Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 SET cal.4,5mm

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 SET cal.4,5mm
Vaše cena:
1 799 Kč s DPH
1 487,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Crosman
Katalogové číslo:
43012SET
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
2 ks
Brno
2 ks
Třinec
99+ ks



Počet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

Crosman Pumpmaster 760 SET

Jeden z nejúspěšnějších a nejprodávanějších modelů této americké značky, prodáno přes 12 milionů kusů, prošel po letech prodeje inovací pažby a předpažbí. Nyní nový PumpMaster 760 vypadá mnohem lépe, takticky trochu i nadčasově.

Specialitou pro model PumpMaster 760 je možnost střelby obojím typem střeliva. Zvládne střelbu ocelovými BB broky kal. 4,5mm z velkokapacitníno rezervoáru nebo olověnými diabolkami z posuvného pětiraného zásobníčku. Typ střelby se volí přepínačem na pažbě vzduchovky.

Další již zaběhlou nezvyklostí je tzv. Variable Pump System. Pomocí integrované pumpy v předpažbí vzduchovky se do pístu nahání vzduch, který je následně uvolněn do hlavně stiskem spouště. Pro maximální výkon je možné pumpování opakovat až 7x, pro běžnou střelbu doporučujeme pumpovat pouze 4-5x.

Vzduchovka PumpMaster 760 má klasická mířidla, kdy muška je pevná a hledí stavitelné. Pokud by pro střelce byly nedostačující může zbraň osadit optikou s montáží 11mm.

Spoušťový mechanismus pouze v režimu Single Action. Spoušť je aktivní až po natažení přebíjecí páčky střeliva.

Pojistka proti náhodnému výstřelu se nachází před spouští v lučíku. Ovládá se protlačením kolíku zleva či zprava.

Zásobník pro ocelové BB broky pojme až 200 ks. Diabolky mají svůj vlastní 5 raný plastový posuvník.

 

Názor Colosus.cz

Levný a velmi úspěšný model i díky bezkonkurenčnímu poměru cena / kvalita střelby. Sami jsme se přesvědčili, že Crosman PumpMaster 760 dokáže střílet velmi přesně i ocelovým střelivem typu BB. Plusem je možnost sřelby BB broky i diabolkami a nulový zpětný ráz.

  • Crosman Pumpmaster 760 SET
  • Puškohled 4x15
  • Posuvný 5 raný zásobník
  • 50ks ocelových BB broků
  • 50ks olovených diabolo
  • 5ks terčů
  • Plastové brýle
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 190 m/s
Zásobník 5 ran
Střelivo olověné diabolo + BB broky
Typ mechanismu stlačený vzduch
Montážní lišta 11 mm
Pažba plast
Délka hlavně 445 mm
Celková délka 850 mm
Hmotnost 1,24 kg

  • Autor:
    Lucie
    Datum:
    19.3.2015

    Ahoj, chtěla bych se zeptat na jakou maximální vzdálenost jde s touhle vzduchovkou zastřelit špaček/vrabec.
  • Autor:
    momo
    Datum:
    19.3.2015

    ja som stal 180metrov a vpohode to prestrelilo plechovku skz na skrz a tak isto aj holubov vadne a konec ani sa netrepe .Vrelo odporučam a tie ocelové broky sa dju viac krat použit nezdeformuju sa aj z dreva som na 100% spokojný
  • Autor:
    Luke
    Datum:
    19.3.2015

    Dobrý den, komentář níže raději ani nekomentuji. :-) 180m :-). No nic, vzduchovka je navržena na střelbu 10m samozřejmě zvládne větší vzdálenosti přibližně okolo 30m. Jak účinná je na špačky a vrabce bohužel netuším, takové testování neprovádíme.
  • Autor:
    roderik borovicka
    Datum:
    24.12.2014

    ja tam dam bb kulicky nabiju je jak mam zacnu tlakovat zmacknu packu a z hlavne unikne vzduch to se nema stat ne snad
  • Autor:
    Lukáš Stuchlík - COLOSUS.CZ
    Datum:
    29.12.2014

    Dobrý den, pokud Vám při tlakování uniká vzduch přes hlaveň, je to špatně. Pravděpodobně došlo k poškození těsnění již ve výrobě. Vyplňte reklamační formulář a pušku zašlete k nám na reklamaci. Děkuji
  • Autor:
    Peter Skovajsa
    Datum:
    1.12.2014

    dobrý dem ako sa to fuka ? a je ktomu nejaky nactavec na fukanie
  • Autor:
    Luke
    Datum:
    2.12.2014

    Dobrý den, jedná se o PCA. Tlakujete předpažbím zbraně. Je v něm integrovaná pumpa. Pumpujete vždy pro jeden výstřel.
  • Autor:
    Milan
    Datum:
    2.12.2014

    Tak,jde o nějaký žert nebo co vlastně chtěl< tímto básník říci> Pokud najdeme něco kladného nebo záporného na tomto produktu,prosím to beru. Děkuji Milan.
  • Autor:
    Milan
    Datum:
    18.10.2014

    Tak v prvé řadě se musím částečně omluvit za zpožděné vyřízení mé objednávky.Vše vysvětlila paní Hračková v zaslaném emailu na moji adresu.Šlo o menší nesrovnalost v expedici.Já zase jsem napsal špatné číslo účtu.Vše se vysvětlilo a vzduchovka do dvou dnů byla na moji adrese.K vlastní vzduchovce mám několik poznámek.Jedná se o výrobek vhodný pro zájmovou střelbu dětí (za dohledu zodpovědné dospělé osoby) vzduchovka velikostí a síle tomu odpovídá.Doporučuji střílet diabolkama.BB broky jsou uváděny velikostí 4,5 mm a ve skutečnosti jsou 4,46 mm.Brok je ocelový a před výstřelem a před volným vypadnutím z hlavně ven ho udržuje magnet napodavači broků.Brok lze vlastně zastrčit do hlavně předem a podavač s magnetem ho zachytí.To ale nedělejte!!Přitom rychlost broku je uváděna větší oproti diabolce ? Napumpování je uváděno někde 5x,někde 10x-rozdíl není znát.Pauza mezi napumpováním a dalším výstřelem je nevýhodou.Výhoda této vzduchovky je v ceně oproti jiným prodejcům.Tady firma Colosus zabodovola. Děkuji Milan.
  • Autor:
    Milan
    Datum:
    26.9.2014

    Nemám z vás zrovna dobrý pocit jako z obchodu,který sice nabízí,ale velmi špatně prodává (vyřizuje objednávky)č: 1411367492 Vnuci říkají,tak dědo kde je ta vzduchovka kdy si zastřílíme? Tak tohle jsem nečekal.Dnes je pátek a stále ještě vyřizujete moji objednávku. Neděkuji Vidner.
  • Autor:
    Luke
    Datum:
    26.9.2014

    Dobrý den, Vámi objednané zboží se v době objednávky nenacházelo v expedičním skladě ale pouze na pražské pobočce. O čemž jste byl uvědoměn v kartě zboží, při tvoření objednávky a po potvrzení přijetí objednávky. K expedici na eshop dochází pouze z třineckého skladu, na který je potřeba zboží přemístit. Expedice Vaší objednávky bude možná až 29.9.2014.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položky



Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

  • Vzduchovka Umarex NGX APX cal.4,5mm

    Dočasně nedostupné 1 890 Kč s DPH

    NGX APX, pumpovací vzduchovka firmy umarex, HI-TECH design, možnost střelby diabolkami nebo ocelovými BB broky, střelba bez zpětného rázu, manuální tlakování pomocí integrované pumpy ve zbraní, tlakování vždy pro jeden výstřel




Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X