Vzduchovka Gamo CFX cal.4,5mm

Vzduchovka Gamo CFX cal.4,5mm
Doprava zdarma
Vaše cena:
5 490 Kč s DPH
4 537,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Gamo
Katalogové číslo:
GA6110007
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
1 ks
Brno
1 ks
Třinec
9 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

DOPORUČUJEME KOUPIT


Gamo CFX cal. 4,5mm

Španělské Gamo patří mezi velice kvalitní výrobce vzduchových zbraní. Navíc jsou jejich modely také cenově dostupné. Za rozumné peníze získáte funkční výkonnou a krásnou vzduchovku.

Kvalitní zpracování mechanických dílů je znát hlavně při manipulaci se zbraní. Vše jde hladce bez drhnutí.

Závitované hlavně modelu Gamo CFX mají délku 450 mm. Gamo má spočítáno, že takový parametr stačí, aby jeho vzduchovku byly přesné. Celková délka vzduchovky pak činí 1 160 mm.

Černá polymerová pažba z tvrzeného ABS má vysokou odolnost a životnost. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům.Gumová bodka na konci pažby tlumí zpětné rázy zbraně.

Pevná hlaveň vzduchovky Gamo CFX zamezuje vzniku odchylek v závislosti na dovírání hlavně. Tento jev lze sledovat při použití optiky na vzdálenosti 25-30m. Hlaveň je proti optice posazená pevně, nevznikají tak vůle v dovírání hlavně po natažení vzduchovky.

I navzdory páce nabíjení navíc vzduchovka váží příjemných 3 000 g.

Mířidla standardu Tru-Glo jsou dobře čitelná i za šera. Muška pevná, hledí plně stavitelné stranově i výškově. Pokud by střelci nestačily tyto mířidla, může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem do drážek 11 mm. Pro snazší nabíjení vzduchovky doporučujeme optiky na vyšší montáži nebo kompaktní puškohledy.

Pojisku - jištění proti náhodnému výstřelu najdete před spouští v podobě malé páčky. V pozici u spouště je vzduchovka zajištěná a v pozici od spouště odjištěná.

V sekci doporučujeme dokoupit k vzduchovce Gamo CFX najdete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě. Pouze udržovaná vzduchovka s čistým vývrtem hlavně je spolehlivá a přesná.

 

 • Gamo CFX 4,5mm
 • Návod se záručním listem
 • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 250 m/s
Zásobník jednoranová
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu pružina píst
Montážní lišta 11 mm
Pažba plast
Délka hlavně 450 mm
Celková délka 1160 mm
Hmotnost 3 kg

 • Autor:
  Petr Medřický
  Datum:
  20.12.2017

  Mam ji již pár let jsem naprosto spokojen a ta rychlost je pro naš trh snižena na cca 250m/s coš dává při 0.5g diabolo tech 16J ale muže se stat že se u nás najde pár kusů co jsou otevřeny na plno a to se pohybujeme nekde 305-350 m/s meřeno na chronny s lehkou střelou přesnost do 30m dobrá ale dál to dostava spiraly a soustřel se zhorší s heavy střelama a otevřenou verzí to trefuje i na 50m ale tam to chce už ZP jelikož je to podle použiteho střeliva 30-45J a to už pořádně štipne
 • Autor:
  Ivoš
  Datum:
  15.9.2017

  Pane Jakube. Žádná puška NEMÁ VÝKON! "Výkon" je fysikální jednatka, která hodnotí množství práce za jednotku času. Vámi uváděná hodnota tedy 305m/s není nějakým "výkonem", ale je naměřenou, nebo vypočítanou úsťovou rychlostí nějaké střely. Ale! Úsťová rychlost střely je dána energií (v joulech) a hmotností střely. Tedy velice lehká střela dosáhne vyšší úsťové rychlosti, a težší střela vystřelená ze stejné zbraně má úsťovou rychlost nižší. Rovnice závislostí je: E=0,5 * m * vE2 kde "E" je energie výstřelu v joule, "m" je hmotnost střely v kilogramech a "v" je úsťová rychlost v metrech. Ze zákona o zbraních je energie vzduchovek v ČR omezena na nejvýše 16J. Hmotnost diabolek je uvedena na krabičce. Ano dokážete si jistě spočítat, jak těžká (vlastně lehká) musí být diabolka aby bylo dosaženo této (promiňte zbytečné) úsťové rychlosti... Nepletou se, když to uvádějí, reklamně pletou hlavu zákazníkům, pane Jakube.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  15.9.2017

  Pan Ivoš má naprostou pravdu, námi uvedený údaj by mněl odpovídat energii 16J při bežné hmotnosti diabolek v kalibru 4,5mm 0,5g.
 • Autor:
  Jakub
  Datum:
  14.9.2017

  Dobrý den našel jsem na jinych strankých že tato vzduchovka ma mit vykon 305m/s. Je to možné nebo se pletou. Diky
 • Autor:
  Ivoš
  Datum:
  16.10.2015

  Ta věc NEMÁ CHYBU! Lítá to, kam má a na poctivých 15m to prostřelilo poctivou 2,5 cm laťovku. SPOKOJENOST! Ta flinta by si zasloužila lepšího střelce než jsem. D O P O R U Č U J U !!! Měl jsem trošku přispořit na tu s dřevěnou pažbou...

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X