Vzduchovka Gamo CFX Royal cal.4,5mm

Vzduchovka Gamo CFX Royal cal.4,5mm
Doprava zdarma
Vaše cena:
6 690 Kč s DPH
5 529,00 Kč bez DPH

Prodej od 18-ti let!
Výrobce:
Gamo
Katalogové číslo:
GA6110015
Záruka:
2 roky

Dostupnost: Skladem
osobní odběr:
Praha
1 ks
Brno
0 ks
Třinec
9 ksPočet ks
Objednávky po telefonu
+420 722 927 281
Technické dotazy
+420 774 727 554
Kontakty na prodavače.

Gamo CFX ROYAL cal. 4,5mm

Španělské Gamo patří mezi velice kvalitní výrobce vzduchových zbraní. Navíc jsou jejich modely také cenově dostupné. Za rozumné peníze získáte funkční výkonnou a krásnou vzduchovku.

Kvalitní zpracování mechanických dílů je znát hlavně při manipulaci se zbraní. Vše jde hladce bez drhnutí.

Závitované hlavně modelu Gamo CFX Royal mají délku 450 mm. Gamo má spočítáno, že takový parametr stačí, aby jeho vzduchovku byly přesné. Celková délka vzduchovky pak činí 1 160 mm.

Nádherná dřevěná buková pažba se velmi dobře drží. Ergonomie pažby a tvar lícnice dovoluje střelbu jak pravákům tak levákům.Gumová bodka na konci pažby tlumí zpětné rázy zbraně.

Pevná hlaveň vzduchovky Gamo CFX Royal zamezuje vzniku odchylek v závislosti na dovírání hlavně. Tento jev lze sledovat při použití optiky na vzdálenosti 25-30m. Hlaveň je proti optice posazená pevně, nevznikají tak vůle v dovírání hlavně po natažení vzduchovky.

I navzdory páce nabíjení navíc vzduchovka váží příjemných 3 500 g.

Mířidla standardu Tru-Glo jsou dobře čitelná i za šera. Muška pevná, hledí plně stavitelné stranově i výškově. Pokud by střelci nestačily tyto mířidla, může vzduchovku osadit optikou či kolimátorem do drážek 11 mm. Pro snazší nabíjení vzduchovky doporučujeme optiky na vyšší montáži nebo kompaktní puškohledy.

Pojisku - jištění proti náhodnému výstřelu najdete před spouště v podobě malé páčky. V pozici u spouště je vzduchovka zajištěná a v pozici od spouště odjištěná.

V sekci doporučujeme dokoupit k vzduchovce Gamo CFX Royal najdete vhodné příslušenství a prostředky k údržbě. Pouze udržovaná vzduchovka s čistým vývrtem hlavně je spolehlivá a přesná.

 

 • Gamo CFX ROYAL 4,5mm
 • Návod se záručním listem
 • Kartonová krabice
Parametr Popis
Ráže 4,5 mm
Úsťová rychlost 250 m/s
Zásobník jednoranová
Střelivo olověné diabolo
Typ mechanismu pružina píst
Montážní lišta 11 mm
Pažba dřevo - buk
Délka hlavně 450 mm
Celková délka 1 160 mm
Hmotnost 3 500 g

 • Autor:
  Miroslav Sochůrek
  Datum:
  15.10.2018

  Dobrý den, nedávno jsem si u vás koupil tuto pušku a chci si na ní dát puškohled. Jaký byste mi doporučili. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  15.10.2018

  Dobrý den, osobně bych volil Walther 4x32CI, je to střední optika na vyšší montáži, a díky tomu se pořád rozumně nabíjí. Když se tam dá něco velkého a s nízkou montáží, jak by to mělo být, znesnadňuje to nabíjení vzduchovky.
 • Autor:
  Thomas Galer
  Datum:
  29.5.2016

  Trochu to nechápu, když má 16J vzduchovka o kalibru 177 (4,5) 250 m/s usťovou rychlost, jak tohle může být prodejné od 18ti let bez ZP. Když to má 305m/s.?
 • Autor:
  Luke
  Datum:
  30.5.2016

  Dobrý den, děkujeme za upozornění na starý údaj výrobce. Opraveno.
 • Autor:
  petrfett
  Datum:
  16.8.2011

  Tak po prvním nadšení z toho jak je pěkná mě troško dost rozhodilo zpracování některých dílů. za prvé jsou to mířidla.muška uchycená v plastu který na první pohled vypadá opravdu moc pěkně ale je to prostě plast.muška je tam jen nalisovaná a mírně se hýbe!mířidla taky vypadají na první pohled pěkně a dokonce jsou skoro celá z plechu,ale spodní část není a celá ta legrace má +- 1milimetr vůli (to by k takové zbrani patřit nemělo)zkoušel jsem jí zastřílet na dvacet metrů a musel jsem mířidla posunout pravo o tři milimetry to je skoro na konec co se dá posunout takže je tam něco pěkně křivého.už to se mnou lomcovalo že jim jí omlátím o hlavu a vrátím jí. jediné co se dá považovat za dobrou věc na mířidlech jsou světlo vodivá vlákna která při míření pěkně pomohou. následně jsem jí sundal pažbu a jen koukal jak puk.ten plastovej kryt na mechanismu mě moc překvapil.ale je to opravdu jen kryt a jinak je vše z jakési slitiny a železa.taky je dost divné jak vodící kolečka natahovací páky se opírají přímo o pažbu a jsou tam vyjeté kolejnice. poté jsem vše složil a nasadil puškohled.zastřílení trvalo tak 30 ran a šlo to hladce. na třicet metrů je vše ve středu šesticentimetrového středu terče. na dvacet metrů je to radost a trefí se cokoliv. na větší vzdálenosti je to už horší. 40 m je to všecno v terči 15 cm na 50 se lze trefit do papíru A4 ale je to loterie. na deset metrů prostřelí jeden cm silné prkýnko z měkkého dřeva :O)) když to posoudím z hlediska že mířidla nebudu používat tak se původní deprese změnila na mírné uspokojení. nechám si ji. na moje potřeby občas jí provětrat o víkendech je dobrá. závěr je že bych si rád připlatil za kovové součást zbraně. ahoj klucí!!

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
captcha image  
* povinné položkyVaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Dotaz*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
* povinné položky


Podobné produkty

Musíte vybrat variantu.

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním v souladu s Cookies

X