+420 774 727 554 (Po-Pá 8-15 hod.)
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Značky

A

ALFA

Značka ALFA je prodejní značkou české firmy Alfa Proj vyrábějící nejen flobertky v naší nabídce, ale hlavně ostré zbraně.

ASG

Holandská značka ASG firmy Action Sport Guns disponuje licencí České zbrojovky na výrobu replik zbraní CZ v airsoftovém a vzduchovkovém provedení. Díky tomu máme v nabídce třeba realistickou repliku CZ75 P-07 Duty. Velké popularitě se také těší taktická puška ASG TAC4.5.

Air Chrony

Značka českého výrobce měřiče výkonu střely Air Chrony.

Alpina Sport

Pod touto značkou německé firmy Umarex najdete outdoorové vybavení. Ať už to jsou čelové svítilny, multifunkční nářadí, sekery, mačety a pily.

Altaros

Česká výrobce regulátorů tlaku a průchodek pro PCP větrovky.

Anti-Attack

Pod touto značkou jsou nám vyráběny německým výrobcem Hoernecke obranné spreje.

Artemis

I čínským výrobcům se podaří prorazit na trhy v USA nebo EU pokud na to má. Výrobce Snow Peak Airguns na to určitě má a pod značkou Artemis vstupuje na český trh. Agresivně nízká cena jejich produktů a zároveň solidní kvalita, dobývají zahraniční trhy. Nepřehlédněte náhradu české Lov 21 pod názvem SPA Artemis CP-1.

Avalon

Značku Avalon pocházející z Anglie najdete na výrobcích z kategorie Archery, příslušenství pro lukostřelbu a střelbu z kuší.

B

Barnett

Světoznámá americká značka Barnett je synonymem pro spolehlivé kuše a luky a také pro archery příslušenství, jako jsou šípy, pouzdra, natahováky a napínáky. Kuše a luky Barnett se pyšní komponenty z velice kvalitních materiálů, jako je karbon, kompozit nebo vysokopevnostní ocel, které zlepšují vlastnosti a životnost zbraní.

Barnett vyrábí jak kuše pro děti a dorost, tak lovecké, pistolové a sportovní kuše a luky s vysokým výkonem.

Bear

Lukostřelecká značka Bear spadá pod amerického výrobce luků a kuší Bear Archery, který se udržuje na špičce moderního lukostřelectví. Neustále pracuje na vývoji a inovacích a vlastní spoustu patentů, díky nimž jsou kladkové luky Bear vždy o krok napřed před konkurenčním výrobky a těší se celosvětové oblibě. 

Ke kvalitnímu luku si pořiďte náhradní tětivu Bear.

Beast Defense

Beast Defence už svým názvem napovídá, že se jedná o značku, která se soustředí na sebeobranu. Boxery Beast Defence jsou synonymem kvality, perfektně sedí na ruce a zvyšují účinnost úderů na maximum. Značka se zaměřuje také na výrobu paralyzérů. K nejznámějším kouskům z její dílny patří multifunkční paralyzér Beast Defence Panter, který využijete jako svítilnu ale i k sebeobraně.

Kromě sebeobranných prostředků Beast Defence vyrábí také kvalitní kožená pouzdra na zbraně.

Beast Hunter

Beast Hunter je specialistou na výrobu luků, kuší a veškerého archery příslušenství, ale produkuje také multifunkční nože nebo kompasy. Pokud sháníte profesionální kladkový luk nebo pistolovou kuši pro zábavu, u Beast Hunter si určitě vyberete. Značka má široký záběr a uspokojí jak začátečníky a hobíky, tak sportovní střelce a lovce.

Kromě luků a kuší Beast Hunter vyrábí také kvalitní dřevěné, laminátové a duralové šípy do luku i do kuše.

Beretta

Značka Beretta je v oboru již 489 let, ty svůj vznik datuje na rok 1526, tento výrobce je nadnárodní výrobce střelných zbraní, které se používají po celém světě. Mimo to vyrábí také střelecké oblečení a doplňky. V naší nabídce naleznete Beretta airsoftové pistole a příslušenství. Mezi oblíbené zbraně patří především Beretta 92. Pod touto původně italskou licenční značkou Beretta německá firma Umarex vyrábí zbraně kategorie D, plynovky, vzduchovky, airsoftky, přesné repliky modelů zbraní Beretta.

Bohning

Americká značka Bohning má produkty příslušenství pro lukostřelbu a šípy. V naší babídce najdete např. letky šípu a tuk na tětivu.

Borner

Pod touto značkou najdete v naší nabídce velký výběr replik známých zbraní v provedení vzduchových pistolí s pohomen CO2 bombičkou 12g a dalšího příslušenství.

Browning

Pod licencí značky Browning německý Umarex uvádí na trh autentické repliky zbraní Browning v expanzním, airsoftovém a vzduchovkovém provedení.

Bruni

Italská značka zbraní Bruni vyrábí především expanzní zbraně. Zakladatel značky Bruno Bruni začínal v polovině 20. století s výrobou signálních zbraní. K vlajkovým lodím současné výroby patří především propracované repliky legendárních revolverů a pistolí v plynovém provedení. Značka si získala oblibu především díky detailnímu zpracování a věrnému stylu černění.

V repertoáru značky Bruni najdete plynové pistole, revolvery, ale i vzduchové zbraně.

Brunox

Švýcarské oleje na mazání a čištění nejen zbraní. Olejte Brunox splňují ty nejpřísnější kritéria, můžeme je tedy s klidem doporučit i pro použití na zbraně.

Buck Trail

Pod touto značkou najdete v našem sortimentu příslušenství pro lukostřelbu. Buck Trail se specializuje na chrániče při střelbě z luku a toulce kde můžete uchovávat Vaše šípy.

C

Caliber Gourmet

Pod touto značkou americký CampCo zavádí na trh Gadgety s tématickou zbraní.

Cartel

Jedna z největších korejských značek příslušenství pro lukostřelbu, který se tímto zabývá již více než 30 let. Jeho produkty se dostávají i na olympiády.

CenterPoint Archery

Americká značka CenterPoint Archery je silně spjata s komunitou lovců a kušostřelců. Zakládá si na tradici, ale obohacuje své produkty o moderní prvky. V jejím sortimentu najdete reflexní a lovecké kuše s vysokým výkonem a za příznivou cenu. Například díky kvalitní kladkové kuši Amped dosáhnete rychlosti šípu až 425 FPS. Zaměřovač neboli kušohled vám pomůže s přesnějším zaměřením cíle. Najdete jej v kategorii optika na kuše.

Od značky CenterPoint Archery seženete všechno potřebné příslušenství, jako jsou natahováky a napínáky, karbonové šípy a další náhradní díly ke kuši. 

Colosus.cz

Pod značkou našeho eshopu Colosus.cz najdete reklamní třička a mikiny. To ale není vše. Díky úzké spolupráci s výroci pyrotechniky máme také vlastní řadu kompaktních ohňostrojů.

Colt

Americká zbrojovka Colt z roku 1836 je známá pro jedinečné pistole Colt 1911. Německý Umarex získal licenci této americké značky a může tak vyrábět autentické repliky světoznámého modelu. Díky tomu v nabídce najdete Colt 1911 hned v několika provedeních. Vybírejte z airsoftových pistolí, plynovek nebo vzduchovek. Pro destruktivní střelbu zvolte BB broky, u střílení z Colt Python vsaďte na kvalitní diabolky, díky tomu prodloužíte životnost revolveru. 

V nabídce najdete i zásobníky do plynových i do vzduchových zbraní značky Colt. 

Combat Zone

Pod touto značkou německá firma Umarex uvádí do prodeje produkty z odvětví airsoft, jistě v naší nabídce najdete airsoftové brokovnice této značky.

Crosman

Americká značka Crosman je jedničkou na trhu převážně ve výrobě vzduchových zbraní a vzduchového střeliva. Krédem této značky je kvalita a inovace. Tyto hodnoty promítá do oblíbených vzduchovek Crosman Pumpmaster, kterých prodala již přes 12 milionů kusů. Vystřídat jej může ale poměrně nový průkopník – Crosman Remington, který vám umožní střílet broky i diabolky. Značka dále vyrábí také GAS vzduchovky a pružinovky

Crosman se nevěnuje se pouze vzduchovým zbraním, v jeho sortimentu najdete i pistole a revolvery v různých provedeních.

D

Daisy

Americká značka Daisy vznikla na konci 19. století a ovládla trh se vzduchovkami s více než 9 milióny prodanými kusy. Na našem e-shopu najdete vzduchovky této značky ve variantě pro menší střelce. Světoznámá Daisy Red Ryder nadchne i 10leté střelce svým westernovým stylem. Nabíjení vzduchovek Daisy vychází ze systému Winchester, který se dodnes používá u opakovacích pušky na sportovní a lovecké účely. 

Daisy má ve svém sortimentu také pružinovky pro střelbu s ocelovými BB broky. 

Dasta

Česká značka Dasta se specializuje na výrobu kvalitních pouzder pro zbraně z nylonu i jiných materiálů. Česká legislativa nařizuje skrývání zbraní – perfektním řešením je nošení zbraně v podpažním pouzdře. Skvělou varinatu představuje také boční pouzdro, které upevníte ke kalhotám, zbraň tak máte po ruce. Dále značka nabízí tvarovaná pouzdra k ukrytí zbraně uvnitř kalhot. 

Kromě pouzder na zbraně vyrábí Dasta i tvarovaný obal na pouta

Denix

Španělská značka stejnojmenného výrobce replik historických zbraní z mnoha období lidské a existence zbraní. Základními materiály pro výrobky této značky je dřevo a slitiny kovů, proto jsou repliky Denix tolik oblíbené.

E

EDgun

Ruská značka Edgun vsadila na výkonnost, kompatibilitu a odolnost i při výrobě PCP větrovek. Tyto hodnoty propojili ve světově oblíbeném modelu Edgun Matador. V nabídce najdete hvězdný model PCP větrovky Leshiy 2. Edgun dokazuje, že můžete mít masivní kovovou pažbou a vysokou odolnosti a zároveň nízkou hmotnost zbraně. Přesvědčte se o tom sami.

Nezapomeňte na vhodné střelivo do PCP vzduchovekdiabolky

ESP

Česká značka Euro Security Products dodává pouta a další donucovací prostředky nejen pro tuzemskou policii, ale také pro soukromníky. Zasobte se profesionálními doplňky značky ESP, která je špičkou na trhu pro profesionály již od roku 1992. Pro zmírnění chování agresivního útočníka použijte paralyzér. Značka se specializuje také na obušky různých typů. Nabízí jak levnější nekalené teleskopické obušky, které vysunete švihem ruky, tak ty kalené.

K obuškům značka vyrábí i řadu doplňků, se kterými je používání těchto sebeobranných prostředků snazší. 

Easton

Světoznámý americký výrobce šípů do luků a kuší. V portfoliu této značky najdeme i příslušenství pro Archery odvětví. Nepřehlédněte karbonové šípy Power Flight, které najdete v naší nabídce v několika provedeních.

Ekol

Ekol je obchodní značkou tureckého výrobce expanzních zbraní Voltran. Pod touto značkou dodává zbraně a příslušenství již 20 let. V jejím portfoliu najdete plynovky, pistole CO2 a revolvery. Jeden z nejoblíbenějších modelů je Ekol Tuna, který představuje nejmenší revolver ráže 8 mm. Precizní dílenské zpracování v souladu s aktuálními trendy staví značku Ekol ke špičkovým výrobcům na trhu. Pokud fandíte delším zbraním, podívejte se na PCP vzduchovky a pružinovky Ekol.

V nabídce najdete i originální náhradní díly, brašny, pouzdra nebo zásobníky ke zbraním.

Eleven

V naší nabídce najdete také produkty značky Eleven, jedná se o terčovnice, dopadišťata a 3D terče pro střelbu z luků a kuší.

Elite Force

Značku Elite Force Umarex využívá pro propagaci airsoftových zbraní, chladných zbraní a taktického příslušenství.

Evanix

Korejský výrobce a jeho značka Evanix nabízí zajímavé větrovky PCP, vzduchovky na stlačený vzduch.

Excalibur

Značka Excalibur vyrábí velice výkonné kuše. Kušostřelci věrní této značce oceňují, že i s tradiční kuší lze dosáhnout nadstandardní rychlosti střely – až 440 FPS. T9m se může pochlubit například kuše Excalibur Bulldog 440. Vyberte si svého společníka v černém nebo kamuflážním provedení.

Ke střelbě používejte výhradně originální šípy od Excalibur. Karbonové šípy jediné zvládnou vysoký výkon výstřelu a zabrání poškození kuše. Pro náhradní díly a další příslušenství sáhněte také do sortimentu uvedené značky. 

F

Fiery Deer

Původem čínská značka Fiery Deer díky kvalitě svých produktů snadno zakořenila jak na evropském tak americkém trhu. Jejich střelecké hole, dvojnožky a trojnožky jsou pevné a přitom poměrně lehké. Ovládání teleskopických noh spouští si střelci ihned oblíbili.

Fiocchi

Italská značka výroby munice. V naší nabídce zastoupena pouze municí kat. D, tedy volně prodejné jak pro pistole tak revolvery.

Fomei

Česká značka pod kterou najdete v naší nabídce dalekohledy. Výroba dalekohledů Fomei je ověřená a dokáže v několika svých řadách produktů vyhovět většině požadavků.

Frank Beltrame

Pro ty z vás, kteří se zajímají o nože, je italská značka Frank Beltrame dobře známá. Vyrábí klasické vystřelováky z kvalitní oceli s bajonetovou čepelí. Frank Beltrame si hraje s designem rukojetí a například u modelu Frank Beltrame Pearl zvolil ne její výrobu perleť. Hmotnost nožů nepřesahuje 105 g, nože mají precizně zpracované hladké ostří. 

Podívejte se také na klasické zavírací nože.

G

Gamo

 Značka GAMO patří k nejlepším výrobcům vzduchových zbraní v Evropě. Jedním z důvodů jejich úspěchu je, že sami vyrábí všechny kovové díly. Dřevěné části jsou zpracovávány a tvarovány plně počítačově řízeným strojním zařízením. Díky tomu vznikají skvosty, jako je vzduchovka Gamo Roadster IGT. V našem výběru najdete i pružinové vzduchovky s futuristickým designem.

Ty nejpreciznější vzduchovky, jako je třeba Crosman M4-177 vyžadují kvalitní střelivo. Španělská značka nabízí různé velikosti diabolek

Geco

Německé značka s více než 130 letou tradicí nyní patří do obrovské skupiny Ruag Ammotec. Pod touto značkou se stále vyrábí ta nejkvalitnější munice.

Glock

Trvalo to dlouho, ale už je to tady. Německému výrobci Umarex se podařilo získat licenci na výrobu replik jedné z nejznámnějších značek Glock. Zatím v nabídce najdete airsoft a vzduchové pistole s pohonem CO2.

H

Hammerli

Obchodní značka německého Umarexu. Pod touto značkou Umarex zavádí na trh oblíbené pružinové vzduchovky v setu s optikami, které najdete v naší nabídce.

Hatsan

Turecká značka vzduchovek Hatsan razí heslo, že i vzduchovka potřebuje masivní železo a pořádnou pažbu. Pokud vsadíte na tuto značku, vzduchovka Hatsan vás odmění komfortním používáním a dlouhou životností. Vyšší modely se mohou pochlubit nastavitelnou spouští Quattro Trigger. S robustní vzduchovkou GAS píst si užijete nejen rekreační střelbu, ale díky ní zdokonalíte i své střelecké návyky. 

Připravte si střelivo předem v zásobníku do vzduchovky. Díky němu neztrácíte čas zdlouhavým nabíjením zbraně. 

Heckler&Koch

Značka Heckler Koch je v naší nabídce zastoupena jak airsoftovými, vzduchovými, plynovými zbraněmi. Umarex pod licencí HK vyrábí realistické repliky většíny zbraní tohoto typu.

Herbertz Solingen

Německá značka Herbertz Solingen se pyšní 150 letou tradicí výroby nožů a nástrojů. V naší nabídce je zatím zastoupena jen houbarskými noži.

Hill

Opravdu kvalitní anglické pumpy pro tlakování větrovek PCP všech značek.

Humvee

Výrobky pod touto značkou jsou často spojeny s americkým autem Hummer, nože a další vychytávečky.

I

IWI

Značku IWI německého Umarexu v naší nabídce zastupují airsoftové repliky izraleského UZI.

J

JS-Tactical

Čínská značka zabývající se výrobou taktického příslušenství pro střelbu. Od této značky jsme do našeho sortimentu zařadili nyní velmi populární lasery.

JSB

Jedním z českých pokladů na trhu se střelivem je značka JSB. Věnuje se výrobě diabolek, které pak jednotlivě kontroluje a ručně třídí. Toto prémiové střelivo najdete v různých velikostech, cal 4,5 mm, cal 5,5 mm nebo cal 6,5 mm a více. JSB nabízí i diabolky speciálních ráží pro méně běžný kalibr střeliva.

Vyberte si z široké nabídky dle parametrů své zbraně. Pro rychlejší nabíjení zbraně si ke střelivu dokupte náhradní zásobník.

JVD

Pokud potřebujete terče pro svou střeleckou dráhu firma JVD Distribution velmi dobře poslouží. Vyrábí totiž certifikované terče pro Archery střelbu.

Jandao

Značka Jandao přichází s opravdu širokým výběrem luků a příslušenství pro lukostřelbu. Najdete zde vše co k vykonávání tohoto loveckého a vojenského umění potřebujete. Mezi hvězdný sortiment značky patří luk Jandao Beginner a kuše Chace Wind. Podívejte se i na další reflexní, skládací nebo kladkové luky. Jistě vás zaujmou i modely loveckých kuší, které jsou ve většině případů také řešeny kladkovým systémem. Náhradní díly a všechno příslušenství pro luky a kuše - to vše nabízí Jandao

Pro lukostřelecký trénink se vám budou hodit i kvalitní chrániče hrudi, prstů nebo předloktí. Nezapomeňte také na bezpečný batoh nebo pouzdro na luk. 

Jim Fletcher

Ke kvalitnímu luku, poteřebujete také kvaltiní příslušenství. U vypouštěče je to nutností. Americká značka Jim Fletcher je jednou z těch nejlepších variant. Vypouštěče Jim Fletcher nikdy nezklamou.

K

KLÁSEK pyrotechnics

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Nabídka KLÁSEK pyrotechnics se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě!

Kovohutě

Česká značka střeliva do plynových zbraní - vzduchovek. Vyrábí střelivo z olova, kuličky a diabolky za přijatelnou cenu. Nyní nabízíme už jen kuličky různých průměrů. Diabolky byly nahrazeny kvalitnějšími výrobci Gamo a JSB.

Kral Arms

Turecká značka Kral Arms se dostala do povědomí pro své originální řešení nabíjení vzduchovek, které připomíná pumpování brokovnice. Oblíbený model Kral Arms Rambo je toho skvělým příkladem. Vyberte si z široké nabídky silných PCP vzuchovek nebo klasických pružinovek

Pro větrovky Kral Arms volte pouze originální zásobník. To stejné platí i pro náhradní díly.  

Kvintor

Ruská značka diabolek je známá díky svým výbušným diabolkám BLIK. Tyto diabolky neprošly homologací pro prodej na českém trhu, ale i přesto mají diabolky Kvintor co nabídnout jinými modely svého střeliva.

L

Leapers

Značka Leapers americké produkce prosazuje také své již známé druhé značení UTG, jedné se o specialistu na výrobu montáží, úchytů lišt a dalšího taktického příslušenství.

Legend

Populární americká značka výrobce brašen, pouzder, baťohů na luky.

Legends

Pod označením značkou Legends německý Umarex uvádí na trh repliky historických zbraní Parabellum P08 nebo German MP40.

M

Maximal

Pod touto značkou najdete přislušenství pro luky a střelbu z nich. Výrobky Maximal mají příznivou cenu a i přitom si zachovávají vysokou kvalitu a funkčnost.

Megaline

Italská značka výrobce kufrů na zbraně krátké i dlouhé. Dalšími produkty z portfolia jsou praky nebo čištění na zbraně. Vše v našem eshopu.

Midland

Anglická značka známé spíše potapěčům. U nas v nabídce najdete tlakové láhve a hadice s přechodkami pro plnění PCP větrovek.

Mikov

Český výrobce nožů s tradicí výroby již od roku 1794. Stěžejním produktem této firmy z Mikulášovic je vystřelovací nůž Predator. Není jim cizí ani zakázková výroba. Můžete si tak nechat vyrobit opravdu originální dárek.

N

NAP

Americká značka výrobce příslušenství pro luky a střelbu z nich.

NXG

Pod touto značkou německý Umarex zavádí na trh výrobky pro Outdoor využití. Především praky a foukačky. Není zde vyjímkou také tlakovací puška APX.

O

Oberland Arms

Pod touto značkou německý Umarex uvádí na trh airsoftové zbraně a příslušenství k nim.

P

Panasonic

Japonskú značku snáď netreba ani predstavovať. Gigant v elektro výrobe. Keďže nie sme elektro máme v ponuke len batérie pre zaistenie pohonu pre naše výrobky.

Perfecta

Značka německého výrobce pod kterou uvádí na trh zlamovací pistole a dlouhé vzduchovky. Není zde vyjímkou třeba svítilna, obušek a jiné produkty.

Pobjeda

Na našem e-shopu najdete slepou munici značky Pobjeda pro expanzní zbraně. Potěší vás široký výběr plynových nábojů cal. 8 mm nebo cal. 9 mm, které jsou primárně určeny pro vytvoření hluku nebo vystřelování světlic. Výrobce nezklame i v případě kvalitních startovacích akustických nábojů pro pistole a revolvery s cal. 6 mm.

Plynovky neboli expanzní zbraně, pro které je tato munice vhodná, najdete v kategorii plynové pistole a revolvery

Primos

Specialita na poli dvojnožek. No spíše Tri.Podů, tedy trojnožek. Velmi odolné snadno ovladatelné podpěry pod zbraně.

R

ROHM

V naší nabídce najdete expanzní plynové revolvery a pistole této značky.

RWS

Výrobece munice do jakékoli zbraně, v naší nabídce zastoupen pouze v munici s kuličkou nebo špičkou pro flobertové zbraně.

Ragim

Italská značka Ragim se specializuje na lukostřelbu a je známá pro kvalitní zpracování svých výrobků. Udělejte si radost třeba skládacím lukem Ragim Matrix EVO v tmavém designu. Pokud jste fanouškem klasiky vyberte si z nabídky reflexních luků


Doplňte svoji lukostřeleckou výbavu o barevný toulec této značky, chrániče nebo speciální lukostřelecké rukavice, které ochrání především prsty.

Raven

Značka Raven vám nabídne solidní optiky a příslušenství pro zbraně a střelbu ze zbraní.

Ravin

Kuše Ravin jsou opravdu špičkou v oboru. Dokázali, že i v extrémně kompaktním provedení lze vytvořit kuši s tím nejvyšší výkonem. Vzhledem k výkonu jsou pro kuše Ravin certifikovány pouze originální šípy Ravin.

Reck

Pod značkou Reck německý Umarex uvádí na trh expanzní pistole a revolvery - plynovky. S modele Reck Goliath začínal a dále pak pokračoval replikou Reck Miami 92 pro trh v USA. Dnes má na kontě další legendu a to revolver Reck Python.

Rinehart

Produkty této značky slouží k bezpečnému zachytávání šípů vystřelených z kuší a luků. 3D terče.

Ruger

Pod značkou Ruger německý Umarex zavádí na trh airsoftové revolvery, pistole a vzduchovky dlouhé.

S

SCK

Čínská značka výrobce chladných zbraní Steel Claw Knives vyrábí nože pro běžné užití. Kombinací líbivého dizajnu a standardních nerez ocelí vytváří zajímavé pevnézavírací nože.

SRT

Italská značka výrobce 3D terčů pro střelbu z luků a kuší. Mnohdy opravdu mistrovská díla.

Saunders

Americká značka výrobce příslušenství pro lukostřelbu. V naší nabídce najdete hlavně hroty této značky do šípů.

Sellier&Bellot

Česká značka? Ano, díky menší birokracii tato značka výrobce munice začala v česku, a proto je potřeba psát česká značka s francouzskými kořeny. V naší nabídce z této značky najdete akustické náboje do expanzních zbraní.

Sig Sauer

Hlavní doménou americké značky Sig Sauer je výroba špičkových ostrých zbraní, které používají profesionální ozbrojené složky v USA. Od roku 2015 se výrobce vrhl i na výrobu autentických replik svých zbraní ve vzduchovém provedení. I bez zbrojního průkazu si zastřílíte se Sig Sauer vzduchovkou, která dokonale imituje ostré pistole či samopaly. 

Vyzkoušejte CO2 pistoli Sig Sauer nebo CO2 samopal na střelbu dávkou.

 

Slavia

Klasické zlamovací vzduchovky České zbrojovky Slavia jsou tak známé, že se vlastně staly téměř samostatnou značkou tohoto výrobce. Úspěšnost této vzduchovky můžete pozorovat nejen na české trhu, ale také v zahraničí.

Smith&Wesson

První zmínka o Smith Wesson pochází z 19. století. Zaměřuje se především na revolvery, ale také na vývoji nábojů a pistolí. Postupem času společnost začala vyrábět revolvery s ručním vyhazovačem, nerezové revolvery a v neposlední řadě také sportovní zbraně. Prošla si několika finančními krizemi, které ustála a nadále pokračuje ve výrobě kvalitních zbraní a revolverů Smith Wesson. Značka Smith Wesson je v naší nabídce zastoupena ve vzduchovkách a expanzním plynových revolverech, protože právě revolvery tuto značku už v histrorii proslavily nejvíc. Neusnuli na vavřínech a ani moderní pistole jim nejsou cizí, třeba model Smith Wesson MP 40.

Spielberg

Brněnská značka zbraní Spielberg se zaměřuje na výrobu flobert pušek s velmi dlouhou hlavní. Ukázalo se, že čím má zbraň delší hlaveň, tím je při střelbě přesnější. U základního modelu Spielberg 200F si vyberete barvu dřevěné pažby a černěný nebo chromovaný kovový systém. Sestavíte si tak flobert pušku podle svých představ.

Spielberg Brno vyrábí také kvalitní příslušenství k flobertkám.

T

T.R.U. Ball

Značka amerického výrobce vypouštěčů tětiv luků testované vysoké kvality.

T4E

Pod touto značkou německá firma Umarex vyrábí CO2 zbraně s primárním použitím na sebeobranu tzv. Home Defence. Z této značky najdete v naší nabídce nejen pistoli a revolver, ale také brokovnice. Tento typ zbraní nemusí být použit jen k sebeobraně. Střelba gumovými kuličkami je zajímavá i např. na plechovky a jiné cíle.

TARRA pyrotechnik

Společnost TARRA pyrotechnik s.r.o. založil František Křižák, majitel a jednatel firmy, v roce 1993. Firma během krátké doby upevnila svou pozici na trhu. Právem tak patří nejen mezi největší dodavatele v ČR, ale zásobuje i slovenský, maďarský a rakouský trh.

TW1000

Značka chemického závodu německé firmy Hoernecke. U nás najdete obranné pepřové spreje této značky.

Taidea

Čínský výrobce prémiových brousků na nože a nářadí. Pod značkou Taidea najdete kuchyňské manuální ale i elektrické brousky.

Taipan

Za zrodem značky Taipan stojí dva letečtí inženýři z ukrajinského Kyjeva. Ti svou vynalézavost a hlavně preciznost, která je v leteckém průmyslu prioritou číslo 1, přenesli i do výroby PCP zbraní. Nyní jsou zbraně Taipan kompletovány a před prodejem testovány v České republice. Zde také dostávají velmi kvalitní hlavně CZUB nebo Lothar Watlher. Důkazem, že jsou PCP větrovky Taipan opravdu kvalitní může být přiložený nástřel každého kusu na 40m v balení.

Tetra Gun

Ve chvíli kdy WD40 nestačí nastupuje TetraGun. Americká značka specialisty na oleje a pasty pro čištění, mazání, konzervaci a opravu.

Trophy Ridge

Značka amerického výrobce těch nejkvalitnější doplňků pro luky a lukostřelbu.

TruGlo

Světlivodná mířidla jsou dnes téměř v každém odvětví standardem, nebylo nic snazšího než pojmenovat značky stejně. V naší nabídce najdete kvaltně mířidla pro luky.

U

UZI

Značka UZI není v našem eshopu zastoupena legendárním samopalem. Pod značkou UZI díky americkému CampCo nabízíme paralyzéry, pouta a další produkty.

Umarex

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.

V

Valiant

Pokud hledáte kvalitní optiku na zbraň a nechcete za ní utratit mnoho, puškohledy značky Valiant jsou jasnou volbou. Snesou totiž i větší ráži.

W

Wadie

Značka německého stejnojmenného výrobce obranné plynové munice s účinou látkou CS nebo Noviamid - technický pepř.

Walther

Walther je velmi známou samostatnou značkou výrobce ostrých zbraní. Jelikož Umarex vlastní podstatnou část této společnosti a využívá tuto značku pro výrobky nevyšší kvality, ať už zbraně vzduchové, plynové - expanzní, svítilny a jiné doplňky. Značka Walther je zárukou kvality i v podání výrobků výrobce Umarex. Označení Walther získají jen ty nejlepší výrobky firmy Umarex.

Y

Yoyal Outdoor

Značka čínského výrobce prémiových diamantových brousků Taidea. Brousky pod touto značkou jsou určeny pro použití i na cestách, proto Yoyal Outdoor.

Česká zbrojovka

Pod značkou České zbrojovky najdete v naší nabídce PCP větrovky CZ200. Klasické zlamovací vzduchovky Slavia jsou vedeny pod samostatnou vlastní značkou. Dále pod licencí České zbrojovky najdete krátké vzduchové pistole Holandského výrobce ASG.

Rychlý kontakt

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete s něčím poradit?
Obraťte se na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-15 hod.)
Novinky na dostřel

Pravidelně vám budeme posílat nejžhavější novinky a akce z našeho e-shopu. O všem budete vědět dřív než ostatní. Žádné šílené spamování, slibujeme.

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů .

Platební metody:
Hotově
Dobírka
Převodem
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.