
+420 558 712 665 +420 774 727 554
dotazy@colosus.cz www.colosus.cz

Vzduchovka Umarex NXG APX cal.4,5mm
NGX APX, pumpovací vzduchovka firmy umarex, HI-TECH design, možnost střelby diabolkami nebo ocelovými BB broky, střelba bez zpětného rázu, manuální tlakování pomocí integrované pumpy ve zbraní, tlakování vždy pro jeden výstřel
Může být u Vás už pozítří, 29.3.
Produkt je zařazen v těchto kategoriích
Tisíce produktů skladem
Záruční i pozáruční opravy
Všechny zbraně oficiálně testovány
Pomůžeme vám s výběrem
Popis produktu
Umarex NXG APX
Popularita tzv. PCA větrovek roste, proto se umarex rozhodl přivést na trh právě jednu takovou vzduchovku.
Jednoranná vzduchovka poháněná vzduchem dodaným skrze integrovanou pumpu.
Pohybem předpažbí vzduchovky NXG APX tlakujete vnitřní píst vzduchem, který zajišťuje tlak pro výstřel střeliva z hlavně.
Polymerová konstrukce doplněná o kovovou hlaveň a namáhané prvky má funkční futuristický vzhled.
Tlakování se provádí MAX 10x pro maximální výkon až 175 m/s. a je vždy pro jeden výstřel.
Hlaveň větrovky Umarex NXG APX o délce 520 mm a systém střelby bez zpětného rázů dělá z tohoto modelu velmi přesný kousek.
Celková délka pak činí 990 mm a hmotnost je 1 520 g což je ideální pro dlouhé nenamáhavé míření se zbraní.
Další specialitou tohoto modelu je možnost střelby diabolkami i ocelovými BB broky. Rezervoár pro ocelové BB broky 4,5 mm pojme 250ks. Diabolky je třeba vkládat jednotlivě.
Vhodné příslušenství a prostředky k údržbě vzduchovky Umarex NGX APX najdete v sekci doporučujeme přikoupit.
Kategorizace zbraní dle českého zákona o zbraních č. 13/2021 Sb. Zbraně kategorie D je možné zakoupit od 18let, bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz nebo ji registrovat. Pro skladování a přepravu zde platí stejně jako pro ostré palné zbraně skladovat, přenášet a nosit skrytě. Se zbraní kategorie D můžete střílet nejen na střelnici, ale také v označeném bezpečném prostoru. Takový jistě dokázete najít třeba na vlastním pozemku.
Parametry
Energie udávaná výrobcem | do 7,5 J |
---|---|
Systém pohonu | Pump-PCP |
Ráže | 4,5 mm / .177 |
Typ střeliva | olověné diabolo , ocelové BB broky , olověné diabolo + BB broky |
Typ hlavně | drážkovaná |
Režim střelby | semi |
BlowBack | ne |
Typ spouště | Single Action |
Pojistka proti výstřelu | ano |
Montážní lišta | 11 mm |
Barva | černá |
Materiál pažby | plast |
Kapacita zásobníku [ks] | 1 |
Úsťová rychlost až [m/s] | 175 |
Délka hlavně [mm] | 520 |
Celková délka [mm] | 990 |
Hmotnost [g] | 1520 |
Kategorie zbraně | kat. D |
Obsah balení
- Umarex NGX APX
- Návod se záručním listem
- Kartonová krabice
Ke stažení
Recenze
Komentáře
Proč v tom videu si do uší cpe ucpávky, to je tak ta vzduchovka hlučná ?
Dobrý den, není tak hlučná, ale je to němec a veškeré doporučení výrobce (ochrana zraku a sluchu) berou vážně.
Obraťte se na našeho specialistu na zbraně.
