+420 774 727 554 (Po-Pá 8-15 hod.)
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Značky

A

Air Chrony

Značka českého výrobce měřiče výkonu střely Air Chrony.

ALFA

Značka ALFA je prodejní značkou české firmy Alfa Proj vyrábějící nejen flobertky v naší nabídce, ale hlavně ostré zbraně.

Alpina Sport

Pod touto značkou německé firmy Umarex najdete outdoorové vybavení. Ať už to jsou čelové svítilny, multifunkční nářadí, sekery, mačety a pily.

Anti-Attack

Pod touto značkou jsou nám vyráběny německým výrobcem Hoernecke obranné spreje.

Artemis

I čínským výrobcům se podaří prorazit na trhy v USA nebo EU pokud na to má. Výrobce Snow Peak Airguns na to určitě má a pod značkou Artemis vstupuje na český trh. Agresivně nízká cena jejich produktů a zároveň solidní kvalita, dobývají zahraniční trhy. Nepřehlédněte náhradu české Lov 21 pod názvem SPA Artemis CP-1.

ASG

Holandská značka ASG firmy Action Sport Guns disponuje licencí České zbrojovky na výrobu replik zbraní CZ v airsoftovém a vzduchovkovém provedení. Díky tomu máme v nabídce třeba realistickou repliku CZ75 P-07 Duty.

Avalon

Značku Avalon pocházející z Anglie najdete na výrobcích z kategorie Archery, příslušenství pro lukostřelbu a střelbu z kuší.

B

Barnett

Světoznámá americká značka výrobce špičkových sportovních a loveckách kuší se spoustou patentů. Déle v portfoliu Barnettu najdete luky pro děti a dorost spolu s příslušenstvím pro odvětví archery.

Bear

Značka Bear amerického výrobce luků a kuší Bear Archery. Jeho produkty se těší celosvětové oblibě. Každý rok výroba projde modernizací, která vždy z luků Bear udělá špičku v oboru. Bear Archery vlastní spousty patentů, díky kterým jsou vždy o krok napřed.

Beast Defense

Již podle názvu se značka Beast Defense zabývá obranou, přesněji obrannými prostředky a příslušenstvím k nim. Stěžejním produktem je paralyzér Beast Defence Panther.

Beast Hunter

Pod značkou Beast Hunter najdete v naší nabídce vše z odvětví archery. Výrobky Beasthunter se můžou chlubit výborným poměrem ceny a výkonu. Hlavním produktem byly šípy do luků a kuší, nyní tato značka nabídne mnohem více, stačí se podívat.

Beretta

Značka Beretta je v oboru již 489 let, ty svůj vznik datuje na rok 1526, tento výrobce je nadnárodní výrobce střelných zbraní, které se používají po celém světě. Mimo to vyrábí také střelecké oblečení a doplňky. V naší nabídce naleznete Beretta airsoftové pistole a příslušenství. Mezi oblíbené zbraně patří především Beretta 92. Pod touto původně italskou licenční značkou Beretta německá firma Umarex vyrábí zbraně kategorie D, plynovky, vzduchovky, airsoftky, přesné repliky modelů zbraní Beretta.

Bohning

Americká značka Bohning má produkty příslušenství pro lukostřelbu a šípy. V naší babídce najdete např. letky šípu a tuk na tětivu.

Borner

Pod touto značkou najdete v naší nabídce repliky známých zbraní Colt 1911, ale také spoustu jiných.

Browning

Pod licencí značky Browning německý Umarex uvádí na trh autentické repliky zbraní Browning v expanzním, airsoftovém a vzduchovkovém provedení.

Bruni

Italská značka Bruni se v minulosti zabývala jen expanzními zbraněmi - výrobou plynovek. Nyní v naší nabídce pod touto značkou najdete také vzduchové zbraně, pistole a revolvery.

Brunox

Švýcarské oleje na mazání a čištění nejen zbraní. Olejte Brunox splňují ty nejpřísnější kritéria, můžeme je tedy s klidem doporučit i pro použití na zbraně.

C

Caliber Gourmet

Pod touto značkou americký CampCo zavádí na trh Gadgety s tématickou zbraní.

Cartel

Jedna z největších korejských značek příslušenství pro lukostřelbu, který se tímto zabývá již více než 30 let. Jeho produkty se dostávají i na olympiády.

Colt

Německý Umarex získal licenci americké značky Colt a může tak vyrábět jeho autentické repliky. Díky tomu v naší nabídce najdete Colt 1911 v několika provedeních. Máme k dispozici airsoftové, plynové - expanzní a vzduchovkové.

Combat Zone

Pod touto značkou německá firma Umarex uvádí do prodeje produkty z odvětví airsoft, jistě v naší nabídce najdete airsoftové brokovnice této značky.

Crosman

Americká značka převážně vzduchových zbraní, různého provedení. Pistole, revolvery, pušky, klasické vzduchovky. To vše najdete v naší nabídce výrobce a značky Crosman.

Č

Česká zbrojovka

Pod značkou České zbrojovky najdete v naší nabídce PCP větrovky CZ200. Klasické zlamovací vzduchovky Slavia jsou vedeny pod samostatnou vlastní značkou. Dále pod licencí České zbrojovky najdete krátké vzduchové pistole Holandského výrobce ASG.

D

Dasta

Další důkaz kvalitní české výroby. Značka DASTA je známé nejen v České republice. Jejich výroba pouzder pro zbraně z nylonu i jiných materiálů dle požadavků je známé po celém světě. Když se něco vyrobí pořádně, dozví se o tom celý svět.

Denix

Španělská značka stejnojmenného výrobce replik historických zbraní z mnoha období lidské a existence zbraní. Základními materiály pro výrobky této značky je dřevo a slitiny kovů, proto jsou repliky Denix tolik oblíbené.

E

Easton

Světoznámý americký výrobce šípů do luků a kuší. V portfoliu této značky najdeme i příslušenství pro Archery odvětví. Nepřehlédněte karbonové šípy Power Flight, které najdete v naší nabídce v několika provedeních.

Ekol

Ekol je obchodní značkou tureckého výrobce expanzních zbraní Voltran. Nyní je to jeden z největších výrobců zbraní kategorie D z turecka.

Eleven

V naší nabídce najdete také produkty značky Eleven, jedná se o terčovnice, dopadišťata a 3D terče pro střelbu z luků a kuší.

Elite Force

Značku Elite Force Umarex využívá pro propagaci airsoftových zbraní, chladných zbraní a taktického příslušenství.

ESP

Český výrobce taktických doplňků a donucovacích prostředků, tonf, teleskopických obušků a paralyzérů řad Power a Scorpy na 9V baterie. Další dodavatel nejen v soukromém sektoru, ale také státním, policejním nejen v ČR, proto jeho výrobky nemohou chybět ani na našem eShopu.

Evanix

Korejský výrobce a jeho značka Evanix nabízí zajímavé větrovky PCP, vzduchovky na stlačený vzduch.

Excalibur

Nejedná se o bájný meč krále Artuše. Značka Excalibur má na svědomí tradiční kuše nejvyššší kvality.

F

Fiocchi

Italská značka výroby munice. V naší nabídce zastoupena pouze municí kat. D, tedy volně prodejné jak pro pistole tak revolvery.

Fomei

Česká značka pod kterou najdete v naší nabídce dalekohledy. Výroba dalekohledů Fomei je ověřená a dokáže v několika svých řadách produktů vyhovět většině požadavků.

Frank Beltrame

Kdo se zajímá o nože jiště mu je tato italská značka známá. Frank Beltrame vyrábí klasické italské vystřelováku Stiletto.

G

Gamo

Španělská značka výrobce vzduchových zbraní a příslušenství pro ně. Gamo má široukou nabídku těchto zbraní. I v našem eshopu jich najdete spousty. Ideální pro ty, kteří při střelbě vyžadují komfort a hýčkání.

Glock

Trvalo to dlouho, ale už je to tady. Německému výrobci Umarex se podařilo získat licenci na výrobu replik jedné z nejznámnějších značek Glock. Zatím v nabídce najdete airsoft a vzduchové pistole s pohonem CO2.

H

Hammerli

Obchodní značka německého Umarexu. Pod touto značkou Umarex zavádí na trh oblíbené pružinové vzduchovky v setu s optikami, které najdete v naší nabídce.

Hatsan

Turecká značka vzduchovek. Hatsan razí heslo, že i vzduchovka potřebuje masivní železo a pořádnou pažbu. Proto se mohou jeho modely zdát nemotorné a hrubé. Tento způsob výroby se ale odmění dlouhou životností výrobku. Vyšší modely se můžou pochlubit stavitelnou spouští Ouattro Trigger.

Heckler&Koch

Značka Heckler Koch je v naší nabídce zastoupena jak airsoftovými, vzduchovými, plynovými zbraněmi. Umarex pod licencí HK vyrábí realistické repliky většíny zbraní tohoto typu.

Herbertz Solingen

Německá značka Herbertz Solingen se pyšní 150 letou tradicí výroby nožů a nástrojů. V naší nabídce je zatím zastoupena jen houbarskými noži.

Hill

Opravdu kvalitní anglické pumpy pro tlakování větrovek PCP všech značek.

Humvee

Výrobky pod touto značkou jsou často spojeny s americkým autem Hummer, nože a další vychytávečky.

I

IWG

Značka německé produkce alarmových pistolí pro munici 6mm flobert Black IWG Record GPS1.

IWI

Značku IWI německého Umarexu v naší nabídce zastupují airsoftové repliky izraleského UZI.

J

Jandao

Jsme rádi, že máme tuto značku ve výhradní distrubuci, protože výrobky Jandao jsou kvalitní, bezproblémové při zachování velmi zajímavé ceny. Luky Jandao Beginner nebo kuše Chace Wind jsou nejpopulárnější produkty této značky.

Jim Fletcher

Ke kvalitnímu luku, poteřebujete také kvaltiní příslušenství. U vypouštěče je to nutností. Americká značka Jim Fletcher je jednou z těch nejlepších variant. Vypouštěče Jim Fletcher nikdy nezklamou.

JSB

Další příklad české výroby nejvyšší celosvětové kvality. Střelivo značky JSB je prémiovým střelivem na celém světě. Nabízíme celou řadu těchto kvalitních diabolek.

JVD

Pokud potřebujete terče pro svou střeleckou dráhu firma JVD Distribution velmi dobře poslouží. Vyrábí totiž certifikované terče pro Archery střelbu.

K

KLÁSEK pyrotechnics

Klásek Trading s.r.o je největší česká pyrotechnická firma a jeden z největších dodavatelů zábavné pyrotechniky v Evropě.

Nabídka KLÁSEK pyrotechnics se tímto stala zřejmě největší v celé Evropě!

Kovohutě

Česká značka střeliva do plynových zbraní - vzduchovek. Vyrábí střelivo z olova, kuličky a diabolky za přijatelnou cenu. Nyní nabízíme už jen kuličky různých průměrů. Diabolky byly nahrazeny kvalitnějšími výrobci Gamo a JSB.

Kral Arms

Turecká značka produkující vzduchovky klasické zlamovací i PCP větrovky.

Kvintor

Ruská značka diabolek je známá díky svým výbušným diabolkám BLIK. Tyto diabolky neprošly homologací pro prodej na českém trhu, ale i přesto mají diabolky Kvintor co nabídnout jinými modely svého střeliva.

L

Leapers

Značka Leapers americké produkce prosazuje také své již známé druhé značení UTG, jedné se o specialistu na výrobu montáží, úchytů lišt a dalšího taktického příslušenství.

Legend

Populární americká značka výrobce brašen, pouzder, baťohů na luky.

Legends

Pod označením značkou Legends německý Umarex uvádí na trh repliky historických zbraní Parabellum P08 nebo German MP40.

M

Maximal

Pod touto značkou najdete přislušenství pro luky a střelbu z nich. Výrobky Maximal mají příznivou cenu a i přitom si zachovávají vysokou kvalitu a funkčnost.

Megaline

Italská značka výrobce kufrů na zbraně krátké i dlouhé. Dalšími produkty z portfolia jsou praky nebo čištění na zbraně. Vše v našem eshopu.

Midland

Anglická značka známé spíše potapěčům. U nas v nabídce najdete tlakové láhve a hadice s přechodkami pro plnění PCP větrovek.

Mikov

Český výrobce nožů s tradicí výroby již od roku 1794. Stěžejním produktem této firmy z Mikolášovic je vystřelovací nůž Predator. Není jim cizí ani zakázková výroba. Můžete si tak nechat vyrobit opravdu originální dárek.

N

NAP

Americká značka výrobce příslušenství pro luky a střelbu z nich.

NXG

Pod touto značkou německý Umarex zavádí na trh výrobky pro Outdoor využití. Především praky a foukačky. Není zde vyjímkou také tlakovací puška APX.

O

Oberland Arms

Pod touto značkou německý Umarex uvádí na trh airsoftové zbraně a příslušenství k nim.

P

Panasonic

Japonskú značku snáď netreba ani predstavovať. Gigant v elektro výrobe. Keďže nie sme elektro máme v ponuke len batérie pre zaistenie pohonu pre naše výrobky.

Perfecta

Značka německého výrobce pod kterou uvádí na trh zlamovací pistole a dlouhé vzduchovky. Není zde vyjímkou třeba svítilna, obušek a jiné produkty.

Pobjeda

Vzhledem k nutnosti nabídnout našim zákazníkům střelivo do expanzních zbraní vysoké kvality a přijatelné ceny dovážíme značku Pobjeda, která tyto parametry s přehledem splňuje.

Primos

Specialita na poli dvojnožek. No spíše Tri.Podů, tedy trojnožek. Velmi odolné snadno ovladatelné podpěry pod zbraně.

R

Ragim

Uznávaná značka italského výrobce luků a příslušenství pro lukostřelbu. V naší nabídce je zastoupen ve všech svých prokudtech luků skládacích, luků z jednoho kusu, chráničů, rukavic a toulců.

Raven

Značka Raven vám nabídne solidní optiky a příslušenství pro zbraně a střelbu ze zbraní.

Ravin

Kuše Ravin jsou opravdu špičkou v oboru. Dokázali, že i v extrémně kompaktním provedení lze vytvořit kuši s tím nejvyšší výkonem. Vzhledem k výkonu jsou pro kuše Ravin certifikovány pouze originální šípy Ravin.

Reck

Pod značkou Reck německý Umarex uvádí na trh expanzní pistole a revolvery - plynovky. S modele Reck Goliath začínal a dále pak pokračoval replikou Reck Miami 92 pro trh v USA. Dnes má na kontě další legendu a to revolver Reck Python.

Rinehart

Produkty této značky slouží k bezpečnému zachytávání šípů vystřelených z kuší a luků. 3D terče.

ROHM

V naší nabídce najdete expanzní plynové revolvery a pistole této značky.

Ruger

Pod značkou Ruger německý Umarex zavádí na trh airsoftové revolvery, pistole a vzduchovky dlouhé.

RWS

Výrobece munice do jakékoli zbraně, v naší nabídce zastoupen pouze v munici s kuličkou nebo špičkou pro flobertové zbraně.

S

Saunders

Americká značka výrobce příslušenství pro lukostřelbu. V naší nabídce najdete hlavně hroty této značky do šípů.

Sellier&Bellot

Česká značka? Ano, díky menší birokracii tato značka výrobce munice začala v česku, a proto je potřeba psát česká značka s francouzskými kořeny. V naší nabídce z této značky najdete akustické náboje do expanzních zbraní.

Sig Sauer

Americká značka výrobce palných zbraní původně zrozená ve Švýcarsku roku 1853 s původním názvem Swiss Wagon Factory v letech přešla k dosavadnímu známému názvu SigSauer, který používá od roku 2007 a výrobu řídí v Epping, New Hampshire USA. Díky tomu, že do své nabídky zařadila autentické repliky svých zbraní v provedení vzduchových pistolí CO2, Vám můžeme nabídnout jejich produkty.

Slavia

Klasické zlamovací vzduchovky České zbrojovky Slavia jsou tak známé, že se vlastně staly téměř samostatnou značkou tohoto výrobce. Úspěšnost této vzduchovky můžete pozorovat nejen na české trhu, ale také v zahraničí.

Smith&Wesson

První zmínka o Smith Wesson pochází z 19. století. Zaměřuje se především na revolvery, ale také na vývoji nábojů a pistolí. Postupem času společnost začala vyrábět revolvery s ručním vyhazovačem, nerezové revolvery a v neposlední řadě také sportovní zbraně. Prošla si několika finančními krizemi, které ustála a nadále pokračuje ve výrobě kvalitních zbraní a revolverů Smith Wesson. Značka Smith Wesson je v naší nabídce zastoupena ve vzduchovkách a expanzním plynových revolverech, protože právě revolvery tuto značku už v histrorii proslavily nejvíc. Neusnuli na vavřínech a ani moderní pistole jim nejsou cizí, třeba model Smith Wesson MP 40.

Spielberg

Brněnská značka výrobce flobertových pušek Spielberg. Základní model 200f můžete doplnit o očechovou nebo dřevěnou pažbu. Kovový systém můžete mít černěný nebo pochromovaný. Vše na přání zákazníka.

SRT

Italská značka výrobce 3D terčů pro střelbu z luků a kuší. Mnohdy opravdu mistrovská díla.

T

T.R.U. Ball

Značka amerického výrobce vypouštěčů tětiv luků testované vysoké kvality.

T4E

Pod touto značkou německá firma Umarex vyrábí CO2 zbraně s primárním použitím na sebeobranu tzv. Home Defence. Z této značky najdete v naší nabídce nejen pistoli a revolver, ale také brokovnice. Tento typ zbraní nemusí být použit jen k sebeobraně. Střelba gumovými kuličkami je zajímavá i např. na plechovky a jiné cíle.

Taipan

Za zrodem značky Taipan stojí dva letečtí inženýři z ukrajinského Kyjeva. Ti svou vynalézavost a hlavně preciznost, která je v leteckém průmyslu prioritou číslo 1, přenesli i do výroby PCP zbraní. Nyní jsou zbraně Taipan kompletovány a před prodejem testovány v České republice. Zde také dostávají velmi kvalitní hlavně CZUB nebo Lothar Watlher. Důkazem, že jsou PCP větrovky Taipan opravdu kvalitní může být přiložený nástřel každého kusu na 40m v balení.

TARRA pyrotechnik

Společnost TARRA pyrotechnik s.r.o. založil František Křižák, majitel a jednatel firmy, v roce 1993. Firma během krátké doby upevnila svou pozici na trhu. Právem tak patří nejen mezi největší dodavatele v ČR, ale zásobuje i slovenský, maďarský a rakouský trh.

TenPoint

Pokdu se zajímáte o kuše a střelbu z nich, jistě Vám není americká značka TenPoint cizí. Provdou je, že si člověk musí připlatit, ale vrátí se mu to dlouhou životností a kvalitou střelby z jejich kuší.

Tetra Gun

Ve chvíli kdy WD40 nestačí nastupuje TetraGun. Americká značka specialisty na oleje a pasty pro čištění, mazání, konzervaci a opravu.

Trophy Ridge

Značka amerického výrobce těch nejkvalitnější doplňků pro luky a lukostřelbu.

TruGlo

Světlivodná mířidla jsou dnes téměř v každém odvětví standardem, nebylo nic snazšího než pojmenovat značky stejně. V naší nabídce najdete kvaltně mířidla pro luky.

TW1000

Značka chemického závodu německé firmy Hoernecke. U nás najdete obranné pepřové spreje této značky.

U

Umarex

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.

UZI

Značka UZI není v našem eshopu zastoupena legendárním samopalem. Pod značkou UZI díky americkému CampCo nabízíme paralyzéry, pouta a další produkty.

V

Valiant

Pokud hledáte kvalitní optiku na zbraň a nechcete za ní utratit mnoho, puškohledy značky Valiant jsou jasnou volbou. Snesou totiž i větší ráži.

W

Wadie

Značka německého stejnojmenného výrobce obranné plynové munice s účinou látkou CS nebo Noviamid - technický pepř.

Walther

Walther je velmi známou samostatnou značkou výrobce ostrých zbraní. Jelikož Umarex vlastní podstatnou část této společnosti a využívá tuto značku pro výrobky nevyšší kvality, ať už zbraně vzduchové, plynové - expanzní, svítilny a jiné doplňky. Značka Walther je zárukou kvality i v podání výrobků výrobce Umarex. Označení Walther získají jen ty nejlepší výrobky firmy Umarex.

Weihrauch

Single Action z produkce italského Bruni není špatný, kdo je ale fajnšmekr a hledá repliku Singl Action revolverů, určitě šáhne po verzi od Weihrauch, protože ta je nej.

Z

Rychlý kontakt

Chcete se na něco zeptat? Potřebujete s něčím poradit?
Obraťte se na nás.

+420 774 727 554
(Po-Pá 8-15 hod.)
Novinky na dostřel

Pravidelně vám budeme posílat nejžhavější novinky a akce z našeho e-shopu. O všem budete vědět dřív než ostatní. Žádné šílené spamování, slibujeme.

Odesláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů .

Platební metody:
Hotově
Dobírka
Převodem
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.