Vámi zadané osobní údaje během objednávky potřebujeme k tomu, abychom s vámi vůbec mohli uzavřít kupní či jinou smlouvu ohledně zboží či služeb, které si u nás chcete zakoupit. Jakmile je smlouva uzavřena, tak vaše osobní údaje zpracováváme k tomu, abychom vám řádně doručili zakoupené zboží, popř. abychom vám řádně poskytli zakoupené služby. Na základě tohoto právního důvodu tedy zpracováváme především údaje fakturační, doručovací a kontaktní.
Vaše osobní údaje jsou v tomto případě zpracovávány smluvními společnostmi, účetní, přepravní společností - v případě dodání na dálku, finančním úřadem ČR.
Všechny informace o zpracovávání osobních údajů zadaných a sledovaných při používání portálu www.colosus.cz najdete na tomto odkazu v samostatném článku GDPR.