Vzduchovka AirMaster Puncher cal.5,5mm

Vzduchovka AirMaster Puncher cal.5,5mm
Prodej ukončen Doprava zdarma
Vaše cena:
11 390 Kč s DPH
9 413,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
AirMaster
Katalogové číslo:
doprodano-AP4455W
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Již není v prodeji
osobní odběr:Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

AirMaster Puncher 5,5 mm

Výrobce AirMaster se při výrobě modelu Puncher inspiroval u konkurence Hatsan a Evanix. Výsledkem je nová turecká PCP větrovka s krásným funkčním vzhledem a vychytávkami navíc.

Nejdůležitějším prvkem vzduchovky je samozřejmě její hlaveň. Puncher na vzdory nižší cenové kategorie kvalitní závitovanou hlaveň o délce 470 mm zakončenou kovovým krytím závitu 1/2 UNF pro kompenzátor hluku Hatsan.

Pozor TruGlo mušku naleznete v balení i s hledím. V případě, že nebudete využívat k míření optiku, můžete větrovku osadit TRU-GLO mířidly.

AirMaster Puncher je po všech stránkách univerzální, a proto zde najdete montážní lištu 11 mm i 22 mm.

Mechanika přebíjení jako by vycházela z Evanixu. Automatický otočný 12 ranný zásobník s diabolkami se předtáčí během vkládání diabolek.

Po vložení zásobníku do vzduchovky AirMaster Puncher odklopení páky přebíjení a potáhnutí vzad se pootočí. Po přiklopení páky přebíjení bodec vezme diabolku ze zásobníku a vloží ji do hlavně. Diabolka tedy startuje přímo z hlavně, což zvyšuje přesnost.

Ocelový zásobník vzduchu nazývaný také jako kartuš má vyšší objem až 230cc. Maximální plnící tlak činí 200 BAR. Aktuální tlak můžete kontrolovat na manometru vespod předpažbí.

Plnění kartuše se provádí Quick Fill ventilem za pomocí ruční pumpy nebo přepouštěním z lahve. Pro plnění z lahve je nutná hadice s vlastním manometrem a odpouštěcím ventilem.

Specialitou modelu Air Master Puncher je regulace výkonu jednoduše otočným šroubem. V maximálním tlaku regulace dovoluje výkon 16J odpovídající až 200 m/s. Minimum regulace pak odpovídá úsťové rychlosti 160 m/s tedy přibližně 10J. Díky této regulaci výkonu můžete kvalitu střelby přizpůsobit vzdálonosti na kterou střílíte. Opravdové střelci totiž ví, že na kratší vzdálenosti je vhodnější nižší výkon.

Nebylo opomenuto jištění zbraně proti náhodnému výstřelu - pojistka. Najdete ji z pravé strany v zadní části mechanického ústrojí. Manuální pojistka se ovládá posunutím páčky vpřed a vzad mezi značením S zajištěno a F odjištěno.

Celý systém větrovky AirMaster Puncher výrobce osadil do dřevěné ořechové pažby s nádechem italského designu. Příjemně se drží a dobře se přikládá k líci. Vstyčné plochy úchopu pažby byly laserem vygravirovány tzv. rybinou.

Je úžasné až podivé, že se podařilo tohle všechno udržet v nízké celkové hmotnosti 3 250 g.

V sekci doporučujeme přikoupit najdete příslušenství a prostředky k údržbě vzduchovky Puncher.

 

Názor Colosus.cz

Otestovali jsme tuto novinku méně známé značky AirMaster a musíme konstatovat, že to bude těžký soupeř pro již zaběhnuté modely Hatnsat AT a Evanix. Regulace výkonu je třešničkou na dortu zajímavé a funkční konstrukce této PCP vzduchovky.

  • AirMaster Puncher 5,5mm
  • Zásobník AirMaster Puncher 2ks
  • Quick Fill ventil
  • TRU-GLO muška a hledí
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 5,5 mm
Úsťová rychlost 200 m/s
Zásobník 12 ran
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu stlačený vzduch
Montážní lišta 11 i 22 mm
Pažba dřevo - ořech
Délka hlavně 470 mm
Celková délka 1 000 mm
Hmotnost 3 250 g

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X