika přebíjení jako by vycházela z Evanixu. Automatický otočný 14 ranný zásobník s diabolkami se předtáčí během vkládání diabolek.

Po vložení zásobníku do vzduchovky AirMaster Puncher Breaker odklopení páky přebíjení a potáhnutí vzad se pootočí. Po přiklopení páky přebíjení bodec vezme diabolku ze zásobníku a vloží ji do hlavně. Diabolka tedy startuje přímo z hlavně, což zvyšuje přesnost.

Ocelový zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má zvětšený objem na 280cc. Maximální plnící tlak činí 200 BAR. Aktuální tlak můžete kontrolovat na manometru v přední čísti kartuše.

Plnění kartuše se provádí Quick Fill ventilem za pomocí ruční pumpy nebo přepouštěním z lahve. Pro plnění z lahve je nutná hadice s vlastním manometrem a odpouštěcím ventilem.

Specialitou modelů Air Master Puncher je regulace výkonu jednoduše otočným šroubem. V maximálním tlaku regulace dovoluje výkon 16J odpovídající až 250 m/s. Minimum regulace pak odpovídá úsťové rychlosti 200 m/s tedy přibližně 10J. Díky této regulaci výkonu můžete kvalitu střelby přizpůsobit vzdálenosti na kterou střílíte. Opravdoví střelci totiž ví, že na kratší vzdálenosti je vhodnější nižší výkon.

Nebylo opomenuto jištění zbraně proti náhodnému výstřelu - pojistka. Najdete ji z pravé strany v zadní části mechanického ústrojí. Manuální pojistka se ovládá posunutím páčky vpřed a vzad mezi značením S zajištěno a F odjištěno.

Celý systém Bullpup větrovky AirMaster Puncher Breaker výrobce osadil do nádherné dřevěné ořechové pažby a právě díky Bullpup konstrukčnímu řešení dosahuje pouze 730 mm celkové délky.

Je úžasné až podivé, že se podařilo tohle všechno udržet v nízké celkové hmotnosti 3 250 g.

V sekci doporučujeme přikoupit najdete příslušenství a prostředky k údržbě vzduchovky Puncher.

 

Názor Colosus.cz

Otestovali jsme tuto novinku méně známé značky AirMaster a musíme konstatovat, že to bude těžký soupeř pro již zaběhnuté modely Hatsan AT a Evanix. Regulace výkonu je třešničkou na dortu zajímavé a funkční zkrácené Bullpup konstrukce této PCP vzduchovky.

  • AirMaster Puncher Breaker 4,5mm
  • Zásobník AirMaster Puncher 2ks
  • Quick Fill ventil
  • Kompenzátor hluku
  • Návod se záručním listem
  • Plastový kufr
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 250 m/s
Zásobník 14 ran
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu stlačený vzduch
Montážní lišta 22 mm
Pažba dřevo - ořech
Délka hlavně 535 mm
Celková délka 730 mm
Hmotnost 3 250 g

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X