Vzduchovka Crosman Copperhead cal.4,5mm

Vaše cena:
2 490 Kč s DPH
2 058,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Crosman
Katalogové číslo:
CR36051
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
0 ks
Brno
3 ks
Třinec
75 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT


Crosman Copperhead cal.4,5mm

Silná klasická lámací vzduchovka s dřevenou pažbou.

Drážkovaná hlaveň s délkou 470 mm zajištuje přesnost střelby. Hlaveň také určije kalibr střeliva typu diabolo 4,5mm. Celková délka vzduchovky pak činí 1 130 mm. Hmotnost 2 700g.

I v této nižší cenové relaci je Crosman Copperhead vybaven světlovodnými mířidly, které zajistí pohodlné a rychlé zacílení. Muška se zeleným bodem a regulovatelné hledí s červenými body.

Komu by i přesto běžná mířidla nestačila, najde na vzduchovce šínu 11mm určenou pro montáž optického zaměřovače neboli puškohledu.

Pažba Crosmanu Copperhead je z tvrdého amerického dřeva typu ořechu. Ergonomie a tvar lícnice AMBI je vhodný jak pro praváky, tak leváky.

Pojistka zbraně umístěná před spouští je snadno a rychle dostupná, pro zajistění a odjištění zbraně.

V sekci doporučujeme dokoupit najdete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě Vaší vzduchové zbraně.

 

Názor Colosus.cz

Zpracování této vzduchovky je vzhledem k pořizovací ceně velmi dobré. Stejně jako u Hatsanů je zde tužší kloub - zámek hlavně, to zajistí bezproblémovou výdrž bez projevů vůle. Výkon této vzduchovky je na samotné hranici 16J, jedná se opravdu o silnou vzduchovku.

  • Crosman Copperhead
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 250 m/s
Zásobník jednoranová
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu pružina píst
Montážní lišta 11 mm
Pažba dřevo
Délka hlavně 470 mm
Celková délka 1 130 mm
Hmotnost 2 700 g

  • Autor:
    Thomas Galer
    Datum:
    16.2.2017

    Nevíte někdo kde bych mohl sehnat pažbu na tuto vzduchovku, nebo kdo by ji byl schopen vyrobit?
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    Jde tam použít pružina z HATSANA nebo i GAMO, ale dá se použít i pružina pro slávku 634, ale tam je třeba úprava kvůli délce. Jinak je možné zkusit : Kunvaldská a.s., provoz Pérovna, 561 81 Kunvald 84 www.perovna.cz. Mě se neosvědčila ze silnějšího drátu, jelikož po stlačení a několika výstřelech zůstala asi o 4cm kratší, čímž předpětí pružiny proti originálu nebylo. výkon byl stejný jen nepraskla při použití těžkých diabolek. Bylo to dáno materiálem pružiny. d=3,2mm De=19mm Lo=260mm z=35 (orig.) To jsou parametry originální pružiny.
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    ... Tady lzekoupit pružiny pro HATSANA i GAMO. Ale i tady na COLOSUS snad nějaké vedou.
  • Autor:
    Thomas Galer
    Datum:
    3.10.2016

    Tuhle vzduchovku nemůžu odsoudit. je pravda, že cca po 1500 výstřelech mě praskla pružina. S tím se vyrovnám. Tyhle vzduchovky byly original vyrobené na silnější energii. Po opravě funguje, ale mám pocit, že tu už není těch 16J. Při reklamaci či opravě si vyžádejte veškeré info o opravě a i použitého materialu
  • Autor:
    Thomas Galer
    Datum:
    23.5.2016

    Tak jsem se rozhodl upravit trochu recenzi mého syna, který tento střep vynachválil do nebe. Pažba je z měkkého dřeva, sebemenší náraz, jen uložení do stojanu zanechá známky otlaku. Po cca 200 výstřelů je potřeba rozebrat a dotáhnout šroub na uchycení hlavně a šrouby na pažbě.Přesnost je dostačující. Je to asi ale o kusu. Na 10 m se vejdu do dvacetikoruny a je jedno jestli s pevnýma mířidlama nebo puškohledem.Na cca 35 m jsem pokaždé trefil ceduli o rozměrech A4 To je ale o střelci a jeho rukama.Já ale měl asi pech, bo cca po 1600 výstřelech mi praskla pružina a musel jsem reklamovat. Teď čekám na vyřízení reklamace a čekám co mi tam dají za pružinu.Plusem této vzduchovky je výkon a hmotnost. Fa. Crosman je dobrá firma, nikoliv jejich výrobky pro země EU vyráběné v Číně.
  • Autor:
    Thomas Galer
    Datum:
    22.3.2016

    Dnes jsem si došel pro tuhle "medvědobijku". První dojem po rozbalení a bližšího ohledání, tedy estetický. Hrůza. Dřevěná část z vnitřní strany (ale vyditelný) je jako by to někdo okousal. Okolo šroubů u hlavně není dřevo ošetřeno lakem a jsou tam zbytky po vyvrtání otvorů. Tam kde se láme hlaveň jsou zbytečné výřezy. (automatická výroba pro více typů asi).Mířidla a lučík spouště z plastu co mu moc nevěřím. Pro někoho kdo si tohle poleno pořídil na zabíjení havěti co mu běhá po statku je to jedno. šílenci jako já si ji upraví k obrazu svému. Zatím jsem neměl možnost dostatečně tuhle vzduchovku nastřelit, když ale vemu moji altrozu a alkoholický třes, na cca 8 metru jsem trefoval na terči koupeného zde okolo 5 a výš. (bez optiky).Po plném nastřelení, který přenechám kompetentnímu borci, to bude na lámačku dost přesná zbraň. Co mě ale uplně udělalo je její síla. Na cca 8 metrů (diabolo gamo pro magnum) proletělo překližkou 2mm a dřevotřískou 2cm a letěl dalších 8 metrů až k sousedovic baráku kde mu to zasvištělo nad hlavou a cinklo do skleněného zábradlí a udělalo škrábanec. Přátelé za tyhle prachy, pokud jste zastánci klasických lámaček a ve dřevě. Chcete sílu a destrukci supr volba
  • Autor:
    Thomas Galer
    Datum:
    5.4.2016

    Zdravím. Tak nadšení a euforie z nové vzduchovky opadla a teď trochu reality. Vzduchovka je opravdu silná. Je to asi o kusu ale známí, který vzduchovkami žije mi po vyzkoušení řekl,že bych měl zvážit změření. Něco jako že má možná víc jak 16J. Po nastřelení je vzduchovka docela přesná (ověřeno více lidma), problem je ale v stavitelným hledí. Umělá hmota velká vůle. Dá se upravit. Pažba je supr ze dřeva. Nikoliv její ošetření.Lak na pažbě po 10ti dnech je odřený matný. Předností této vzduchovky je hlavně síla ale i relativně přesnost. Ona dost kope ale na cca 7m bez optiky nemám problém sejmout výčko od pivní lahve.Za ty prachy je to dobrá zbrań. A když jsi kutil, uděláš z toho krasavici.
  • Autor:
    Daniel
    Datum:
    23.3.2017

    Také jsem si říkal když to s 0,870g diabolkou na 50m rozbilo 7 nebo 8mm silnou glazovanou dlaždici tak to asi bude celkem silné když Slavia 634 to nedokázala ani na 25m. Požádal jsem známého co má střelnici aby mi půjčil přenosný chronometr a při zadání údajů náboj váha 0,870g (JSB Heavy) diabolce to dávalo vždy přes 200m/s avšak nikdy pod 200m a pokud se nepletu tak to 16J nebude :) Ale je to asi kus od kusu. Kupoval jsem jí od nějakého poláka na Kolbence za stejnou cenu jako tady na Colosusu cca. 2500 Kč se zárukou od nějaké firmy Flusbrok s.r.o.. Přesná to opravdu je a silná extrémně, ale pokud mi vydrží jen 1500 střel a pak jí mohu zahodit, tak to by mně mrzelo... Zatím jsem s ní vystřílel tak 500 diabolek za loňský rok...
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    23.3.2017

    Jen malý dolněk. Pokud střílíš v létě a je horko, tak dochází dieselingu a tak je i hlučnost jako z výstřelu z malorážky i možná větší. Ale i výkon se zvedá. Zkoušel jsem i občas přikápnout do hlavně olej a pak je to znát. A na druhou stranu je občas třeba do komory válce pár kapek oleje přidat už kvůli mazání těsnění a jeho opotřebení.
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    23.3.2017

    Mám už tuto vzduchovku třetí rok a vystřílel jsem už několik tisíc diabolek. Hlavně nepoužívej těžké diabolky, které způsobí prasknutí pružiny. Takže diabolky o váze 8,5 grainu(ne gramů) To je tak do 0,5gramů. Já jsem hned krátce po zakoupení vystřelil několik diabolek 1 gramových a samozřejmě praskla pružina. Tak těžké diabolky nebrat, ty jsou pro pcp vzduchovky.
  • Autor:
    Daniel
    Datum:
    23.3.2017

    No popravdě střílím jen 0,870 a 1,05g protože mi je doporučili v obchodě a zatím bez problémů. Malé váhy okolo 0,5g jsou nic moc, lítá to daleko ale průbojnost nic moc, to se odrazí i od lapače (skoro) :(
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    23.3.2017

    Tak až ti praskne pružina, tak se nediv a není to ani na reklamaci. Ta vzduchovka má pružinu o průmeru 3,2 mm a to je podle výpočtů odborníků na vzduchovky pro diabolky maximálně do 9 grainu a to už diabolo EXAKT 0,670g=10,34grainu je tedy na prasknutí pružiny. A ta diabolo 1.050 gramú už vůbec není pro pružinovou vzduchovku. Možná, že z počátku ani nepoznáš, že máš prasklou pružinu, ale zato se ti to může pomstít zničením válce a pístu. Tak si "užívej" střelby s těžkými diabolkami.
  • Autor:
    Richard Maršál
    Datum:
    24.3.2017

    no popravdě také střílím z copperheadky s diabolkami jsb exact beast 1,050g a vystřílel jsem okolo 10 krabiček takže okolo 2000 - 2500 a zatím žádný problém, střílí přesně a razantně jako když byla nová (necelé 2 roky zpátky). bude to fakt asi kus od kusu mám jí dovezenou ze severní Ameriky clenou jako dar. jinak silnější jak 16J asi bude ale ne nijak razantně překračující.
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    Také střílím diabolkami 1,05gramů a mám tam pružinu silnější než originál a tak s tou je to OK. Nechal jsem si ji vyrobit na zakázku ale cena té pružiny byla okolo 800 Kč.
  • Autor:
    Richard Maršál
    Datum:
    24.3.2017

    No mně tvrdili u puškaře na Praze 7 že to vyměnit nejde pokud nejsem držitel ZP že se tam musí objednat originální pružina která přesahuje limit kategorie D :(
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    Pružina musí být na maximálně 16J, Výkon vzduchovky je dán pouze obsahem válce a váze pístu. Napatrné rozdíly jsou v průměru drátu pro pružinu. d=3,2mm De=19mm Lo=260mm z=35 (orig.) To jsou parametry originální pružiny. Jaký je materiál pružiny se mi nepodařilo získat. Já mám pružinu z materiálu EN 102070-2-VD SiCr
  • Autor:
    Richard Maršál
    Datum:
    24.3.2017

    Vidíte, mně tvrdili že když se přelomí pružina, že se oprava rozhodně nevyplatí protože by stála 1000 pružina a 1000 práce a to že je už lepší přidat 500 a je nová. Že pružinu mi vymění pouze na základě ZP jako zbraň kategorie C :/
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    Výměna pružiny je tak maximálně hodina práce se vším všudy. A pružina se dá sehnat okolo 300 Kč a zhotovení na zakázku kolem 450 Kč. Ovšem 1000 Kč za hodinu práce to musí dotyčný žrát koňská vejce, nebo pštrosí? To jsou ti praví podnikatelé a v tom dávám Babišovi za pravdu, že "všici kradnu". Vzduchovky jsou moje hobby po elektronice a PC. Tak zdravím a nenechte se oblbovat těmi prima podnikateli.
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    25.3.2017

    Jde tam použít pružina z HATSANA nebo i GAMO, ale dá se použít i pružina pro slávku 634, ale tam je třeba úprava kvůli délce. Mě se neosvědčila ze silnějšího drátu, jelikož po stlačení a několika výstřelech zůstala asi o 4cm kratší, čímž předpětí pružiny proti originálu nebylo. výkon byl stejný jen nepraskla při použití těžkých diabolek. Bylo to dáno materiálem pružiny. d=3,2mm De=19mm Lo=260mm z=35 (orig.) To jsou parametry originální pružiny. ... Tady lzekoupit pružiny pro HATSANA i GAMO. Ale i tady na COLOSUS snad nějaké vedou. Pružina HATSAN: d=3mm De=19mm Lo=280mm z=34 Pružina GAMO: d=3mm De=19mm Lo=245mm z=34 Pružina COMETA: d=3mm De=18mm Lo=284mm z=36 Pružina COPPERHEAD: d=3,2mm De=19mm Lo=260mm z=35 (orig.) To jsou parametry originální pružiny.
  • Autor:
    Richard Maršál
    Datum:
    25.3.2017

    Je možné že to jsou zloději ale je to puškařství Novotný s dlouhou letitou tradicí tak jsem věřil v jejich zkušenosti a lidový přístup. Pán mi přímo povídal že pružina stojí 19,90 USD + poštovné + práce a že to vyjde na oněch cca. 2000 Kč takže nová se vyplatí v každém případě nežli oprava...
  • Autor:
    Damir Peroutka
    Datum:
    25.3.2017

    ... Tady je pružina na HATSAN - Pružina do vzduchovky 16 J - typ 55S-60-70-75-80-85-90 / 4,5 , 5,5 A je za 152 Kč + poštovné. Je nahraditelná za pružinu pro Copperhead. Teď ji používám a bez problému. Ovšem pro jistotu beru diabolky do 0,5 gramu. Střílím jen na terče. Pro jiný účel tu vzduchovku nemám.
  • Autor:
    Luke
    Datum:
    27.3.2017

    U nás je v případě pozáruční opravy účtujeme cenu originální pružiny + 300kč za práci. Jiné než originální pružiny nemontujeme.
  • Autor:
    Luke
    Datum:
    27.3.2017

    Ano, pokud změníte parametry zbraně a tím přesáhnete limity výkonu, musíte ji evidovat jak zbraň kat. C na kterou zároveň potřebujete zbrojní průkaz.
  • Autor:
    damir peroutka
    Datum:
    24.3.2017

    Oprava: cena pružiny asi 400 Kč Jinak omylem jsem poslal diskuzní příspěvky nahoru k autoru: Tomas Galer
  • Autor:
    Fanda
    Datum:
    29.7.2015

    Je to ohromujici co mi tato vzduchovka dnes předvedla, skoro dvoucentimetrova překližka a tri diabolky vedle sebe mi udelali ještě za překližkou další cca 3cm do omítky ,pouzil jsem desktruktivni diabolky s utopenou spickou. vzdalenost přes 6m , protože to bylo doma , tak rychle sádrovat nez prijde manželka. Asi by me totiž pak picla :o)) videt ten efekt. Jinak souhlasim s optikou uz se na ni chystam.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

  • Vzduchovka Hatsan 70 cal.4,5mm

    Skladem 2 850 Kč s DPH

    Hatsan 70, vzduchovky Hatsan kalibru 4,5 mm pro rekreační střelbu, nejlepší poměr cena - výkon, pažba z tvrzeného polymeru - plastu

  • Vzduchovka Hatsan 70 cal.5,5mm

    Dočasně nedostupné 2 850 Kč s DPH

    Hatsan 70, vzduchovky Hatsan kalibru 5,5 mm pro rekreační střelbu, nejlepší poměr cena - výkon, pažba z tvrzeného polymeru - plastu
  • Vzduchovka Hammerli Firefox 500 cal.4,5mm

    Skladem 2 790 Kč s DPH

    Hammerli Firefox 500, dětské vzduchovky s výkonem 7,5J, lehká konstrukce, snazší nátah a míření díky světlovodným mířidlům.

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X