V období od 17.6. do 28.6. bude na pobočce Brno z technických důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

+420 774 727 554 (Po-Pá 8-15 hod.)
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Značky

A

ALFA

Alfa Proj je česká značka, která v roce 1993 rozjela výrobou signálních revolverů a služebních pout, se dnes specializuje především na flobertové zbraně, jako jsou revolvery, pušky a jejich příslušenství. Česká Alfa Proj patří mezi významné výrobce zbraní na českém a středoevropském trhu.

ASG

Holandská značka ASG neboli Action Sport Guns disponuje licencí České zbrojovky na výrobu replik zbraní CZ v airsoftovém a vzduchovkovém provedení. V nabídce najdete CO2 revolvery a pistole ASG. K nejoblíbenějším kouskům ze sortimentu Action Sport Guns patří realistické repliky oblíbené pistole CZ75 P-07 Duty.

 

Air Chrony

Pod českou značkou Air Chrony se skrývají dokonale přesné měřiče výkonu střel neboli chronografy. Tato chytrá zařízení umožňují měření rychlosti střely, a to s minimální odchylkou. Air Chrony se pyšní vysokou přesností i za zhoršených podmínek a dobrou odolností proti rušení. 

Střelecké chronografy Air Chrony využijete jak pro vzduchovky, airsoftky, tak i pro kuše a luky.

Alpina Sport

Pod značkou Alpina Sport, která patří pod německou firmu Umarex, se skrývá outdoorové vybavení, jako jsou mačety, sekery, multifunkční nože, ale i čelové svítilny. A právě ty vám nabízíme v mnoha provedeních. Pokud sháníte kvalitní čelovku na běhání, na večerní procházky se psem nebo na táboření, sáhněte po svítilně Alpina Sport. 

Prozkoumejte celý repertoár outdoorového vybavení.

Altaros

Česká výrobce regulátorů tlaku a průchodek pro PCP větrovky.

Anti-Attack

Pod značkou Anti Attack nám vyrábí německý Hoernecke účinné obranné spreje. Při výběru „pepřáku“ berte v potaz prostředí, kde se budete pravděpodobně bránit, a také zvažte svou povahu. Pokud zachováte klidnou hlavu a zvládnete zamířit, zvolte pepřový sprej JET Anti Attack stříkající tenký proud dráždivé tekutiny. V opačném případě sáhněte spíše po pepřáku typu FOG, který vytvoří mlžný oblak

Pokud sháníte obranný sprej do kapsy nebo kabelky, sáhněte po „slzáku“ neboli slzném spreji v malém 40mililitrovém balení.

Artemis

Pod značkou Artemis se skrývá čínský výrobce zbraní Snow Peak Airguns, který dobývá evropský i americký trh levnými vzduchovými zbraněmi. Ty se pyšní vynikajícím poměrem ceny a kvality. Pokud toužíte po relativně levné vzduchovce, vsaďte na Artemis. V nabídce najdete klasické pružinovky, vzduchovky na CO2 bombičky, s GAS písem i přesné pneumatické vzduchovky.

Aselkon

Značka Aselkon má sice původ ve výrobě jeřábů a průmyslových strojů, ale po změně tureckého zákona v roce 2019 své výrobní kapacity soustředí dále na výrobu poloautomatických brokovnic a dalších zbraní. Tyto výrobní závody o celkové rozloze 60000 m2 mají velmi kvalitní technické zázemí, díky kterému nyní může Aselkon nabídnout také PCP větrovky. Dalším plánem na rozšíření výroby jsou bojová vozidla a vybavení pro armády.

Avalon

Značku Avalon pocházející z Anglie najdete na výrobcích z kategorie Archery, příslušenství pro lukostřelbu a střelbu z kuší.

B

Barnett

Světoznámá americká značka Barnett je synonymem pro spolehlivé kuše a luky a také pro archery příslušenství, jako jsou šípy, pouzdra, natahováky a napínáky. Kuše a luky Barnett se pyšní komponenty z velice kvalitních materiálů, jako je karbon, kompozit nebo vysokopevnostní ocel, které zlepšují vlastnosti a životnost zbraní.

Barnett vyrábí jak kuše pro děti a dorost, tak lovecké, pistolové a sportovní kuše a luky s vysokým výkonem.

Bear

Lukostřelecká značka Bear spadá pod amerického výrobce luků a kuší Bear Archery, který se udržuje na špičce moderního lukostřelectví. Neustále pracuje na vývoji a inovacích a vlastní spoustu patentů, díky nimž jsou kladkové luky Bear vždy o krok napřed před konkurenčním výrobky a těší se celosvětové oblibě. 

Ke kvalitnímu luku si pořiďte náhradní tětivu Bear.

Beast Defense

Beast Defence už svým názvem napovídá, že se jedná o značku, která se soustředí na sebeobranu. Boxery Beast Defence jsou synonymem kvality, perfektně sedí na ruce a zvyšují účinnost úderů na maximum. Značka se zaměřuje také na výrobu paralyzérů. K nejznámějším kouskům z její dílny patří multifunkční paralyzér Beast Defence Panter, který využijete jako svítilnu ale i k sebeobraně.

Kromě sebeobranných prostředků Beast Defence vyrábí také kvalitní kožená pouzdra na zbraně.

Beast Hunter

Beast Hunter je specialistou na výrobu luků, kuší a veškerého archery příslušenství, ale produkuje také multifunkční nože nebo kompasy. Pokud sháníte profesionální kladkový luk nebo pistolovou kuši pro zábavu, u Beast Hunter si určitě vyberete. Značka má široký záběr a uspokojí jak začátečníky a hobíky, tak sportovní střelce a lovce.

Kromě luků a kuší Beast Hunter vyrábí také kvalitní dřevěné, laminátové a duralové šípy do luku i do kuše.

Benjamin

Značku Benjamin používá americká firma Crosman pro své produkty vyšších řad. Na našem eshopu najdete vhlavně vzduchové zbraně této značky, ať už PCP Marauder tak kvalitní zlamovací vzduchovky s Nitro Pístem Benjamin Trail a další modely.

Beretta

Značka Beretta je v oboru již 489 let, ty svůj vznik datuje na rok 1526, tento výrobce je nadnárodní výrobce střelných zbraní, které se používají po celém světě. Mimo to vyrábí také střelecké oblečení a doplňky. V naší nabídce naleznete Beretta airsoftové pistole a příslušenství. Mezi oblíbené zbraně patří především Beretta 92. Pod touto původně italskou licenční značkou Beretta německá firma Umarex vyrábí zbraně kategorie D, plynovky, vzduchovky, airsoftky, přesné repliky modelů zbraní Beretta.

Bohning

Americká značka Bohning si získala důvěru milovníku lukostřelby zejména díky své nabídce precizního příslušenství pro šípy. Hledáte kvalitní letky šípu nebo vhodný tuk na tětivu? Vsaďte na Bohning, zvládá to na jedničku, a navíc vás pobaví hravým a barevným designem svých produktů. 


Nezapomeňte pravidelně promazávat tětivu luku.

Borner

Říkají vám něco zbraně Makarov a Walther P38? Repliky těchto ikonických modelů a spoustu dalších vyrábí značka Borner. V merku má především americké a ruské zbraně. Prohlédněte si zejména vzduchové pistole na CO2 bombičky, které sklízí úspěch po celém světě. Nesmí vám uniknout ani pružinovky nebo příslušenství pro střelbu této značky. 

Při objednávce jakékoliv zbraně si nezapomeňte udělat zásobu střeliva

Browning

Pod licencí značky Browning německý Umarex uvádí na trh autentické repliky zbraní Browning v expanzním, airsoftovém a vzduchovkovém provedení.

Bruni

Italská značka zbraní Bruni vyrábí především expanzní zbraně. Zakladatel značky Bruno Bruni začínal v polovině 20. století s výrobou signálních zbraní. K vlajkovým lodím současné výroby patří především propracované repliky legendárních revolverů a pistolí v plynovém provedení. Značka si získala oblibu především díky detailnímu zpracování a věrnému stylu černění.

V repertoáru značky Bruni najdete plynové pistole, revolvery, ale i vzduchové zbraně.

Brunox

Švýcarská značka olejů na mazání Brunox spolehlivě ochrání vaše zbraně proti korozi nebo jinému poškození. Značka u svých výrobků splňuje ta nejpřísnější kritéria na výrobu kvalitních olejů. Využijete je jako mazadla, čistidla a také jako konzervanty. Vynikají nepatrným povrchovým napětím a hezky přilnou ke kovům, což znamená, že vytěsní vodu zvláště od elektrických kontaktů.  

Příslušenství k péči o zbraň najdete v kategorii oleje a čištění zbraně

C

Caliber Gourmet

Jste fanouškem zbraní a střelecké tématiky? Prohlédněte si nabídku vtipných gadgetů a reklamních předmětů značky Caliber Gourmet, které se také perfektně hodí jako dárek pro střelce. Vsaďte třeba na úsměvné provedení solniček a pepřenek nebo na hrnky s motivem zbraně. Tyto kousky jistě obstojí jako vánoční nebo narozeninové dárky. 

Nadšence do střelby ohromíte také replikou slavné zbraně. 

Cartel

Vybavte se kvalitním příslušenstvím pro lukostřelbu Cartel jako to dělají lukostřelci světového formátu. Tento korejský výrobce s více než 30letou tradicí produkuje vynikající chrániče prstů a předloktí, mířidla pro luky nebo základky šípů. Na e-shopu najdete také praktické vytahovače šípů a elegantní toulce.

Chcete si poskládat si vlastní model? Zamiřte do kategorie sestavte si luk

 

CenterPoint Archery

Americká značka CenterPoint Archery je silně spjata s komunitou lovců a kušostřelců. Zakládá si na tradici, ale obohacuje své produkty o moderní prvky. V jejím sortimentu najdete reflexní a lovecké kuše s vysokým výkonem a za příznivou cenu. Například díky kvalitní kladkové kuši Amped dosáhnete rychlosti šípu až 425 FPS. Zaměřovač neboli kušohled vám pomůže s přesnějším zaměřením cíle. Najdete jej v kategorii optika na kuše.

Od značky CenterPoint Archery seženete všechno potřebné příslušenství, jako jsou natahováky a napínáky, karbonové šípy a další náhradní díly ke kuši. 

Colosus.cz

Pod značkou našeho e-shopu Colosus vám přinášíme pánská i dámská trička a mikiny s jedinečným potiskem, které najdete v sekci reklamní předmětů. Vsadili jsme na motivy graffiti, lebky a různá provedení našeho loga. Objevte také kompaktní ohňostroje Colosus.

Tvoříme pro vás i články o zbraních, kde se věnujeme zbraním a střelivu. Začtěte se v sekci magazín.   

Colt

Americká zbrojovka Colt z roku 1836 je známá pro jedinečné pistole Colt 1911. Německý Umarex získal licenci této americké značky a může tak vyrábět autentické repliky světoznámého modelu. Díky tomu v nabídce najdete Colt 1911 hned v několika provedeních. Vybírejte z airsoftových pistolí, plynovek nebo vzduchovek. Pro destruktivní střelbu zvolte BB broky, u střílení z Colt Python vsaďte na kvalitní diabolky, díky tomu prodloužíte životnost revolveru. 

V nabídce najdete i zásobníky do plynových i do vzduchových zbraní značky Colt. 

Combat Zone

Pod touto značkou německá firma Umarex uvádí do prodeje produkty z odvětví airsoft, jistě v naší nabídce najdete airsoftové brokovnice této značky.

Cometa

Španělská značka Cometa je zárukou vysoké kvality. Rodinná firma ze severního Španělska si zakládá na funkčnosti a zpracování svých zbraní již od roku 1874.

Crosman

Americká značka Crosman je jedničkou na trhu převážně ve výrobě vzduchových zbraní a vzduchového střeliva. Krédem této značky je kvalita a inovace. Tyto hodnoty promítá do oblíbených vzduchovek Crosman Pumpmaster, kterých prodala již přes 12 milionů kusů. Vystřídat jej může ale poměrně nový průkopník – Crosman Remington, který vám umožní střílet broky i diabolky. Značka dále vyrábí také GAS vzduchovky a pružinovky

Crosman se nevěnuje se pouze vzduchovým zbraním, v jeho sortimentu najdete i pistole a revolvery v různých provedeních.

D

Daisy

Americká značka Daisy vznikla na konci 19. století a ovládla trh se vzduchovkami s více než 9 milióny prodanými kusy. Na našem e-shopu najdete vzduchovky této značky ve variantě pro menší střelce. Světoznámá Daisy Red Ryder nadchne i 10leté střelce svým westernovým stylem. Nabíjení vzduchovek Daisy vychází ze systému Winchester, který se dodnes používá u opakovacích pušky na sportovní a lovecké účely. 

Daisy má ve svém sortimentu také pružinovky pro střelbu s ocelovými BB broky. 

Dasta

Česká značka Dasta se specializuje na výrobu kvalitních pouzder pro zbraně z nylonu i jiných materiálů. Česká legislativa nařizuje skrývání zbraní – perfektním řešením je nošení zbraně v podpažním pouzdře. Skvělou varinatu představuje také boční pouzdro, které upevníte ke kalhotám, zbraň tak máte po ruce. Dále značka nabízí tvarovaná pouzdra k ukrytí zbraně uvnitř kalhot. 

Kromě pouzder na zbraně vyrábí Dasta i tvarovaný obal na pouta

Denix

Pokud patříte mezi fanoušky replik historických zbraní, nesmí ve vaší sbírce chybět modely od španělské značky Denix. Ta si získala oblibu sběratelů díky detailně zpracovaným repilkám zbraní z různých historických období. Při výrobě používá slitinu a kvalitní dřevo. Repliky zbraní Denix jsou díky tomu k nerozeznání od ostrých originálů. 

V nabídce najdete jak repliky střelných zbraní – pistolí, revolverů, mušket a děl, tak chladných zbraní, jako jsou dýky, meče a pirátské šavle.

DonnyFL

Americká značka z Floridy, která se zabývá výrobou opravdu přecizních a velmi účinných kompenzátorů hluku.

E

EDgun

Ruská značka Edgun vsadila na výkonnost, kompatibilitu a odolnost i při výrobě PCP větrovek. Tyto hodnoty propojili ve světově oblíbeném modelu Edgun Matador. V nabídce najdete hvězdný model PCP větrovky Leshiy 2. Edgun dokazuje, že můžete mít masivní kovovou pažbou a vysokou odolnosti a zároveň nízkou hmotnost zbraně. Přesvědčte se o tom sami.

Nezapomeňte na vhodné střelivo do PCP vzduchovekdiabolky

ESP

Česká značka Euro Security Products dodává pouta a další donucovací prostředky nejen pro tuzemskou policii, ale také pro soukromníky. Zasobte se profesionálními doplňky značky ESP, která je špičkou na trhu pro profesionály již od roku 1992. Pro zmírnění chování agresivního útočníka použijte paralyzér. Značka se specializuje také na obušky různých typů. Nabízí jak levnější nekalené teleskopické obušky, které vysunete švihem ruky, tak ty kalené.

K obuškům značka vyrábí i řadu doplňků, se kterými je používání těchto sebeobranných prostředků snazší. 

Easton

Americká archery značka Easton v roce 2022 oslavila sto let existence. Od svého založení až do současnosti se zaměřuje na výrobu kvalitních karbonových a duralových šípů a také náhradního příslušenství, jako jsou hroty, letky a končíky. Důkazem toho, že to dělají na výbornou, je i fakt, že šípy Easton používá světová lukostřelecká špička a uvidíte je i v olympijských lucích. 

Easton potěší své fanoušky i kvalitními toulci na šípy.

Ekol

Ekol je obchodní značkou tureckého výrobce expanzních zbraní Voltran. Pod touto značkou dodává zbraně a příslušenství již 20 let. V jejím portfoliu najdete plynovky, pistole CO2 a revolvery. Jeden z nejoblíbenějších modelů je Ekol Tuna, který představuje nejmenší revolver ráže 8 mm. Precizní dílenské zpracování v souladu s aktuálními trendy staví značku Ekol ke špičkovým výrobcům na trhu. Pokud fandíte delším zbraním, podívejte se na PCP vzduchovky a pružinovky Ekol.

V nabídce najdete i originální náhradní díly, brašny, pouzdra nebo zásobníky ke zbraním.

Eleven

Značka Eleven se zaměřuje na výrobu terčovnic pro kuše –  slaměná dopadiště a také na realistické gumové 3D terče pro luky a kuše, se kterými si užijete spoustu zábavy. Zastřílejte si třeba na ¨živý terč – gumovou kachnu z chytré pěny. Šíp se do ní krásně zabodne a po vytažení se hmota sama zatáhne. 3D terč vás potěší dlouhou životností. 

Podívejte se na kompletní nabídku terčovnic pro kuše

Elite Force

Značka Elite Force spadá pod německý Umarex a zaměřuje se na výrobu airsoft výbavy a chladných zbraní, jako jsou mačety, nože, ale i taktické lopaty a sekery, které využijete při kempování a přežití v divočině. Druhou část jejího sortimentu tvoří airsoft, a to především airsoftové pistole Elite Force, kuličky, zásobníky, ale i CO2 bombičky. 

Excalibur

Značka Excalibur vyrábí velice výkonné kuše. Kušostřelci věrní této značce oceňují, že i s tradiční kuší lze dosáhnout nadstandardní rychlosti střely – až 440 FPS. T9m se může pochlubit například kuše Excalibur Bulldog 440. Vyberte si svého společníka v černém nebo kamuflážním provedení.

Ke střelbě používejte výhradně originální šípy od Excalibur. Karbonové šípy jediné zvládnou vysoký výkon výstřelu a zabrání poškození kuše. Pro náhradní díly a další příslušenství sáhněte také do sortimentu uvedené značky. 

F

Fiery Deer

Univerzální a velice kvalitní podpěry pod zbraně nabízí čínská značka Fiery Deer. Plynulá regulace výšky, pevná, ale přitom lehká konstrukce – to jsou důvody, proč byste měli zvolit střelecké hole, dvojnožky a trojnožky této značky. 

Podpěry pod zbraně využijete pro stabilní střelbu z dlouhých zbraní, proto se podívejte i na nabídku vzduchovek

Fiocchi

Italská značka Fiocchi se řadí k nejstarším výrobcům nábojů pro sportovní, loveckou a pro obrannou střelbu. Amatéři i sportovci si ji oblíbili zejména pro kvalitní a precizní výrobu munice. Na e-shopu tuto značku hrdě reprezentují startovací náboje v různých velikostech – cal 8 mm a cal 9 mm, a to jak pro pistole, tak pro revolvery.

Přečtěte si více o nábojích, které můžete používat bez zbrojního průkazu

Fomei

Česká značka Fomei vyniká svou nabídkou kvalitních dalekohledů, které vyhledávají i fanoušci myslivosti, jejichž požadavky a přání značka pravidelně zohledňuje ve výrobním procesu. Díky vysoké hranové ostrosti obrazu a maximální propustnosti světla se Fomei řadí ke špičkovým výrobcům dalekohledů, které plní svůj účel i v horších světelných podmínkách.

Pokud chcete střílet na velkou dálku, umístěte si na zbraň puškohled

Frank Beltrame

Pro ty z vás, kteří se zajímají o nože, je italská značka Frank Beltrame dobře známá. Vyrábí klasické vystřelováky z kvalitní oceli s bajonetovou čepelí. Frank Beltrame si hraje s designem rukojetí a například u modelu Frank Beltrame Pearl zvolil ne její výrobu perleť. Hmotnost nožů nepřesahuje 105 g, nože mají precizně zpracované hladké ostří. 

Podívejte se také na klasické zavírací nože.

G

Gamo

 Značka GAMO patří k nejlepším výrobcům vzduchových zbraní v Evropě. Jedním z důvodů jejich úspěchu je, že sami vyrábí všechny kovové díly. Dřevěné části jsou zpracovávány a tvarovány plně počítačově řízeným strojním zařízením. Díky tomu vznikají skvosty, jako je vzduchovka Gamo Roadster IGT. V našem výběru najdete i pružinové vzduchovky s futuristickým designem.

Ty nejpreciznější vzduchovky, jako je třeba Crosman M4-177 vyžadují kvalitní střelivo. Španělská značka nabízí různé velikosti diabolek

Geco

Německá značka Geco s více než 130letou tradicí patří do obrovské skupiny Ruag Ammotec, v rámci níž se specializuje na kvalitní munici – plynové náboje kalibru 9 mm. V nabídce najdete startovací akustické náboje, které jsou ideální pro plynové revolvery.

Prohlédněte si také nabídku šrapnelů

Glock

Pod značkou Glock uvádí na trh německý Umarex repliky ostrých zbraní Glock, které s oblibou používají americké ozbrojené složky. Jejich provedení a zpracování vás nadchne, je opravdu detailní a přesně kopíruje předlohu. V nabídce najdete airsoft a vzduchové pistole s pohonem CO2, GAS airsoft pistole a airsoft pistole Glock

Součástí sortimentu jsou také náhradní zásobníky Glock pro plynovky, vzduchovky i krátké airsoft zbraně

H

Hammerli

Švýcarská Hammerli patří mezi obchodní značky německého Umarexu, který pod ní uvádí na trh oblíbené pružinové vzduchovky v setu s optikami. Pokud toužíte po kvalitní zbrani na hobby střelbu nebo na likvidaci škůdců, vsaďte na vzduchovku Hammerli. Má dokonale zpracované detaily i ergonomii. 

Ani ta nejkvalitnější vzduchovka se neobjede bez občasné údržby, proto ke svým pružinovkám Hammerli nabízí i náhradní díly.

Hatsan

Turecká značka vzduchovek Hatsan razí heslo, že i vzduchovka potřebuje masivní železo a pořádnou pažbu. Pokud vsadíte na tuto značku, vzduchovka Hatsan vás odmění komfortním používáním a dlouhou životností. Vyšší modely se mohou pochlubit nastavitelnou spouští Quattro Trigger. S robustní vzduchovkou GAS píst si užijete nejen rekreační střelbu, ale díky ní zdokonalíte i své střelecké návyky. 

Připravte si střelivo předem v zásobníku do vzduchovky. Díky němu neztrácíte čas zdlouhavým nabíjením zbraně. 

Heckler&Koch

Německá značka palných zbraní Heckler & Koch byla založena před více než 70 lety a vyrábí zbraně pro NATO a bezpečnostní složky. Pokud si chcete zastřílet s přesnou replikou útočné pušky nebo pistole, vsaďte na airsoft, vzduchovou nebo plynovou variantu. Heckler & Koch si vás získá dokonale propracovanými detaily a kvalitními materiály.

Kromě samotných zbraní najdete v nabídce zásobníky do plynových zbraní.

Herbertz Solingen

Německá značka Herbertz Solingen vyrábí nože už více než 150 let. Její výrobky se pyšní precizním provedením a opravdu krásnými detaily. Houbařské nože Herbertz Solingen jsou skvělým dárkem pro každého houbaře, mají zahnutou čepel, ergonomickou rukojeť a otočný kartáček na čištění hub. 

K zavíracímu noži si pořiďte také brousek.

Hill

Rychlé tlakování větrovek je základ a přesně na tohle se specializuje anglická značka Hill, kterou založil před více než 150 lety Ernst Hill. Manuální pumpy Hill jsou uznávaným pojmem mezi majiteli pušek na stlačený vzduch. Pumpičky Hill vás potěší kvalitním zpracováním a ukazatelem tlaku – manometrem, který mají v základní výbavě. 

V nabídce najdete i rychlospojky a další užitečné příslušenství pro zbraně

Humvee

Značka Humvee se zaměřuje na výrobu outdoorového vybavení na přežití, kemping a do přírody. Název Humvee je navíc zdrobnělinou pro oblíbené americké auto Hummer, které využívají také americké ozbrojené složky, a proto je spjatý i se survival vybavením. Pokud sháníte kvalitní dalekohled, lovecký nůž, mačetu, lopatu, sekeru nebo třeba odolnou brašnu, prohlédněte si propracované modely od Humvee. Potěší vás svou kvalitou a užitečnými detaily. 

Humvee vyrábí také jednorázová chemická světla, která využijete třeba k označení svého vybavení během nočních výprav.

I

IWI

Značku IWI německého Umarexu v naší nabídce zastupují airsoftové repliky izraleského UZI.

J

JS-Tactical

Čínská značka zabývající se výrobou taktického příslušenství pro střelbu. Od této značky jsme do našeho sortimentu zařadili nyní velmi populární lasery.

JSB

Jedním z českých pokladů na trhu se střelivem je značka JSB. Věnuje se výrobě diabolek, které pak jednotlivě kontroluje a ručně třídí. Toto prémiové střelivo najdete v různých velikostech, cal 4,5 mm, cal 5,5 mm nebo cal 6,5 mm a více. JSB nabízí i diabolky speciálních ráží pro méně běžný kalibr střeliva.

Vyberte si z široké nabídky dle parametrů své zbraně. Pro rychlejší nabíjení zbraně si ke střelivu dokupte náhradní zásobník.

JVD

Pokud potřebujete terče pro svou střeleckou dráhu firma JVD Distribution velmi dobře poslouží. Vyrábí totiž certifikované terče pro Archery střelbu.

Jandao

Značka Jandao přichází s opravdu širokým výběrem luků a příslušenství pro lukostřelbu. Najdete zde vše co k vykonávání tohoto loveckého a vojenského umění potřebujete. Mezi hvězdný sortiment značky patří luk Jandao Beginner a kuše Chace Wind. Podívejte se i na další reflexní, skládací nebo kladkové luky. Jistě vás zaujmou i modely loveckých kuší, které jsou ve většině případů také řešeny kladkovým systémem. Náhradní díly a všechno příslušenství pro luky a kuše - to vše nabízí Jandao

Pro lukostřelecký trénink se vám budou hodit i kvalitní chrániče hrudi, prstů nebo předloktí. Nezapomeňte také na bezpečný batoh nebo pouzdro na luk. 

Jorge Fireworks

Jorge Fireworks Sp. z o.o.

K

KLÁSEK pyrotechnics

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Nabídka KLÁSEK pyrotechnics se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě!

Kovohutě

Česká značka střeliva do plynových zbraní - vzduchovek. Vyrábí střelivo z olova, kuličky a diabolky za přijatelnou cenu. Nyní nabízíme už jen kuličky různých průměrů. Diabolky byly nahrazeny kvalitnějšími výrobci Gamo a JSB.

Kral Arms

Turecká značka Kral Arms se dostala do povědomí pro své originální řešení nabíjení vzduchovek, které připomíná pumpování brokovnice. Oblíbený model Kral Arms Rambo je toho skvělým příkladem. Vyberte si z široké nabídky silných PCP vzuchovek nebo klasických pružinovek

Pro větrovky Kral Arms volte pouze originální zásobník. To stejné platí i pro náhradní díly.  

Kvintor

Ruská značka diabolek je známá díky svým výbušným diabolkám BLIK. Tyto diabolky neprošly homologací pro prodej na českém trhu, ale i přesto mají diabolky Kvintor co nabídnout jinými modely svého střeliva.

L

Leapers

Značka Leapers americké produkce prosazuje také své již známé druhé značení UTG, jedné se o specialistu na výrobu montáží, úchytů lišt a dalšího taktického příslušenství.

Legend

Populární americká značka výrobce brašen, pouzder, baťohů na luky.

Legends

Pod označením značkou Legends německý Umarex uvádí na trh repliky historických zbraní Parabellum P08 nebo German MP40.

M

Maximal

Francouzská značka Maximal nabízí solidní a cenově dostupné příslušenství pro lukostřelbu. Pořiďte si kvalitní chrániče předloktí nebo základky šípů, které doplní vaší lukostřeleckou výbavu. 

Mířidla pro luky a stabilizátory najdete v kategorii vybavení pro luky.

Megaline

Pravidelná péče, čištění a správné skladování prodlouží životnost každé zbraně. A přesně na to se specializuje značka Megaline. Ve vaší výbavě by neměl chybět odolný kufr na zbraň ani čisticí sada. V portfoliu Megaline najdete také kvalitně zpracované praky, se kterými si užijete spoustu zábavy. 

Chcete si své zbraně vystavit? Rozhlédněte se v kategorii stojanů a držáků.

Midland

Anglická značka Midland, která se primárně specializuje na potápěčské příslušenství, vám nabízí tlakové bomby a hadice pro přepouštění tlaku s přechodkami pro plnění PCP větrovek. Pořiďte si tlakovou láhev a pumpu a užijte si střelbu ze své pneumatické vzduchovky.

Prohlédněte si nabídku PCP vzduchovek

Mikov

Společnost Mikov si vybavují fanoušci proslulého vystřelovacího nože Predator, který si zahrál s Jamesem Bondem ve filmu Casino Royale. Česká značka nožů z Mikulášovic patří mezi špičky ve výrobě vrhacích a armádních nožů s pevnou čepelí. Za pozornost stojí také jejich propracované multifunkční a zavírací nože

Nože Mikov si zaslouží pravidelné ostření pomocí brousku

N

NAP

Americká značka NAP (New Archery Products) perfektně pokryje potřeby lukostřelce v rámci příslušenství a vybavení pro lukostřelbu. V nabídce najdete profi stavitelné základky pod šíp

Vyberte také vhodné šípy pro tradiční i kladkové luky.

NXG

Pod značkou NXG (Next Generation) uvádí Umarex – německá stálice ve světě zbraní – na trh zbraně a příslušenství pro outdoor využití praky, kuše, vzduchovky. Pokud vás láká střelba kuší, nenechte si ujít reflexní a pistolové kuše NXG. Nezapomeňte si pořídit kvalitní šípy.

Udělejte si zásoby plastových nebo ocelových kuliček do praku.

O

Oberland Arms

Pod touto značkou německý Umarex uvádí na trh airsoftové zbraně a příslušenství k nim.

P

PANTA & PYROTECHNIK

O váš nezapomenutelný zážitek z oslavy, svatby nebo konce roku se postará značka PANTA & PYROTECHNIK, u které najdete široký výběr zábavní pyrotechniky. Firma splňuje tu nejvyšší jakost a vlastní všechny potřebné certifikace. Můžete si být jisti, že veškeré kompaktní ohňostroje, petardy, fontány, rakety a římské svíce splňují normy tuzemského trhu. 

Pokud chcete sáhnout po něčem méně okázalém, vsaďte na dýmovnice a prskavky, kterými ozvláštníte letní večírek. 

Panasonic

Japonskú značku snáď netreba ani predstavovať. Gigant v elektro výrobe. Keďže nie sme elektro máme v ponuke len batérie pre zaistenie pohonu pre naše výrobky.

Perfecta

Proslulý výrobce Umarex vás pod značkou Perfecta osloví svými špičkovými pistolemi a dlouhými vzduchovkami. Mimoto vás potěší účinnými sebeobrannými prostředky, jako je boxer, slzný či pepřový sprej a obušek Perfecta. Prohlédněte si kompletní nabídku této propracované značky a potěšte se kvalitním kouskem.

Pro účinnou sebeobranu zvolte paralyzér

Pobjeda

Na našem e-shopu najdete slepou munici značky Pobjeda pro expanzní zbraně. Potěší vás široký výběr plynových nábojů cal. 8 mm nebo cal. 9 mm, které jsou primárně určeny pro vytvoření hluku nebo k vystřelování světlic. Výrobce nezklame ani v případě kvalitních startovacích akustických nábojů pro pistole a revolvery s cal. 6 mm.

Plynovky neboli expanzní zbraně, pro které je tato munice vhodná, najdete v kategorii plynové pistole a revolvery

Primos

Značka Primos Hunting se zaměřuje na výrobu příslušenství pro zbraně. Pokud sháníte odolnou a snadno nastavitelnou podpěru pod zbraně, pořiďte si trojnožku Primos Hunting pro uchycení dlouhých zbraní. Ta vám pomůže zasáhnout jakýkoliv cíl.

Prohlédněte si i další řešení podpěr pro zbraně, jako jsou střelecké vaky nebo dvojnožky.  

Pyro Moravia

Značka Pyro Moravia vám zaručí hvězdnou podívanou na jakékoliv oslavě narozenin, zahradní párty nebo i svatbě. Na trhu s pyrotechnikou působí už dlouho, tomu odpovídají i její zkušenosti a kvalita nabízených produktů. Navíc vymýšlí i vlastní zábavní pyrotechniku. Kompaktní ohňostroje, petardy, dýmovnice a fontány Pyro Moravia jsou synonymem originality a kvality.

Čeká vás dětská oslava? Dopřejte prckům prvotřídní zábavu s dětskou pyrotechnikou

 

R

ROHM

Značka Röhm Gesellschaft vyrábí střelné zbraně i potřebné střelecké vybavení pod záštitou německého gigantu – společnosti Umarex. Röhm se specializuje zejména na cenově dostupné zbraně, jako jsou expanzní plynové revolvery a pistole, které slouží k sebeobraně a můžete si je pořídit i bez zbrojního průkazu. Mimo to vás Röhm potěší i robustními nástavci na odpalování pyrotechniky

Prohlédněte si nabídku dalších volně prodejných zbraní výrobce Umarex.

RWS

Značka RWS vyrábí jedny z nejkvalitnějších nábojů, které se na světovém trhu s flobertovou municí vyskytují. Mimo to RWS nabízí více než třicet ráží kulových loveckých nábojů a udává také směr ve vývoji nových druhů munice. Na našem e-shopu pořídíte oblíbené flobertové náboje RWS.

Propadněte střelbě z flobertky

Ragim

Italská značka Ragim se specializuje na lukostřelbu a je známá pro kvalitní zpracování svých výrobků. Udělejte si radost třeba skládacím lukem Ragim Matrix EVO v tmavém designu. Pokud jste fanouškem klasiky vyberte si z nabídky reflexních luků


Doplňte svoji lukostřeleckou výbavu o barevný toulec této značky, chrániče nebo speciální lukostřelecké rukavice, které ochrání především prsty.

Raven

Pokud se věnujete sportovní nebo rekreační střelbě, vybavte se solidní optikou a příslušenstvím pro zbraně značky Raven. Potěší vás kvalitní dvoudílnou či jednodílnou montáží k upevnění optiky, svítilen nebo puškohledů na zbraň. Nenechte si ujít také rekreační foukačky Raven, u kterých oceníte perfektně zpracované detaily

Zkoušeli jste střílet z profesionálního praku

Ravin

Kuše od značky Ravin se postará o dokonalý zážitek ze střelby, a to díky kombinaci kompaktního provedení a vysokého výkonu. Technologie Helicoil zajišťuje, že jsou kuše Ravin rychlé a vyvážené ve všech směrech. Svou přesností se tak mohou srovnávat s puškou. Abyste měli ze střelby perfektní zážitek a kuši nezničili, používejte pouze originální certifikované šípy do kuše.

Držáky šípů nebo pouzdra na kuše najdete v kategorii příslušenství pro kuše

Real Hunter

Polská značka Realhunter se zaměřuje na profesionální zboží pro myslivce a sportovní střelce. Realhunter vám nabízí odolné montáže na hlavně zbraní, ocelové BB broky a multifunkční nože. To vše je maximálně kvalitní a propracované do posledního detailu.

Náboje do flobertek nebo plynovek najdete v kategorii střelivo.

Reximex

Objevte tureckou značku Reximex, která se původně zabývala jen výrobou brokovnic, ale později se začala věnovat také PCP větrovkám. U jejich zbraní poháněných stlačeným vzduchem oceníte kvalitu zpracování, taktické provedení a snadnou manipulaci. V nabídce najdete dlouhé vzduchovky i krátké pistole

Nezapomeňte se zásobit vhodným střelivem

Rinehart

Značka Reinhart perfektně doplní vaši výbavu pro střelbu z luku i kuše. Zabývá se totiž výrobou 3D realistických terčovnic, které bezpečně zachytí i ty nejsilnější šípy. Dopadiště je z odolného materiálu a vydrží  opravdu vysoké množství zásahů.

Jste příznivcem spíše klasických terčů?

Ruger

Pod americkou značkou Ruger uvádí německý Umarex na trh palné zbraně vysoké kvality. Potěší jak sportovní, tak hobby střelce, kteří fandí dokonalé ergonomii a propracovaným detailům. V nabídce najdete airsoft pistole, pružinové i CO2 vzduchovky a zásobníky. Nechybí ani výběr oblíbených revolverů Ruger.

Pokud se cokoliv pokazí, nezoufejte a zabruste do kategorie náhradních dílů

S

SCK

Čínská značka Steel Claw Knives se specializuje na výrobu chladných zbraní. Čepele jsou zhotoveny z kvalitní nerezové oceli. Rukojeť nožů je příjemná na dotek a dokonale zapadne do dlaně – pohodlně se drží, i když s nožem manipulujete delší dobu. V nabídce naleznete lovecké nože s pevnou čepelí, vrhací nože a zavírací nože. Vrhací nože i nože s pevnou čepelí jsou opatřeny nylonovým pouzdrem, které lze připevnit na opasek. 

Ochraňte čepel svého nože v kvalitním koženém pouzdře na nože

SRT

Italská značka SRT (Sandro Ruggiu Trademark) patří mezi přední výrobce 3D terčů, které jsou určeny pro střelbu z luku nebo kuše. Terčovnice se využívají jak na střeleckých soutěžích, tak při tréninku. Jsou oblíbené pro svůj propracovaný a realistický vzhled – značka se specializuje na výrobu terčů v podobě zvířat žijících v Evropě. V nabídce tak můžete najít terče ve tvaru zajíce, bažanta nebo divočáka. 

Trefte cíl pomocí skládacího luku nebo reflexní kuše.

Saunders

Příslušenství pro lukostřelbu přináší tradiční americká značka Saunders. Její nabídka zahrnuje zejména hroty na šípy a kroužky na tětivu luku, které pomohou najít správnou polohu pro založení šípu. Tyto drobné součástky se mohou lehce ztratit, proto si jich pořiďte hned několik do zásoby. 

Nezapomeňte zkontrolovat, jestli máte dostatek šípů, a dejte šanci i praktickému vytahovači šípů z terče. 

Sellier&Bellot

Česká značka s francouzskými kořeny Sellier&Bellot patří mezi klíčové výrobce munice v České republice a v celosvětovém měřítku se řadí mezi nejstarší strojírenské společnosti. Specializuje se zejména na výrobu nábojů. V nabídce najdete flobertové, plynové a startovací náboje. Všechny tyto akustické náboje jsou vhodné do expanzních zbraní.

Podívejte se, jaká plynová pistole nebo flobertka by se vám hodila.  

Sig Sauer

Hlavní doménou americké značky Sig Sauer je výroba špičkových ostrých zbraní, které používají profesionální ozbrojené složky v USA. Od roku 2015 se výrobce vrhl i na výrobu autentických replik svých zbraní ve vzduchovém provedení. I bez zbrojního průkazu si zastřílíte se Sig Sauer vzduchovkou, která dokonale imituje ostré pistole či samopaly. 

Vyzkoušejte CO2 pistoli Sig Sauer nebo CO2 samopal na střelbu dávkou.

 

Slavia

Vzduchovky Slavia věhlasné České zbrojovky si získaly popularitu nejen na českém trhu, ale také v zahraničí – staly se téměř samostatnou značkou. Hodí se pro sportovní nebo rekreační střelbu a na odstřel menší škodné. Pružinové vzduchovky s příznivým poměrem ceny a kvality se vyznačují dlouhou životností, spolehlivostí a skvělým zpracováním. V případě poškození je snadno opravíte pomocí náhradních dílů.

Při nácviku přesné střelby se vám bude hodit i vzduchovkový terč.

Smith&Wesson

První zmínka o Smith Wesson pochází z 19. století. Zaměřuje se především na revolvery, ale také na vývoji nábojů a pistolí. Postupem času společnost začala vyrábět revolvery s ručním vyhazovačem, nerezové revolvery a v neposlední řadě také sportovní zbraně. Prošla si několika finančními krizemi, které ustála a nadále pokračuje ve výrobě kvalitních zbraní a revolverů Smith Wesson. Značka Smith Wesson je v naší nabídce zastoupena ve vzduchovkách a expanzním plynových revolverech, protože právě revolvery tuto značku už v histrorii proslavily nejvíc. Neusnuli na vavřínech a ani moderní pistole jim nejsou cizí, třeba model Smith Wesson MP 40.

Spielberg

Brněnská značka zbraní Spielberg se zaměřuje na výrobu flobert pušek s velmi dlouhou hlavní. Ukázalo se, že čím má zbraň delší hlaveň, tím je při střelbě přesnější. U základního modelu Spielberg 200F si vyberete barvu dřevěné pažby a černěný nebo chromovaný kovový systém. Sestavíte si tak flobert pušku podle svých představ.

Spielberg Brno vyrábí také kvalitní příslušenství k flobertkám.

Strele

Litevská značka Strėlė se mimo jiné zabývá výrobou příslušenství k lukostřelbě. Společnost vytvořila i vlastní kanál s lukostřeleckým výukovým materiálem. Nabízíme detailně propracované chrániče předloktí Strėlė, které kryje předloktí a žíly před šlehnutím tětivy při střelbě z luku. Jsou vyrobené z pravé kůže a díky svému vzhledu se dají využít také při larpu nebo jako doplněk k dobovému kostýmu.

Při střelbě z luku je potřeba ochránit také prsty a hruď. Ke koženým chráničům předloktí se bude hodit i toulec ve stejném stylu. 

T

T.R.U. Ball

Americká značka T.R.U. Ball, která vyrábí lukostřelecké příslušenství, patří mezi přední výrobce vypouštěčů tětiv. Ty se staly nutnou pomůckou zejména při střelbě ze silných luků – vypouštěč tětivy usnadní nátah a míříte díky němu přesněji. V nabídce najdete také oka na tětivu, která slouží k ochraně tětivy při vypouštění a zároveň pomáhají lépe vymezit postavení šípu na tětivě luku. 

Ke střelbě z luku si vyberte také kvalitní terčovnici – zajistí delší životnost šípů.

T4E

Pod značkou T4E (Training for Engagement) představuje německý výrobce Umarex CO2 zbraně. Jsou primárně určeny na sebeobranu a ochranu majetku. Dají se ale skvěle využít také při tréninkupro nácvik střelby na klasické a siluetové terče nebo plechovky. Vybírat můžete z pistolí, revolverů a brokovnic. Ke zbraním patří i různé doplňky a střelivo, které si firma sama vyrábí. U zbraně T4E lze využít několik typů munice – gumové (střelivo T4E) nebo plastové kuličky – naplněné barvou nebo pepřovou náplní. 

Potřebujete na T4E zbrani něco opravit? Podívejte se na náhradní díly.

TARRA pyrotechnik

Česká značka TARRA pyrotechnik patří mezi špičku ve svém oboru. Nabízí velké množství zábavní pyrotechniky a řadí se tak mezi největší dodavatele v České republice. Zaručuje bezpečnou a jednoduchou manipulaci, proto dětská pyrotechnika potěší také nejmenší. V nabídce nechybí oblíbené petardy, prskavky a fontány. Vykouzlete profi podívanou a sáhněte po kompaktních ohňostrojích, které vytvářejí krásné barevné a zvukové efekty. Vybírat můžete podle počtu ran nebo množství efektů.  

Při přípravě velkého ohňostroje si pořiďte zápalnici nebo na odpalovací zařízení.

TW1000

Německá společnost Hoernecke pod značkou TW1000 exportuje do celého světa bezpečnostní pomůcky na ochranu osob. Specializuje se na výrobu ochranných a dráždivých sprejů. Kromě slzných a pepřových sprejů (typu JET nebo FOG) vyrábí také speciální zařízení ve formě hlasitého alarmu nebo značkovací spreje. Spreje se dají doplnit náhradní náplní

Všechny produkty TW1000 jsou určeny pro sebeobranu i profesionální bezpečnostní složky

Taidea

Čínská značka Taidea je dlouholetým výrobcem brusných nástrojů. Brousky jsou cenově dostupné pro domácí použití, ale díky vysoké kvalitě je často využívají i profesionálové, například v restauracích. Elektrický brousek na nože i ten manuální nabrousí čepele jak z nerezové oceli, tak i keramické nože. V nabídce naleznete i turistický brousek s mnoha dalšími vychytávkami. 

Brousek nejlépe vyzkoušíte na nějakém pořádném noži.

Taipan

Ukrajinská značka Taipan sází při výrobě PCP vzduchovek na maximální funkčnost a skvělý design. Výroba zbraní se přesunula do České republiky a pyšní se opravdu špičkovou kvalitou – všechny součástky a díly zbraně prochází kontrolou a následně je celá zbraň testována. Pažba je vyrobena ze dřeva,  ostatní součástky z leteckého hliníku a vysoce kvalitní oceli. Ke vzduchovce si můžete zakoupit i zásobníky stejné značky. 

Nezapomínejte ani na pravidelné čištění zbraně.

Tetra Gun

Udržujte svou zbraň ve výstavní kondici pomocí čistících přípravků na zbraně Tetra Gun, značky, která proslula ve světě zbraní svými odstraňovači rzi a nečistost, ale i účinnými oleji a kity na ošetřování pažeb. K nejpopulárnějším produktům patří Tetra Gun Liquid Blue přípravek na černění zbraní zastudena a Tetra Gun Grease vyhlazující pasta, která omezuje tření. Tetra Gun nejenže čistí, ošetřuje, konzervuje, ale i zlepšuje balistické parametry zbraní.

Nezapomeňte si pořídit také ochranné pouzdro, tašku nebo obal na zbraň

Trophy Ridge

Pokud milujete lukostřelbu, nesmí vám uniknout americká značka Trophy Ridge, která se zaměřuje na závodní a lovecké příslušenství pro lukostřelbu. V naší nabídce najdete jak precizní štětinové základky šípů, tak ultralehká světlovodná mířidla s vodováhou. Střílejte jako profíci s kvalitním vybavením od Trophy Ridge.

Abyste viděli, jak na tom se střelbou jste, pořiďte si zásobu papírových terčů.

TruGlo

Americká značka TruGlo je pojmem v lučišnickém světě. Vyrábí totiž přesná pinová mířidla, která mají zabudovanou vodováhu a podsvětlení. Mířidla TruGlo v kombinaci s průhledy na tětivě představují vynikající zaměřovací prvek, který zvýší vaši přesnost při střelbě na terč.

Abyste stříleli vždy do černého, nezapomínejte ani na kvalitní šípy.

U

UZI

Značka Uzi je synonymem pro kvalitní sebeobranné a pacifikační prostředky, jako jsou pouta. K oblíbeným produktům z jejich dílny patří také kvalitní zavírací nože UZI s propracovaným designem a praktickými taktickými detaily, jako je klips na nošení, kombinované ostří a černěná čepel, která nehází odlesky.

Značka Uzi se vrhla i na nositelnou elektroniku a vytvořila sportovní digitální hodinky

Umarex

Německá značka Umarex vstoupila na trh v roce 1972 s plynovými a signálními zbraněmi, od té doby se jejich repertoár značně rozšířil. Trefou do černého, která Umarex vynesla na vrchol, byl až nápad na výrobu replik zbraní. Značka tak postupně získala licence světoznámých výrobců pušek, pistolí a revolverů, jako je Walther, Colt, Browning, Beretta a Smith & Wesson, a začala nabízet věrné napodobeniny. Kromě toho vyrábí i dlouhé a krátké vzduchovky ve vlastním designu.

 

Díky Umarexu si zastřílíte z ikonických historických, ale i moderních taktických zbraní i bez zbrojního průkazu, a to ve vzduchovém, plynovém nebo airsoftovém provedení.

Uncle Mike's

Uncle Mike's je americká značka, která se soustředí hlavně na výrobu pouzder, obalů, tašek a popruhů na zbraně, a to už od roku 1974. Pokud chcete opravdu kvalitní tašku na pušku, vzduchovku, airsoftku či jinou dlouhou zbraň, detailně zpracované kousky od Uncle Mike's vás nadchnou. V první řadě potěší velkou variabilitou nošení, ale také prošívanými popruhy, které odolají i vyšší zátěži. 

Zkontrolujte si také, zda máte v pořádku kartáče, šňůry, oleje a pomůcky na čištění zbraně

V

Valiant

Pokud uvažujete o pořízení kvalitního puškohledu, kolimátoru nebo nočního vidění, seznamte se s českou značkou Valiant, která se už od roku 2011 zaměřuje na výrobu střelecké optiky. Puškohledy Valiant se vyrábí v ČR a nabízí srovnatelnou kvalitu jako světoznámé značky zvučných jmen. Získají si vás vysokou odolností a prověřenými materiály. Od značky Valiant si můžete pořídit také praktickou brašnu nebo pouzdro na zbraň.

Český výrobce Valiant potěší také lukostřelce, a to zejména loveckými hroty s vysokou ranivou silou.

Venox

Značka Venox vyrábí široké příslušenství ke zbraním v různých cenových hladinách. Uvádí na trh vše, co střelec potřebuje od optických zařízení, jako jsou laserové zaměřovače, kolimátory a nezbytné montáže, přes kompenzátory hluku až po bipody a podpěry na zbraně. Venox nezapomíná ani na čištění zbraní a zaměřuje se na výrobu čisticích šňůr a průstřelových vytěráků.

 

Od stejné značky si můžete pořídit také praktický a diskrétní obal na zbraň.

 

W

Wadie

Značka Wadie patří stejnojmennému německému výrobci obranné plynové munice s účinnou látkou CS nebo Noviamid, který je známý také pod označením technický pepř. Se slzotvornými náboji Wadie spolehlivě zpacifikujete jakéhokoliv útočníka. Dráždivé a slzotvorné náboje kalibru 9 mm a 8 mm způsobují otoky a pálení očí.  

Pokud ještě nemáte plynovou pistoli, u nás si vyberete tu pravou.

Walther

Značka Walther, která spadá pod německý koncern Umarex, představuje ikonu ve světě zbraní, ale i doplňkového vybavení. Důkazem toho je i fakt, že model Walther Polizei-Pistole Kriminal Modell měl ve výbavě i samotný James Bond. Jelikož Umarex vlastní podstatnou část této společnosti, využívá Walther k uvádění dokonalých replik ostrých palných zbraní Walther, a to vzduchovém, plynovém a airsoftovém provedení. Udělejte si radost detailně zpracovanou replikou, která je na první pohled k nerozeznání od ostrého originálu.

Kromě palných zbraní si můžete pořídit také střelivo, svítilny a puškohledy z dílny Walther.

Wuben

Posláním Wuben je vyvádění lidí z temnoty a přesně to svítilny a čelovky značky Wuben dělají. Pokud potřebujete kvalitní čelovku na běhání, na lov, kempování nebo na večerní venčení psa, s modely od Wuben rozhodně neuděláte chybu. Od roku 2016 Wuben dobývá svět klasických batereksvítilen. A daří se mu to díky vysoké odolnosti vůči mechanickému poškození, výkonnému světelnému toku a dlouhému dosvitu. Wuben zkrátka vyrábí vynikající čelovky a svítilny pro outdoorové i profesionální využití.

Aby vaše svítilna nebo čelovka měla vždycky „šťávu“, investujte do kvalitních dobíjecích baterií Wuben.

Y

Yoyal Outdoor

Značka čínského výrobce prémiových diamantových brousků Taidea. Brousky pod touto značkou jsou určeny pro použití i na cestách, proto Yoyal Outdoor.

Česká zbrojovka

Pod značkou České zbrojovky najdete v naší nabídce PCP větrovky CZ200. Klasické zlamovací vzduchovky Slavia jsou vedeny pod samostatnou vlastní značkou. Dále pod licencí České zbrojovky najdete krátké vzduchové pistole Holandského výrobce ASG.

Rychlý kontakt

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete s něčím poradit?
Obraťte se na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-15 hod.)
Novinky na dostřel

Pravidelně vám budeme posílat nejžhavější novinky a akce z našeho e-shopu. O všem budete vědět dřív než ostatní. Žádné šílené spamování, slibujeme.

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů .

Platební metody:
Hotově
Dobírka
Převodem
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.