Vzduchovka ASG TAC4.5 cal.4,5mm

Vaše cena:
2 690 Kč s DPH
2 223,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
ASG
Katalogové číslo:
18102
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
0 ks
Brno
1 ks
Třinec
6 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT
Vzduchovka ASG TAC4.5

Firma ASG působí na poli volně prodejných zbraní už spoustu let. Nejznámnější jsou v ČR její autentické repliky pistolí České zbrojovky CZ 75.

Vzduchová puška vypadá, že vychází také z pistole. Napovídá tomu rukojeť pušky, do které se vkládá jak pohon v podobě CO2 bombičky 12g, tak zásobník na ocelové BB 4,5mm s kapacitou 21 BB.

Byla zde prodloužena kovová hlaveň a navíc je překryta širším pláštěm. Vzhledem k typu střeliva je prodloužení výhodné, zvyšuje totiž přesnost.

Systém zbraně ASG TAC 45 je usazen do polymerové pažby s dírou. Taktický design vzduchovky dále podtrhují RIS lišty 22 mm zespod předpažbí i nad hlavní.

Hledí i mušku je možné na liště posouvat podle potřeb. Muška má vložené světlovodné vláknou. Hledí je stavitelné - typ - průhledové.

CO2 vzduchovky ASG TAC 4.5 se vyznačují velmi nízkou hmotností 1 565 g. Je tak vhodná nejen pro dorost, ale i děti nižšího věku. Pokud by snad byla stále těžká najdete v balení teleskopickou sklopnou dvojnožku.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Vzduchové pušky ASG TAC4.5 na ocelové BB broky 4,5 mm jsou vhodné pro hobby střelbu, výhodou použití tohoto typu střeliva je možnost vyšší kapacity zásobníku. Střelivo je tvrdší než diabolo. Nedeformuje se v takové míře, aby docházelo k velké ztrátě energie, proto se zdá střelba tímto střelivem silnější a destruktivnější. I přesto, že je hlaveň hladká díky prodloužení má oproti pistolím vyšší přesnost.

 

Názor Colosus.cz:

Provedení, nápad a hlavně cenová dostupnost se nám opravdu líbí. Za rozumné peníze dostatente zábavnou vzduchovou zbraň na hobby a snad i terčovou střelbu. Dokáží s ní střílet i dospělí, ikdyž je primárně určená pro mladší střelce.

 • ASG TAC4.5
 • Zásobník ASG TAC 45
 • Dvojnožka ASG
 • Návod se záručním listem
 • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 130 m/s
Zásobník 21 ran
Střelivo ocelové BB broky
Typ mechanismu CO2 plyn
Montážní lišta 22 mm
Pažba plast
Délka hlavně 285 mm
Celková délka 900 mm
Hmotnost 1 565 g

 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  5.3.2018

  Dobrý den. Je tato puška vhodná na střelbu na papírový terč na vzdálenost 15m? Do jaké vzdálenosti je schopna terč prostřelit? Děkuji
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  6.3.2018

  Ano, do 15m nebude problém. Výkon na to má.
 • Autor:
  Daniel
  Datum:
  13.12.2017

  Dobrý den, na kolik střelů vydrží bombicka s 12g CO2 v teto zbrani aspoň cca děkuji
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  14.12.2017

  Dobrý den, dva zásobnky určitě 60 ran. Možná více.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X