Vzduchovka Evanix Sniper cal.5,5mm

Vzduchovka Evanix Sniper cal.5,5mm
Doprava zdarma
Vaše cena:
26 900 Kč s DPH
22 231,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Evanix
Katalogové číslo:
EVSNIP55
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Externí sklad
osobní odběr:
Praha
0 ks
Brno
0 ks
Třinec
0 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT


Evanix Sniper cal.5,5mm

Korejské větrovky Evanix se mohou pochlubit vysoce kvalitním zpracováním i parametry střelby.

Firma Evanix vyrábí pouze zbraně PCP, dá se tedy říct, že jde o specialisty na toto odvětví zbraní, což můžeme jen potvrdit.

Evanix Sniper je velmi zajímavý futuristický celokovový model s posuvnou pažbou, kterou lze úplně sundat.

Do zbraně je zakomponovaná velká kartuš s objemem 290cc, která vystačí přibližně na 180 výstřelů. Plnění této kartuše se provádí za pomoci QuickFill ventilu, který našroubujete na hadici s manometrem nebo pumpu CZ, Hatsan, Evanix a vložíte do plnícího otvoru v přední části kartuše. Doporučený tlak výrobcem je 200 BAR.

Evanix Sniper je taktický model, proto je osazen shora i zespod RIS lištami 22 mm. V horní části dokonce v nižší a vyšší poloze. Lišty můžete tak osadit optickým zaměřovačem, baterkou, laserem nebo jinými taktickými doplňky.

Stejně tak jako ostatní modely Evanix využívá systém 10 ranného otočného zásobníku přebíjeného postraní pákou.

Hlaveň modelu Evanix Sniper má robustní provedení o délce 470 mm zakončené kompenzátorem, díky této konstrukci je výstřel z hlavně hodně tlumený. Hlavně zbraní Evanix jsou na vysoké úrovni a proto mají PCP větrovky Evanix velmi dobré parametry střelby.

Všechny tyto parametry mají zbraně Evanix proto, že původně jsou vyráběny pro energii střely až 60J, pro prodej v ČR jsou omezeny na max. povolenou hranici výkonu 16J.

Posuvnou pažbu tohoto modelu lze nastavit v několika krocích a na konec úplně ze zbraně sundat. Součástí pažby je také výškově stavitelná lícnice.

 

Názor Colosus.cz:

Dílenské zpracování Evanix Sniper je příkladné, kvalitní materiál, kvalitně opracovaný. Vzhled úžasný, člověk by ani netipoval že se jedná o PCP větrovku. Krásně lehký a tichý chod. Navíc možnost osadit vším co by si člověk přál. Jedném slovem prostě SUPER.

 • Evanix Sniper
 • Zásobník Evanix 2ks
 • QuickFill ventil
 • Návod se záručním listem
 • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 5,5 mm
Úsťová rychlost 200 m/s
Zásobník 10 ran
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu stlačený vzduch
Montážní lišta 22 mm
Pažba kov
Délka hlavně 470 mm
Celková délka 1 045 - 1 170 mm
Hmotnost 3 900 g

 • Autor:
  V.Pek
  Datum:
  18.4.2014

  Po reklamaci jsem dostal jiný kus. Ten funguje tak, jak jsem si přesdtavoval. Takže spokojenost. Chci věřit tomu, že jsem měl prostě smůlu. V.Pek
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  22.4.2014

  Dobrý den, jsem rád, že jste s vyřízením reklamace spokojen. Věřím že s Evanixem zažijete ještě hodně zábavy.
 • Autor:
  Vladislav Pek
  Datum:
  1.4.2014

  Zdravím všechny příznivce stlačeného vzduchu. Nedá mi to, abych se nepodělil se zážitky se svou novou větrovkou Evanix Sniper. Je to novinka, atak jsem byl hodně zvědav. Opravdu to stojí za to. Větrovku jsem si osobně vyzvedával v prodejně Colosusu v Praze. Byla natlakovaná na cca 150 atm. Pln radosti jsem ji přinesl domů a pak to začalo. Postupně jsem zjistil, že... nestřílí, to co předváděla lze nazvat házením diabol na terč, to se asi po 300. ranách zlepšilo a teď má úsťovou rychlost tak 100-120 m/s místo deklarovaných 200m/s, občas je střela vidět jak letí, po plném natlakování na 200 atm. lze vysřelit cca 60 střel, deklarováno 180 abych mohl nastřelit puškohled, musel jsem ho podložit, jinak korekce nedosáhla na záměrný bod o cca 30 cm na 10 m velké problémy s natlakováním, ventil neuzavře kartuši a vzduch profukuje do hlavně, po poklesu tlaku na cca 100 atm přestává puška téměř střílet aby zbytek vzduchu v následující hodině samovolně unikl Je to opravdu zábava, co by jste ale chtěli za 23000,-Kč. Tyto řádky nejsou rozhodně krytikou e-shopu Colosus s jehož službami jsem vždy spokojen. Jen nadšení z nové značky na trhu bych poněkud tlumil... V.Pek
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  2.4.2014

  Dobrý den, takto určitě Evanix pracovat nemá, i na diamantu najdete kaz. Pokud se Vám Evanix takto chová jistě ho předejte k reklamaci. Vaše starosti budou odstraněny a jakmile bude Sniper dělat to co má, věřím, že recenzi upravíte.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

 • Vzduchovka Evanix Sniper X2 cal.5,5mm

  Dočasně nedostupné 31 790 Kč s DPH

  PCP větrovky Evanix Sniper X2 precizní korejské výroby s velkou kartuší a tedy kapacitou střel, celokovové provedení
 • Vzduchovka Hatsan Hercules cal.9mm

  Dočasně nedostupné 26 990 Kč s DPH

  Hatsan Hercules, vzduchovka PCP, kal. 9mm, extrémní kapacita zásobníku vzduchu 2x 500cc, kapacita zásobníku 9 střel. Černé taktické provedení s integrovaným kompenzátorem hluku.
 • Vzduchovka Hatsan Hercules cal.11,43mm

  Dočasně nedostupné 27 990 Kč s DPH

  Hatsan Hercules, vzduchovka PCP, kal.45, extrémní kapacita zásobníku vzduchu 2x 500cc, kapacita zásobníku 7 střel. Černé taktické provedení s integrovaným kompenzátorem hluku.
Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X